PDA

View Full Version : عدم نمایش اکسس

ali_bagheri34
جمعه 13 اردیبهشت 1387, 17:08 عصر
سلام وقتی من برنامه اکسس را اجرا می کنم وی خواهم به هیچ عنوان اثری از اکسس نباشد . علت آن این است که کاربران نظر مثبتی نسبت به اکسس ندارند
من از اکسس ران تایم نیز استفاده کردم ولی متاسفه هنگام شروع برنامه باز پنجره اکسس می آید
آیا می شود وقتی اکسس را اجرا می کنم به هیچ عنوان از اکسس خبری نباشد

متشکر می شوم که به من کمک کنید

amirzazadeh
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 07:20 صبح
سلام وقتی من برنامه اکسس را اجرا می کنم وی خواهم به هیچ عنوان اثری از اکسس نباشد . علت آن این است که کاربران نظر مثبتی نسبت به اکسس ندارند
من از اکسس ران تایم نیز استفاده کردم ولی متاسفه هنگام شروع برنامه باز پنجره اکسس می آید
آیا می شود وقتی اکسس را اجرا می کنم به هیچ عنوان از اکسس خبری نباشد

متشکر می شوم که به من کمک کنید
اگر منظورتون مينيمايز كردن فرم مادره كه با يك جستجوي ساده تو همين فروم كلي مطلب پيدا ميكني ولي اگر ميخواهي اسپلش ابتداي اكسس رو حذف كني جوابي ندارم.

shaghaghi
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 11:10 صبح
سلام ... آیا می شود وقتی اکسس را اجرا می کنم به هیچ عنوان از اکسس خبری نباشد...
سلام
1-یک shortCut از فایل اکسس روی Desktop بسازید
2- پسوند فایل اکسس تان (مثلا c:\db1) را به db1.exe تغییر دهید
3- در قسمت Target از پنجره Properties آن Shortcut، این کد را وارد نمایید:

"%systemdrive%\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\MSACCESS.EXE" "c:\db1.exe" /runtime

4- در همان پنجره روی دکمه ی Change Icon کلیک کنید و آیکون دلخواه را برای برنامه تان انتخاب کنید

amirzazadeh
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 11:29 صبح
سلام
1-یک shortCut از فایل اکسس روی Desktop بسازید
2- پسوند فایل اکسس تان (مثلا c:\db1) را به db1.exe تغییر دهید
3- در قسمت Target از پنجره Properties آن Shortcut، این کد را وارد نمایید:

"%systemdrive%\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\MSACCESS.EXE" "c:\db1.exe" /runtime
4- در همان پنجره روی دکمه ی Change Icon کلیک کنید و آیکون دلخواه را برای برنامه تان انتخاب کنید
دوست من ميتونين توضيح بدين در اين وضعيت كاربر چطوري به فرمها دسترسي پيدا ميكنه؟(البته در محيط اكسس)

smderfan
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 17:26 عصر
آیا می شه کاری کرد که اصلاً همون یک صفحه ای که از اکسس باز می شه ... باز نشه

HAMRAHSOFT.IR
یک شنبه 15 اردیبهشت 1387, 07:13 صبح
دوست خوب خو متوني پنچره اكسس را مخفي كني كه هيچ اثري اش نباشه :شیطان::چشمک:

Mahsa Hatefi
یک شنبه 15 اردیبهشت 1387, 10:06 صبح
دوستان عزيز

فكر كنم منظور ايشون اينه كه شما از دستور پنهان شدن يا مينيمايز رو توي اولين كد كه لود بشه مي دين و اگر سرعت سيستم مقصد پايين باشه ، ابتدا برنامه اكسس يا ران تايم لود مي شه كمي مكث مي كنه و بعد .....
شايد منظور ايشون اينه كه آيا مي شه فايل mdb يا mde بصورت مجزا از پنجره اصلي اكسس اجرا بشه .

shaghaghi
یک شنبه 15 اردیبهشت 1387, 10:30 صبح
دوست من ميتونين توضيح بدين در اين وضعيت كاربر چطوري به فرمها دسترسي پيدا ميكنه؟(البته در محيط اكسس)
سلام دوست عزیز
اگر یک نمونه را با همین روش بسازید، ابهامی برایتان نمی ماند

amirzazadeh
یک شنبه 15 اردیبهشت 1387, 12:54 عصر
سلام دوست عزیز
اگر یک نمونه را با همین روش بسازید، ابهامی برایتان نمی ماند
روش جالبي بود .با ذكر اين نكته كه لزومي نداره اكتنشن حتما exe باشه .(حتي لزومي به تعويض نيست)

elham123
یک شنبه 15 اردیبهشت 1387, 13:09 عصر
روش جالبي بود .با ذكر اين نكته كه لزومي نداره اكتنشن حتما exe باشه .
ببخشید میشه راهنمایی کنین چه جوری پسوند برنامتونو عوض کردین؟ به Exe تبدیلش کردین؟

amirzazadeh
یک شنبه 15 اردیبهشت 1387, 13:18 عصر
ببخشید میشه راهنمایی کنین چه جوری پسوند برنامتونو عوض کردین؟ به Exe تبدیلش کردین؟
براي اينكه اكتنشن رو ببينيد اول بايد توي تنظيمات ويندوز از منوي tools>folder option تب view گزينه hide extension for konwn file رو غير فعال كنين .( البته توي winxp) بعدش هم خيلي راحت روي اسم مورد نظر راست كليك وraname انجام بده

shaghaghi
سه شنبه 17 اردیبهشت 1387, 16:07 عصر
روش جالبي بود .با ذكر اين نكته كه لزومي نداره اكتنشن حتما exe باشه .(حتي لزومي به تعويض نيست)
سلام دوست عزیز
از آنجایی که طراح تاپیک تاکید داشت که می خواهد به هیچ عنوان اثری از اکسس نباشد پسوند exe برای یک فایل کاملا طبیعی به نظر آمده و حساسیتی ایجاد نمی کند.

ali_bagheri34
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 09:59 صبح
سلام دوست عزیز
از آنجایی که طراح تاپیک تاکید داشت که می خواهد به هیچ عنوان اثری از اکسس نباشد پسوند exe برای یک فایل کاملا طبیعی به نظر آمده و حساسیتی ایجاد نمی کند.

سلام
دوست عزیز اگر استفاده کننده شورت کارت را بررسی کند متوجه می شود که این برنامه با اکسس با اکسس اجرا می شود

آیا برای این نکته می توان کاری را انجام داد

shaghaghi
شنبه 28 اردیبهشت 1387, 12:26 عصر
سلام
دوست عزیز اگر استفاده کننده شورت کارت را بررسی کند متوجه می شود که این برنامه با اکسس اجرا می شود آیا برای این نکته می توان کاری را انجام داد
سلام
در ادامه ی تاپیک امنیت ماکرو که پیشنهاد شد فرمی را با vb طراحی کرده و بصورت Exe و بعنوان Splash برنامه در نظر بگیریم:
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=516281&postcount=8
در اینجا هم شما می توانید کد زیر را برای تایمر تعریف کنید، و با دستور shell برنامه اکسس را باز کنید تا کسی متوجه ترفند شما نشود.

Private Sub Timer1_Timer()
Dim strCommand As String
strCommand = """c:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\MSACCESS.EXE"" ""c:\db1.exe"" /runtime"
Shell strCommand, vbMaximizedFocus
Unload Me
End Sub

(لازم به توضیح است برای تکمیل تر شدن این کد می توانید درایوی که ویندوزدر آن نصب شده و معمولا آفیس نیز در همان درایو نصب می شود را با توابع api استخراج کنید و بعنوان یک متغییر رشته ای به این کد اضافه نمایید)

danial82
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 12:55 عصر
من اصلا نميخوام كسس نصب كنم و برنامه ها رو اجرا كنم امكانش هست؟

F_ashigh
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 13:33 عصر

فكر كنم نظر جميع دوستان بر اين باشه كه نميشه.
يا هنوز براش راهي پيدا نكردند.
لطفا اگه راهي پيدا كرديد مارا هم مطلع كنيد .
با تشكر

amirzazadeh
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 19:20 عصر
دوست من قبلا در اين مورد بحث شده شما ميتونيد از فايل هاي run time استفاده كنين تا نيازي به نصب اكسس نباشه.

danial82
جمعه 03 خرداد 1387, 15:27 عصر
دوست من قبلا در اين مورد بحث شده شما ميتونيد از فايل هاي run time استفاده كنين تا نيازي به نصب اكسس نباشه.

میشه بیشتر توضیح بدی یا اگه امکان داره لینک تاپیکها رو برام بذاری

میکروکنترل
یک شنبه 03 آذر 1387, 23:28 عصر
اگر خصوصیت پاپ اپ در فرم را بله باشد وفرم ماکزیمم باشد صفحه اکسس پیدا نیست

nabeel
پنج شنبه 21 آذر 1387, 10:23 صبح
ضمن سلام
برای مخفی کردن فرم اولیه اکسس ( فرم Splash اولیه ) یک راه ساده وجود داره
1 - با برنامه Paint یک تصویر در ابعاد 1*1 پیکسل ایجاد کنید
2 - فایل رو با پیوند bmp در مسیر فایل طراحی شده قرار بدید
3 - نام فایل تصویری ایجاد شده رو به نام فایل اکسس تغییر بدید
به طور مثال برای فایلی با نام Sample.mdb
نام فایل تصویری Sample.bmp رو انتخاب کنید
در این حالت با اجرای برنامه فایل گرافیکی جدید به مدت خیلی کوتاهی به نمایش درمیاد
( به همین دلیل از شما خواستم که فایل رو در سایز کوچیکی بسازید تا هم دیده نشه و هم زمان لودش کم باشه )
...............
در خصوص امکان اجرای اکسس بدون نصب اون عملاً این امکان وجود نداره .
قبلاً پکی به عنوان Developer Access وجود داشت که میتونست فایل رو به اضافه فایلهای مرتبطش رو در قالب یک پک exe آماده کنه ولی پروسه انجام شده عملاً میانبری جهت ایجاد یک فایل Setup بود با رویکردی به نیازمندیهای برنامه .
( در صورتی که نیاز به توضیح بیشتری داشتید اعلام کنید )
در مجموع بی خیال اجرای فایلهای اکسس بدون وجود خود اکسس بشید ( با ضریب اطمینان 100% اینو میگم )

soroush_k12
دوشنبه 26 دی 1390, 19:42 عصر
فكر كنم نظر جميع دوستان بر اين باشه كه نميشه.
يا هنوز براش راهي پيدا نكردند.
لطفا اگه راهي پيدا كرديد مارا هم مطلع كنيد .
با تشكر
با سلام
ظاهرا شدني است و دوستمون جناب id1385‌در همين تالار اين نمونه رو پست كرده اند
ولي قسمت vb پسورد دارد .
اگر كسي از نحوه عملكرد كدهاي اين نمونه اگاهي داره لطفا توضيح بده
با تشكر