PDA

View Full Version : مشکل با آژاکس در vs2008

rtech
جمعه 13 اردیبهشت 1387, 17:01 عصر
سلام دوستان
من بعد از مدتها تصمیم گرفتم که این vs2008 رو بالاخره نصب کنم ، ولی مشکل من اینه که اولا هاست ما دات نت 3 و 3.5 رو پشتیبانی نمیکنه و پروژه من هم در دات نت 2 هست و حالا هم که میخوام ajaxlibrary رو بیارم نمیشه و این ارور رو میده :

http://i28.tinypic.com/9760rb.jpg

hamidcha
دوشنبه 06 خرداد 1387, 07:48 صبح
با سلام
اگه مشکل حل شد بگو چون من هم همین مشکل دارم

raravaice
دوشنبه 06 خرداد 1387, 10:01 صبح
سلام

فرق 3.5 و 2 توی Web.config های اونا هست.
شما پروژه رو روی 3.5 درست کن که کنترلها تو دسترس باشه بعد web.config حودت رو به اون پوشه انتقال بده که در اصل پروژه روی 2 اجرا بشه.
البته از اونجایی که من با کنترلهای Ajax مایکروسافت تحت هیچ شرایطی کار نکرده و نمیکنم،پس این یه تئوری هست که باید بررسی بشه.
تست کن خبرشو بده.
موفق باشید

Nasim_m
دوشنبه 06 خرداد 1387, 11:02 صبح
من با کنترلهای Ajax مایکروسافت تحت هیچ شرایطی کار نکرده و نمیکنم
می شه مشکل این کنترلها رابگید
احتمالا باید یک مشکل اساسی داشته باشه که با این صراحت ردشون می کنید:متفکر:

raravaice
دوشنبه 06 خرداد 1387, 11:19 صبح
می شه مشکل این کنترلها رابگید
احتمالا باید یک مشکل اساسی داشته باشه که با این صراحت ردشون می کنینه من این کنترل ها رو رد نکردم.چیزای خوبین ولی انعطاف زیاد پذیری ندارن و علاوه بر این کنترل سورس ایجاد شده سمت کلاینت اینا خیلی سخت هست و دارای حجم نسبتا زیاد و از اونجایی که بنده شخصا صفحات سبک رو خیلی دوست دارم و احساس میکنم که این صفحه ها نرم تر از صفحات سنگین کار میکنن از این کنترل ها استفاده نمیکنم.

هسته Ajax و آنالیز Xml رو با 25 خط جاوا اسکریپت یعنی کمتر از 1KB میشه پیاده سازی کرد پس معقول تر هست که در شرایط تجاری و کاربردی از این روش استفاده بشه.

MSAjax خودش یه هدف تجاری برای مایکروسافت هست که با این کار تمایل داره برنامه نویسایی که با دات نت مشغول نگارش هستند روی یه محور خاص حرکت کنن و احتیاج ایجاد بشه.

موفق باشید