PDA

View Full Version : عدم نمایش کنترلها

jannati
یک شنبه 18 مرداد 1383, 09:05 صبح
دوستان سلام
من یک مشکلی پیدا کردم .به جز labelهیچ کدوم از کنترهایی که روی صفحه designمیکنم در اجرا روی IIsو تو IEنمایش داده نمیشه.حتی وقتی از دیتابیس اطلاعاتی رو میخونم و با یک datareaderمیخوام نمایش بدم نمایش نمیده.اصلا صفحه سفید میاد .مگر اینکه label توش باشه.فقط labelرو نشون میده.میشه بگید چرا؟
لازم بذکره که قبلا درست کار میکرد.وقتی IISرو یکبار uninstallکردم و دوباره نصب کردم این اتفاق افتاده.یکی کمک کنه :cry:

MSYNK
یک شنبه 18 مرداد 1383, 09:46 صبح
با سلام
خوب دیگه...
شما باید بدونی که در هر سیستمی ابتدا باید IIS نصب بشه و سپس دات نت فریم ورک. و گرنه قاط میزنن :shock: (البته درمورد ورژن 6.0 IIS مطمئن نیستم٬ شاید تصحیح شده باشه. شاید هم نه!)
شما با این کارتون زدین دمار از روزگار دات نت فریم ورکتون درآوردین :wink:
بایستی دات نت فریم ورک رو Unistall و سپس دوباره نصب کنین.
موفق باشین.

jannati
یک شنبه 18 مرداد 1383, 09:52 صبح
خیلی ممنون از جوابتون.برم عملیات نصب رو شروع کنم. :cry:

jannati
یک شنبه 18 مرداد 1383, 10:54 صبح
با اجازتون اینکارو هم کردم .باز مشکلم حل نشد. :o :? :cry:

MSYNK
یک شنبه 18 مرداد 1383, 11:37 صبح
با سلام

1. IIS و دات نت فریم ورک را unistall کنین.
2. IIS را نصب کنین.
3. دات نت فریم ورک را نصب کنین.

اینها قبلا تست شده و جواب هم داده!
موفق باشین.

mohsen99
یک شنبه 18 مرداد 1383, 16:00 عصر
مشکل شما اینه که هیچکدام از کنترلهای runat server اجرا نمی شه بنابر این حتما مشکل از IIS است

molaei
دوشنبه 19 مرداد 1383, 00:05 صبح
شما باید .net farame work را نصب کنید

jannati
شنبه 24 مرداد 1383, 13:10 عصر
دوستان باور کنید من چندین بار به دقت و با حوصله اول iisوframeworkرا unistallکردم.بعد ابتدا iisو بعد frameworkنصب کردم.ولی مشکلم حل نمیشه.فقط میتونم لیبل ها رو ببینم. :( :?

MSYNK
یک شنبه 25 مرداد 1383, 12:43 عصر
با سلام
احتمالا شما یه کارهای خفن دیگه ای هم انجام دادین :mrgreen: :shock: (:D)که من نمیدونم! چون همونطور که گفتم روشی که ارایه شد تست شده و جواب داده!
در ضمن اگر شما اون فایلی رو که جناب نصیری (که یادشون گرامی باد) در همین فروم و با عنوان
خطاهای متداول در ASP.NET و روش رفع آنها(مقاله)
قرار دادند رو مطالعه کردین؟ اگر که نه به شدت به شما اونرو پیشنهاد میکنم!!!
موفق باشین.