PDA

View Full Version : سوال: استفاده از چاپگرهایی نظیر چاپگر بانک

rezaei manesh
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387, 16:47 عصر
سلام
من باید یک نسخه که پزشک می نویسه در برنامه رو بر روی دفترچه پرینت بگیرم برای این کار نمی خوایم دفترجه برگش کنده شه و.. می خوایم مثل چاپگر های بانک که فیش ها رو ماشین می کنند عمل کنم اولا قیمت این نوع چاپکر ها چنده؟
ثانیاً من در تهیه نسخه چاپی چه چیزی رو باید رعایت کنم ایا همین نسخه رو ببرم تو کریستال و اونو پرینت بفرستم ؟
کلا چه نکاتی رو باید مد نظر قرار بدم من تا به حال با این نوع چاپگرها کار نکردم

mazoolagh
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387, 21:34 عصر
اسمشون slip printer هست. حتما قبل از خرید تست کنید چون ممکنه margin هاشون با نسخه شما نخونه.

قیمتهاشون هم بالاست. مثلا olivetti pr4 که مادیران مونتاژ میکنه 400 و خورده ای هزار تومان هست و البته هم مشکل margin داره و هم اینکه دفترچه درسته رو نمیگیره. اونی که بدرد شما میخوره فکر کنم تو بانک سامان استفاده میشه البته مدلش رو نمیدونم ولی احتمال میدم 700 به بالا باشه.

اگر نسخه رو جدا کنین (که باید بکنین!) با lq300 مشکلی ندارین. قیمتش هم حدود 170 باید باشه.

rezaei manesh
سه شنبه 17 اردیبهشت 1387, 14:13 عصر
منظور من این نیست که دفترچه درسته رو بگیره ببره تو خودش
فقط کافی هست که یک برگ اونو در حالی که به دفترچه متصل است رو بگیره و چاپ کنه بدونه اینکه برگه رو بکش تو خودش و..

art2000ir
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387, 11:32 صبح
من یه زمانی یه برنامه شبیه به این رو کار میکردم برای پزشکی اما مشکلات پرینت و قیمت پرینتر پشیمونم کرد
چون دفترچه های مختلفی داریم برای بیمه

rezaei manesh
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387, 16:49 عصر
سلام
مشکلات چی بودند ؟ قیمت پرینتر چند بود؟ اسمش چی بود؟
اگه می شه بیشتر توضیح بدین
بهترین راه حل برای من چی هستش؟

parsavb
یک شنبه 30 تیر 1387, 13:35 عصر
دوستان من هم یک چنین مشکلی اما حاد تر دارم که باید یک دفترچه را پرینت بگیرم اما دستگاهش رو پیدا نمی کنم اگه کسی اطلاعاتی داره لطفاً راهنمائی کنه