PDA

View Full Version : مشکل در پخش فایل فلش

Emir New
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387, 11:55 صبح
سلام دوستان
من می خوام یه فایل فلش رو بهش scorollbar بدم
مشکل من اینجاست که scorollbar من حرکت می کنه تصویر هم جا به جا می کنه
ولی صوت رو با تصویر جا به جا نمی کنه
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم :گریه::عصبانی++:

echoes
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387, 13:24 عصر
مشکل معروف نبود جایی برای فلش کاران همچنان برقرار است. منظور از صوت با تصویر جابجا نمیشه چیه؟ اصلا صوتت چیه یک موسیقیه یا از این صداهایه دلنگ دولونگ

Emir New
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387, 19:31 عصر
مشکل معروف نبود جایی برای فلش کاران همچنان برقرار است. منظور از صوت با تصویر جابجا نمیشه چیه؟ اصلا صوتت چیه یک موسیقیه یا از این صداهایه دلنگ دولونگ

من یک فایل فلش حدودا 4 تا 5 دقیقه دارم که تو این فایل یه داستان به صورت انیمیشن طراحی شده می خوام کاربر این قابلیت رو داشته باشه که این فایل فلش رو عقب و جلو کنه مشکل من اینجاست که صوت مربوط به این داستان رو با تصویر زمینه جابه جا نمی کنه :متفکر:

Emir New
سه شنبه 17 اردیبهشت 1387, 11:23 صبح
کسی بلد نیست جواب من رو بده

Valadi
سه شنبه 17 اردیبهشت 1387, 11:47 صبح
شما بایستی صدا را در timeline اصلی در یک لایه قرار بدید تا مشکل عقب و جلو حل بشه

Emir New
سه شنبه 17 اردیبهشت 1387, 17:31 عصر
صوت من داخل فایل فلش هستش یه صوت جدا ندارم که از ابزار timeline استفاده کنم که

Emir New
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387, 16:53 عصر
با سلام و تشکر از شما دوست عزیز که سورس خود را در اختیار من نهادید
ولی سورس شما هم این کار رو انجام نمیده من دو نمونه از فایل های فلش رو گذاشتم تا دوستان نمونه فلش های من رو داشته باشید

Emir New
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1387, 09:39 صبح
از این 26 نفر که بازدید کردند کسی نمی تونه این مشکل رو حل کنه

echoes
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 01:50 صبح
دوست عزیز شما سورس این فایلها رو دارید، اگر ندارید که هیچ و لی اگر دارید کافیست صدا رو داخل timeline اصلی قرار بدهید. برنامه آقای خارائی به این علت رو فایل شما کار نکرد که صدا در یک movieclip symbol قرار دارد به همین علت کنترل اصلی بر روی آن عملی انجام نمی دهد، درست به همان علت که اسکرول این کار را انجام دهد. برای اینکه بشود بیشتر کمکتان کنیم سورس یکی از این فایلها را قرار دهید.

Emir New
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 22:15 عصر
ضمن تشکر از راهنمایی شما
سورس کد بنده تقریبا مشابه همین نمونه کدی است که دوستمون کاربرkharaee_com (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=46329) قرار داده است
اگر منظور از سورس فایل همون فایل فلش باشد که بنده دو پست قبل فایلهای نمونه را قرار دادم
چگونه از یک فایل فلش (که تصاویر و صوت درون آن هست) برای فقط صوت آن یک تایم لاین جدا بگذارم
وقتی کل فایل مورد اشاره ما یکی است (همان فایل فلش) چگونه صوت را آن را تفکیک کنم و فقط برای آن جداگانه تایم لاین بگذارم (در صورت انجام اینکار نیز آیا منظورتان این است که دو تا تایم لاین جداگانه باشد)

echoes
شنبه 21 اردیبهشت 1387, 01:52 صبح
من نفهميدم
ببينيد اگه فقط صدا رو مي خوايد و جاي ديگه مي خواهيد استفاده كنيد با يك نرم افزار مبدل به AVI اون رو به فيلم تبديل كنيد و صدا رو از اون جدا كنيد، تصوير رو هم ميتونيد جدا كنيد. اگر مي خواهيد رو ي همين فايلها كار كنيد و سورس رو نداريد (فايل FLA) قيدش رو بزنيد چون معمولا كپي پروتكت هستند، البته بعضي برنامه ها هستند كه تا حدودي سورس و بر مي گردونند ولي شانسش 50 50 هست، و اگر سورس رو داريد صدا رو بياريد روي تايم لاين اصلي