PDA

View Full Version : r6034

saghi63
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 08:33 صبح
سلام

من یه نرم افزار ساده با vb.net - vs2008 نوشتم ، با قفل Sentinel Hardware Key قفلش کردم روی ویندوز های مختلف تست کردم درست عمل کرد ،XP,Visa . اما الان یه ویندوز ویستا ارجینال دارم Business . وقتی روش نرم افزار رو می خوام اجرا کنم این خطا رو می ده:

R6034 An application has made an attempt to load the C runtime library incorrectly. Please contact the application's support team for more information."

البته این خطا ، اشکالی در روند اجرا ایجاد نمی کنه .... نرم افزارم باز می شه و تمام کار ها رو می شه انجام داد. نرم افزار من ، نرم افزار می شه گفت بیشتر یه فرم ساده هست.

من از dll ای استفاده نکردم ... در ضمن قفل نشده همین نرم افزار رو وقتی اجرا می کنم خطا نداره.:متفکر:

ممنون می شم کمکم کنید... نی دونم چطوری جلوی خطا رو بگیرم....

البته تو msdn سرچ کردم ، و vcredist_x86.exe را هم نصب کردم اما فرقی نکرد ....:افسرده::ناراحت:

davood-ahmadi
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 12:59 عصر
فکر کنم نیاز باشه یک بار دات نت فریم وورک 3.5 را بر روی همان کامپیوتری که خطا می دهد نصب کنی. اگر هم قبلاً نصب کردی، از یک فایل نصبی دیگر به جز فایل نصبی خودت باشد، استفاده کن. احتمال اینکه یک و یا چند تا از Library ها نصب نشده باشند، هست.

saghi63
سه شنبه 17 اردیبهشت 1387, 14:52 عصر
فکر کنم نیاز باشه یک بار دات نت فریم وورک 3.5 را بر روی همان کامپیوتری که خطا می دهد نصب کنی. اگر هم قبلاً نصب کردی، از یک فایل نصبی دیگر به جز فایل نصبی خودت باشد، استفاده کن. احتمال اینکه یک و یا چند تا از Library ها نصب نشده باشند، هست.

mamnoon az rahnamit, ama moshkel az khodet narmafzare dongle bood, ba poshtibani tamas gereftam, version jadide narmafzar o dadand dorost shod
ممنون از راهنماییت، اما مشکل از خود نرافزاره قفل سخت افزاری بود، با پشتیبانی تماس گرفتم، نسخه جدید نرم افزار رو گرفتم درست شد.