PDA

View Full Version : مشكل هميشگي با كريستال ريپورت

mhf61mhf61
یک شنبه 15 اردیبهشت 1387, 13:47 عصر
سلام دوستان

در ابتدا ممنون از كمكي كه خواهيد كرد.:قلب:

من از V.S. 2008 و بانك داده Access (با پسوورد) استفاده كرده ام. مشكل با كريستال ريپورت است كه بعد از نصب موفق به گزارشگيري نمي شوم.:گریه:
من Merge Modules را براي اين فايل از سايت business objects دانلود كرده ام (mb 74) و اسمبلي هاي لازم را هم ADD كرده ام. اما باز هم همان error معروف "2 كيلومتري" را مي دهد. قابل ذكر است كه فايل CRRuntime_12_0 را بعنوان merge modules اضافه شده كه تنها يك جا براي Keycode دارد كه آنرا هم با كد بدست آمده از منوي Help/About وارد كرده ام. اما كار نمي كند. :عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم.

علیرضا مداح
یک شنبه 15 اردیبهشت 1387, 14:01 عصر
سلام دوست عزیز
نیازی به دانلود مرج ماجول ها نیست ،
اگر از VS 2008 استفاده میکنید ،
بر روی پروژه نصب راست کلیک کرده و سپس گزینه Properties را انتخاب نمایید ، در پنجره ظاهر شده بر روی دکمه Prerequisites کلیک کنید و از لیست نمایش داده شده گزینه Crystal Reports Basic for Visual Studio 2008 را تیک بزنید(در صورت کار بر روی دات نت فریم ورک 2 باید گزینه Crystal Reports for .Net Framework 2.0 را تیک بزنید) ، در قسمت پایین هم گزینه Download prerequisites from the same location as my application را انتخاب و OK را بزنید ، حال پروژه نصب را Build کنید ......

mhf61mhf61
یک شنبه 15 اردیبهشت 1387, 14:45 عصر
دوست عزيزم آقاي مداح

با تشكر از راهنمايي شما ؛

متاسفانه مشكل حل نشد.

از شما و ديگر دوستان تقاضاي كمك دارم.

mhf61mhf61
یک شنبه 15 اردیبهشت 1387, 15:51 عصر
با تشكر بسيار از دوست عزيزم آقاي مداح

با عرض معذرت از شما، اشتباه از من بود:اشتباه:؛ راه حل شما كاملا درست بود. :تشویق::تشویق:

خيلي ممنون.