PDA

View Full Version : گرافیک سایت با asp

afrashteh1
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387, 12:00 عصر
من asp.net کار کردم ولی خوب در زمینه گرافیک با اون مشکل دارم من قبلا که با نرم افزار هایی مثل دریم ویور و فرانت پیج کار می کردم خیلی راحت گرافیک سایت را طراحی می کردم و لی الان در محیط ویژوال به این راحتی نیست بهتر بگویم نمیشه کار های گرافیکی سایت در این محیط انجام داد .حالا خواستم بدونم کارهای گرافیکی را باید کجا انجام بدیم میشه این کار ها را در نرم افزار هایی مثل دریم ویور انجام داد و بعد ...
اگه میشه روشش چطوریه و اصلا خود شماها جهت طراحی یک سایت که گرافیک خوب داشته باشه و با ای اس پی نوشته شده چه کارهایی را انجام میدید.
http://barnamenevis.org/forum/images/statusicon/user_online.gif

twelve
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387, 12:06 عصر
توی Dreamweaver طراحی کن ، توی VS برنامه نویسی.

Behrouz_Rad
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387, 12:06 عصر
دو گزینه بیشتر پیش رو نداری.
یا اینکه از قالب های آماده استفاده کنی یا اگر قالبی ارضات نکرد و تصمیم داشتی خودت یک قالب ایجاد کنی، به صورت دستی و کاملا از ابتدا تگ های HTML رو بنویسی.
بشر تا کنون راهی بهتر از 2 مورد فوق پیدا نکرده!

موفق باشید.

m.hamidreza
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387, 12:31 عصر
ترکیب MS Expression Web و VS چیز خوبی میشه !

User-os
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1387, 09:03 صبح
منم مثل شما فکر میکردم .اما اول کامل یه صفحه homepage خوشگل برای خودم تو dream طراحی کردم.بعد توی ویژوال خیلی قشنگتر با table همون رو با اندازه های صفحه قبلیم طراحی کردم باید قبول کنی اینجا با فتوشاپ فرق میکنه

pouran
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1387, 20:54 عصر
دوست عزیز می تونی قالب را در برنامه MS Expression Web طراحی کنی و کدش داخل vs

svm-webmaster
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 13:55 عصر
من طراحی گرافیکی سایت را در خود asp.net انجام میدهم. اما می شود که شما در یک نرم افزار مثل فرانت پیج انجام دهید سپس از قسمت کدهای html کدها را کپی کرده و در قسمت کدهای html در asp.net قرار دهید . اما باید یک سری هم کد ها را اصلاح کنید . به عنوان مثال تگ های فرد در این نرم افزارها با < بسته می شوند اما در asp.net با </ بسته می شوند و یا ....
در ضمن اگر شما در فرانت پیج ظاهر صفحه را ایجاد کردید و به asp.net منتقل کردید. در ظاهر کارتان را ساده کرده اید اما در اصل زمان بیشتری را باید صرف رفع اشکالات ایجاد شده در asp.net بکنید.
به هر حال وقتی شما از نرم افزارهایی مثل فرانت پیج یا دریم ویور استفاده می کنید خیلی از کارها به صورت خودکار برایتان انجام می شود و شما احساس نمی کنید که با انتخاب مثلا فلان المان چه مقدار کد ایجاد شد یا چه کارهایی به طور دقیق انجام شد. اما در asp.net شما تمامی این کارها را خودتان انجام می دهید به همین دلیل است که شما احساس می کنید که مشکل است و یا پیچیده به نظر می رسد.
به نظر من ایجاد ظاهر صفحات در خود Asp.net راحتتر است. یکی دو سایت را که کار کنید این تفاوت زمانی را حس خواهید کرد.
موفق باشید

svm-webmaster
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 13:57 عصر
این تاپیک را با دو نام مختلف ایجاد کرده اید؟

mojniknam
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 14:26 عصر
من قالب رو با DW طراحی میکنم و کدش رو در VS کپی میکنم

mojtaba-saleh
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 22:29 عصر
شما قالب رو توی فرانت پیج طراحی کن و بعدش ctrl + a و سپس توی VS پیست کن.
منظورم کدها نیست. خود جداول و ... رو میگم.
خود VS برای استفاده بهینه می کنه کد ها رو نمونه www.maxsoft.ir (http://www.maxsoft.ir) رو من همین کار رو انجام دادم (برای IE طراحی شده و با فایرفاکس کمی مشکل داره )

mojniknam
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 22:40 عصر
شما قالب رو توی فرانت پیج طراحی کن و بعدش ctrl + a و سپس توی VS پیست کن.
منظورم کدها نیست. خود جداول و ... رو میگم.
خود VS برای استفاده بهینه می کنه کد ها رو نمونه www.maxsoft.ir (http://www.maxsoft.ir) رو من همین کار رو انجام دادم (برای IE طراحی شده و با فایرفاکس کمی مشکل داره )
دوست من مثل اینکه صفحه شما توی IE هم مشکل داره (قسمت منوی اصلی)
کلا من همون روش قبلی رو بیشتر می پسندم... نمونه سایت شما (که خیلی ساده هست) مشکلی پیش نمیاد...ولی کپی کردن در حالت طراحی ، مشکلاتی رو به همراه داره که درصورتی بهش پی میبرین که صفحه شلوغ و منتنوعی داشته باشین...
این رو من بارها بهش برخوردم :لبخندساده:

mojtaba-saleh
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 23:14 عصر
سلام
من مشکلی در منوی اصلی نمی بینم.
این رو قبول دارم که با طراحی های شلوغ یکم مشکل هست. ولی از نوشتن از اول بهتره

mojniknam
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 23:22 عصر
سلام
من مشکلی در منوی اصلی نمی بینم.
این رو قبول دارم که با طراحی های شلوغ یکم مشکل هست. ولی از نوشتن از اول بهتره
قرار نیست کد رو از اول بنویسی
همانطور که گفتم فقط کد ها رو از یه نرم افزار دیگه (مثل DW) کپی میکنی

afrashteh1
شنبه 21 اردیبهشت 1387, 12:06 عصر
از لطف همه شما ها متشکرم و لی من هنوز قانع نشدم اخه شما عرض می کنید که ظاهر را در دریم یا فرانت طراحی کنم و بعد برنامه نویسی را در vs .ولی مشکلی که هست کدهای html ی که در دریم طراحی میشه با کدهایی که در vs طراحی میشن تفاوت داره یعنی من بعد از کپی باید یکی یکی کدها را به کد html معادل در vs تبدیل کنیم

twelve
شنبه 21 اردیبهشت 1387, 12:41 عصر
کدهای html ی که در دریم طراحی میشه با کدهایی که در vs طراحی میشن تفاوت داره
جلل خالق! مگه میشه ؟! ممکنه یک کد html در DW و معادل متفاوت اون رو در VS مثال بزنید ؟ شديدا مشتاقم بدونم!

یعنی من بعد از کپی باید یکی یکی کدها را به کد html معادل در vs تبدیل کنی
نیازی به کپی کردن نیست ، شما معادل همون سایتی (ساختار سایت روی لوکال ) که VS براتون میسازه رو در DW طراحی کنید ، هر Page که در VS اضافه میکنید ، اول پروژه رو کامپایل کنید و بعد همون رو در DW باز کنید ، و طراحی رو انجام بدید بعد از اتمام کار Save کنید ، صفحه رو در VS باز کنید (اگر قبلا باز بوده پيغام سيستم رو برای Reload کردن صفحه Yes کنید ) ، از طراحی خود لذت ببرید!

mojniknam
شنبه 21 اردیبهشت 1387, 13:15 عصر
کدهای html ی که در دریم طراحی میشه با کدهایی که در vs طراحی میشن تفاوت داره
زبان html تو همه جا یکی هست و هیچ فرقی نمیکنه...

afrashteh1
شنبه 21 اردیبهشت 1387, 14:15 عصر
منظورم این بود که کد های که در vs می نویسیم به صورت طرف سرور server side هستند یعنی در حقیقت برای هر تگ html که در dw طراحی می کنیم با ید معادل طرف سروری آن را بنویسیم که این کار زحمت زیادی داره .
من اگه بخوام یه سایتی که از طریق اینترنت روی هارد خودم ذخیره کردم می خوام باز کنم و اونو ویرایش کنم ایا این کار را در vs انجام داد ؟

mojniknam
شنبه 21 اردیبهشت 1387, 16:36 عصر
منظورم این بود که کد های که در vs می نویسیم به صورت طرف سرور server side هستند یعنی در حقیقت برای هر تگ html که در dw طراحی می کنیم با ید معادل طرف سروری آن را بنویسیم که این کار زحمت زیادی داره .

ببینید شما دو موضوع مختلف برنامه نویسی با زبان VS رو با طراحی و پیکربندی قالب سایت با زبان HTML رو قاطی کردین
برای پیکربندی و ساخت قالب برای سایتتون هیچ فرقی نمیکنه توی VS طراحی کنید یا توی DW ...
توصیه ما برای طراحی در محیط DW بخاطر راحتی کار هست وگرنه هیچ تفاوتی از لحاظ زبان HTML نمیکنه

با ید معادل طرف سروری آن را بنویسیم که این کار زحمت زیادی داره .

یک مثال بیارین که لازم باشه کد HTML رو برای استفاده VS تغییر بدین
من که تا حالا همچین چیزی نشنیدم
شاید منظورتون رو متوجه نشدم که با مثال شما روشن میشه

svm-webmaster
شنبه 21 اردیبهشت 1387, 21:42 عصر
فکر کنم منظور این دوستمان را من فهمیدم . البته اگر دقت می کردید من به این موضوع اشاره کرده بودم .
وقتی در DW با فرانت پیج صفحه را طراحی می کنید و حالا یا با استفاده از کدها یا از دیزاین اونها را به VS منتقل می کنید، پیغام های خطا و اخطار های زیادی را می بینید. این مشکلی در اجرای برنامه به وجود نمی آورد اما بودن این خطا ها زیاد خوشایند نیست . این مشکل از اونجا می آید که هر نرم افزار از استاندارد خاصی استفاده می کند مثلا فرانت پیج html4 است و VS از Xhtml1.1 .
مثال ساده اینه که در DW یا فرانت پیج از تگ فرد <br> به این شکل استفاده می کنیم اما در VS به صورت </ br> است.
خیلی ها به این نکات ریز توجه نمی کنند اما اگر با دقت نگاه کنید تفاوت استانداردهای مختلف html را خواهید دید.
دوست عزیز ، طراحی صفحات را با html انجام دهید و هر جا نیاز به کنترل های سمت سرور داشتید از کنترل های VS استفاده نمایید. این دو موضوع کاملا از هم جدا و متفاوت هستند و وجود یکی باعث عدم کارایی یا مشکل در دیگری نمی شود.
موفق باشید.

mojniknam
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 16:55 عصر
فکر کنم منظور این دوستمان را من فهمیدم . البته اگر دقت می کردید من به این موضوع اشاره کرده بودم .
وقتی در DW با فرانت پیج صفحه را طراحی می کنید و حالا یا با استفاده از کدها یا از دیزاین اونها را به VS منتقل می کنید، پیغام های خطا و اخطار های زیادی را می بینید. این مشکلی در اجرای برنامه به وجود نمی آورد اما بودن این خطا ها زیاد خوشایند نیست . این مشکل از اونجا می آید که هر نرم افزار از استاندارد خاصی استفاده می کند مثلا فرانت پیج html4 است و VS از Xhtml1.1 .
مثال ساده اینه که در DW یا فرانت پیج از تگ فرد <br> به این شکل استفاده می کنیم اما در VS به صورت </ br> است.
خیلی ها به این نکات ریز توجه نمی کنند اما اگر با دقت نگاه کنید تفاوت استانداردهای مختلف html را خواهید دید.
دوست عزیز ، طراحی صفحات را با html انجام دهید و هر جا نیاز به کنترل های سمت سرور داشتید از کنترل های VS استفاده نمایید. این دو موضوع کاملا از هم جدا و متفاوت هستند و وجود یکی باعث عدم کارایی یا مشکل در دیگری نمی شود.
موفق باشید.

شما درست میگین ولی چیزی که هست هیچ کدام از این موارد ( مثل همان br که شما مثال زدین) باعث ارور گرفتن در زمان اجرا نمیشه... بنابراین چه لزومی داره وقت خودمون رو روی هزاران خط برنامه بزاریم که اون ها بروزرسانی کنیم
اگه اشتباه میکنم تصحیح بفرمایید

svm-webmaster
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 18:21 عصر
نه اشتباه نمی کنید .
من هم که گفتم . ببخشید مجبورم تکرار کنم :
پیغام های خطا و اخطار های زیادی را می بینید. این مشکلی در اجرای برنامه به وجود نمی آورد اما بودن این خطا ها زیاد خوشایند نیست .
شما به عنوان برنامه نویس و طراح وب سایت باید هر پیغام خطا و اخطار را هم که می بینید اصلاح کنید . حتی اگر باعث بروز خطا های runtime نشود.
حداقل تصحیح این اخطارها باعث می شود وقتی به کدهای خودتان نگاه می کنید سر گیجه نگیرید و از کار خودتان بدتان نیاید.
من به این خطا ها آلرژی دارم و حتما انها را اصلاح می کردم. البته ناگفته نماند که این اصلاحات زمان زیادی را از می گرفت ، و همین باعث شد که من ترجیح بدهم کدهای html را مستقیما در VS ایجاد کنم.

mojniknam
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 19:09 عصر
نه اشتباه نمی کنید .
من هم که گفتم . ببخشید مجبورم تکرار کنم :
پیغام های خطا و اخطار های زیادی را می بینید. این مشکلی در اجرای برنامه به وجود نمی آورد اما بودن این خطا ها زیاد خوشایند نیست .
شما به عنوان برنامه نویس و طراح وب سایت باید هر پیغام خطا و اخطار را هم که می بینید اصلاح کنید . حتی اگر باعث بروز خطا های runtime نشود.
حداقل تصحیح این اخطارها باعث می شود وقتی به کدهای خودتان نگاه می کنید سر گیجه نگیرید و از کار خودتان بدتان نیاید.
من به این خطا ها آلرژی دارم و حتما انها را اصلاح می کردم. البته ناگفته نماند که این اصلاحات زمان زیادی را از می گرفت ، و همین باعث شد که من ترجیح بدهم کدهای html را مستقیما در VS ایجاد کنم.
این هم یه نظره...
ولی من ترجیه میدم وقتم رو چیزای دیگه بزارم
به هر حال ممنونم

twelve
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 19:57 عصر

این که خوشایند نیست درسته ... وقتی هم در سال 2008 از ورژن های قبل از 5 اینترنت اکسپلورر استفاده کنیم XHTML و خیلی از اسکریپتهای کلاینتی در اون اجرا نمیشه و این خوشایند نیست ، همچنین استفاده از ویندوز 95 و 98 هم محدودیت های ناخوشایندی داره ، که نا خوشایندترین اونها نصب نشدن vs 2005 و 2008 برای ما دات نت کارها!! فایرفاکس قبل از 2 که دیگه از همه بد تره! و هزاران مشکل و خطای دیگه ... حالا چکار باید کرد ؟ ما برنامه نویسها چطور از شر این مشکلات خلاص بشیم ؟؟
نظر من اینه که ما که به این مفتی به روز ترین تکنولوژی های دنیا رو در اختیار داریم چرا با زمونه پیش نریم و از امکاناتمون استفاده نکنیم و به خاطر کمبود بازنشسته های IT زانوی غم بغل بگیریم !! شما خیلی خوش به حالتونه که DW CS3 و VS رو هر 2 با هم با 2000 تومان ( کمتر از 2 یورو ) رایت میکنید ....

mojtaba-saleh
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 21:45 عصر
شما خیلی خوش به حالتونه که DW CS3 و VS رو هر 2 با هم با 2000 تومان ( کمتر از 2 یورو ) رایت میکنید ....

با این قسمتش خیلی موافقم.
من شرط می بندم اگه حتی این برنامه ها قیمتش 200000 تومن بود. پنجاه درصد ما اصلا سراغش هم نمی رفتیم.

mojniknam
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 09:38 صبح
شما خیلی خوش به حالتونه که DW CS3 و VS رو هر 2 با هم با 2000 تومان ( کمتر از 2 یورو ) رایت میکنید ....
دو هزار تومن؟؟؟ چه خبره آقا!!! :لبخند:
من هم با شما موافقم

my_blithe
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 11:53 صبح
شما می تونید با photoshop گرافیک سایتتون رو اماده کنید و بعد بفرستید به image Ready و اون رو به صفحه html با تمام کدهاش تبدیل کنید. خیلی ساده و پر قدرت به نمونه زیر نگاه کن : http://sinaweb.ir

mojniknam
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 22:34 عصر
شما می تونید با photoshop گرافیک سایتتون رو اماده کنید و بعد بفرستید به image Ready و اون رو به صفحه html با تمام کدهاش تبدیل کنید. خیلی ساده و پر قدرت به نمونه زیر نگاه کن : http://sinaweb.ir (https://sinaweb.ir)
این مبحث بسیار جالب و جذابی هست... لطفا توی بخش html یه تاپیک با همین عنوان ایجاد کنید و توضیحاتی هم بدین
من رو هم خبر کنید:چشمک:

afrashteh1
سه شنبه 24 اردیبهشت 1387, 09:24 صبح
1- بابا یه جواب قانع کننده به ما بدید .اقایون شما ها به عنوان طراح وب جهت ساخت یه وب سایت با گرافیک خوب و با تکنولوژی asp از ابتدا چه کار هایی را انجام می دهید .
(خواهش می کنم قدم به قدم)
2- من وقتی در فرانت قالبی را طراحی میکنم و بعد به ویژوال انتقال میدم با هزار ارور مواجه می شوم این ها باید چکار کنم آیا تاثیری داره .

twelve
سه شنبه 24 اردیبهشت 1387, 09:58 صبح
- بابا یه جواب قانع کننده به ما بدید .اقایون شما ها به عنوان طراح وب جهت ساخت یه وب سایت با گرافیک خوب و با تکنولوژی asp از ابتدا چه کار هایی را انجام می دهید .

شما اصلا پست ها رو خوندید ؟!!

خواهش می کنم قدم به قدم
یه چیزی میگیا! دوست خوب اینجا فروم هست ، آموزش گام به گام که نیست!! شما باید راهنماییهای دوستان رو جمع بندی کنید و بهترین تصمیم رو بگیرید ، شما که جواب قطعی رو در همون چند پست اول گرفتید دیگه....

من وقتی در فرانت قالبی را طراحی میکنم و بعد به ویژوال انتقال میدم با هزار ارور مواجه می شوم این ها باید چکار کنم آیا تاثیری داره

پست آخر منو که دیگه اصلا نخوندی!!!

User-os
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 06:56 صبح
من شخصا از این تاپیک خوشم اومده.حالا خود نویسنده چرا ؟کجای کاره نمیدونم. توصیه میکنم یکم بجنب جناب.ضمنا موضوعی که که آقای my_blithe طرح کردن .ما منتظریم و مشتاق توضیحات کاملتر .خبرمون کنید

afrashteh1
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 19:08 عصر
اقا من که نگفتم آموزش گام به گام گفتم مثلا 1-تصمیم می گیریم 2- بعد لوگو ، بک
روند و... در فتو طراحی میکنیم 3- قالب را تو دریم و ....

User-os
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 07:15 صبح
امیدوارم فراموش نکرده باشی..یه ملت منتظر نظر شماست.کجایی؟

mojniknam
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 17:16 عصر
اقا من که نگفتم آموزش گام به گام گفتم مثلا 1-تصمیم می گیریم 2- بعد لوگو ، بک
روند و... در فتو طراحی میکنیم 3- قالب را تو دریم و ....
من فکر میکنم پست های این تاپیک بطور کامل جواب شما رو داده باشه...
دیگه هر توضیحی تکراری میشه... باور نمیکنی؟؟ ببین:
(1) توی DW ، قالب رو درست کن
(2) کدهای داخل تگ body رو بطور کامل از پنجره code ، کپی کن تو تگ form (که خود این تگ توی تگ body هست) توی پنجره code توی VS!!!!

این دو تا گام رو بارها گفته بودیم
یک بار تاپیک رو مرور میکردی میدیدی که خیلی تکراریه

mehdi4
جمعه 27 اردیبهشت 1387, 20:10 عصر
از Exper web كه همون Front Page هست استفاده كن خيلي خوبه ولي بايد css قوب باشي

afrashteh1
شنبه 28 اردیبهشت 1387, 11:07 صبح
از لطف همه شما ها بسیار متشکرم ولی دو تا مشکل هنوز حل نشده
1- وقتی من کد ها را کپی می کنم و به vs انتقال می دم موقع اجرا مشکل نداره ولی وقتی می خوام وارد محیط طراحی vs بشم پیغام خطا می ده و اجازه این کارو به من نمیده .
2- بعد از کپی کردن این همه ارور را چکارش کنم .آیا راهی وجود داره که در قسمت پایین هیچ اروری نشون نده (اگر چه در اجرا مشکلی ایجاد نمیکنه)

mojniknam
شنبه 28 اردیبهشت 1387, 11:28 صبح
1- وقتی من کد ها را کپی می کنم و به vs انتقال می دم موقع اجرا مشکل نداره ولی وقتی می خوام وارد محیط طراحی vs بشم پیغام خطا می ده و اجازه این کارو به من نمیده .

اگر درست ، بجا و کامل کدها رو کپی کرده باشی اروری نمیده

2- بعد از کپی کردن این همه ارور را چکارش کنم .آیا راهی وجود داره که در قسمت پایین هیچ اروری نشون نده (اگر چه در اجرا مشکلی ایجاد نمیکنه)
اگر منظورت اینه که ارورها واقعا از بین برن ، باید تغییرشون بدی و اگر منظورت اینه که نمیخوای ارور ها رو ببینی ، پنجره ارور رو ببند!
به همین راحتی!

afrashteh1
یک شنبه 29 اردیبهشت 1387, 10:46 صبح
1- اقا من به طور کامل کدها را کپی کردم ولی باز هم وارد دیزاین vs نشدم .
2- اگه من بخوام پنجره ارور را ببندم بقیه ارورها را که در برنامه نویسی با asp.net بوجود می ایند چکارشون کنم . ؟

mojniknam
یک شنبه 29 اردیبهشت 1387, 10:57 صبح
1- اقا من به طور کامل کدها را کپی کردم ولی باز هم وارد دیزاین vs نشدم .
تو کپی کردن چند نکته رو دقت کن:
1- کد های داخل تک body رو کپی کن توی تگ form
2- css ها رو فراموش نکن! اون ها رو هم کپی کن
3- JS هم به همچنین! اون ها رو هم فراموش نکن
4- قبل از عملیات کپی ، صفحه html رو کنار صفحه aspx ذخیره کن

2- اگه من بخوام پنجره ارور را ببندم بقیه ارورها را که در برنامه نویسی با asp.net بوجود می ایند چکارشون کنم . ؟
فکر نمیکنم!

موفق باشی

amirniknam
یک شنبه 29 اردیبهشت 1387, 12:04 عصر
واقعا تاپيك عجيبست من يك ربع وفت گذاشتم تاتمام پست ها رو بخونم بيبنم اصلا قضيه چي هست ؟
جواب ها هم تا حدودي عجيبه !...
ويژوال استاديو با اين قيمتش نميتونه براي طراحي استفاده بشه بعد فرانت پيج و DW مي تونن قالب سايت رو راحت طراحي كنن‌؟
امكانات VS مخصوصا VS 2008 براي طراحي قالب سايت بي نظير هست DW جز چند قابليت جزئي مثل نمايش فلش ديگه هيچ چيزي نداره كه شما نياز به اون داشته باشي

mojniknam
یک شنبه 29 اردیبهشت 1387, 12:19 عصر
واقعا تاپيك عجيبست من يك ربع وفت گذاشتم تاتمام پست ها رو بخونم بيبنم اصلا قضيه چي هست ؟
جواب ها هم تا حدودي عجيبه !...
ويژوال استاديو با اين قيمتش نميتونه براي طراحي استفاده بشه بعد فرانت پيج و DW مي تونن قالب سايت رو راحت طراحي كنن‌؟
امكانات VS مخصوصا VS 2008 براي طراحي قالب سايت بي نظير هست DW جز چند قابليت جزئي مثل نمايش فلش
هرچیزی رو برای یه کاری ساختن
همونطوری که امکانات برنامه نویسی که توی Vs هست اصلا قابل مقایسه با DW نیست ، امکانات طراحی DW هم اصلا قابل مقایسه با VS نیست...
کار با DIv , Table , layer , css ها در DW فوق العاده ساده و حرفه ای هست...
به عنوان نمونه شما برای باز و بسته کردن یک پنجره بصورت کشویی و با انیمیشن توی VS باید دهها خط برنامه بنویسید برنامه بنویسی درحالیکه توی DW تنها با چند کلیک این کار انجام میشه
البته ما asp ها اصلا منکر قابلیت های VS نمیشیم ولی طراحی محث جدایی هست

golrokh
جمعه 12 مهر 1387, 14:24 عصر
تو کپی کردن چند نکته رو دقت کن:
1- کد های داخل تک body رو کپی کن توی تگ form
2- css ها رو فراموش نکن! اون ها رو هم کپی کن
3- JS هم به همچنین! اون ها رو هم فراموش نکن
4- قبل از عملیات کپی ، صفحه html رو کنار صفحه aspx ذخیره کن

فکر نمیکنم!

موفق باشی

سلام. مشکلی که اینجا مطرح شده است مشکل من هم هست! من دارم یک سایت طراحی میکنم، اما به غیر از اشنایی با تگها خودم بلد نیستم یک قالب طراحی کنم، بنابراین مجبورم از قالبهای آماده استفاده کنم. که این باعث میشه مشکلات متعددی برای من در محیط ویژال ایجاد بشه همانطور که کاربر afrashteh1 اشاره کرده است برای مثال من میخوام در سایتم از یک DropDownList استفاده کنم در صورتی که معادل این شی در زبان اچ تی ام ال متفاوت هست. وقتی که میخوام کد این شی رو با کد معادل اون در اچ ام ال رو عوض کنم. دچار مشکل میشم. یعنی در داخل محیط ویژال ظاهرا در جای مناسبی قرار میگیره ولی وقتی اجرا میکنی و در داخل اکسپلورر می بینی متوجه میشوی که مکان اون شی عوض شده و در جای نامناسبی قرار گرفته است! برای رفع این مشکل چه باید بکنم؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید چون واقعا دچار مشکل شده ام و راهی پیدا نمیکنم. در ضمن من به صورت دقیق همه موارد رو کپی میکنم و مشکلم از کپی صحیح یا سایر مواردی که دوستان اشاره کرده اند نیست.