PDA

View Full Version : اجرای یک سری کد قبل از اینکه هیچ صفحه ای لود بشه

Khalil morradi
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 14:46 عصر
سلام من میخوام که یکسری که لازم است در هنگام اجرای برنامه قیل لود شدن حتی فرم اصلی برنامه اجرا بشه میتونم توی چه اونتی بذارم مثلا حتی بعضی از تنظیمات فرم اصلی رو من توی بانک گذاشتم بایستی اول رجیستری رو بخونم و Connection string رو از بسازم بعد اطلاعات مربوط به فرمها و یکسری اطلاعات دیگه رو بخونم بعدش فرمها ساخته بشه و لود بشه این رو من یکجورایی انجام دادم اما میدونم درست نیست میخوام یکی راهنماییم کنه

saghi63
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 15:05 عصر
سلام فکرکنم باید توتابع main نویسی ... موقع لود شدن برنامه اول همیشه تابع main اجرا می شه ... تو vb باید دستی بنویسی ، اما C# خودش تابع Main داره..:لبخند:

reza_Nazem
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 15:08 عصر
دوست عزیز چرا در ٍرویداد load فرم اصلی کد ها رو نمی نویسی و اگه این کار رو کردی اشکال کار کجاست؟

amirsajjadi
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 23:17 عصر
با سلام
برنامتو توی رویدادHandleCreated فرمت بنویس

Sub Zero
جمعه 13 اردیبهشت 1387, 11:07 صبح
اصولی ترین مکان انجام این کار که خود ماکروسافت هم در موردش توضیحاتی داده مسیره زیره :

وارد Project Properties برنامتون بشید،از تب Application دکمه View Application Events را کلیک کنید . در کلاس باز شده از رویدادهای MyApplication رویداد Startup را انتخاب ، وکد مورد نظرتون رو بنویسید .:

Private Sub MyApplication_Startup(ByVal sender As Object, ByVal e As Microsoft.VisualBasic.ApplicationServices.StartupE ventArgs) Handles Me.Startup
.
End Sub
توضیحات :
' The following events are availble for MyApplication:
' Startup: Raised when the application starts, before the startup form is created.
' Shutdown: Raised after all application forms are closed. This event is not raised if the application terminates abnormally.
' UnhandledException: Raised if the application encounters an unhandled exception.
' StartupNextInstance: Raised when launching a single-instance application and the application is already active.
' NetworkAvailabilityChanged: Raised when the network connection is connected or disconnected.