PDA

View Full Version : سوال: Backup گرفتن از جداول فايل Split شده

jaberian2
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1387, 12:16 عصر
سلام
مي خواستم از دوستاي عزير در مورد مشكلم راهنمائي بگيرم. فايلي دارم كه Split شده و جداول در فايل ديگه اي حفظ و نگهداري ميشند. اگه جداول در فايل اصلي بود مي تونستم با ايجاد كد از طريق يه Cammand Button مشكلمو حل كنم ولي نمي دونم چه چوري ميشه با استفاده از يك دكمه فرمان از يه فايل ديگه بك آپ بگيرم. ممنون ميشم اگه كسي منو راهنمائي كنه.

amirzazadeh
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1387, 16:25 عصر
سلام
مي خواستم از دوستاي عزير در مورد مشكلم راهنمائي بگيرم. فايلي دارم كه Split شده و جداول در فايل ديگه اي حفظ و نگهداري ميشند. اگه جداول در فايل اصلي بود مي تونستم با ايجاد كد از طريق يه Cammand Button مشكلمو حل كنم ولي نمي دونم چه چوري ميشه با استفاده از يك دكمه فرمان از يه فايل ديگه بك آپ بگيرم. ممنون ميشم اگه كسي منو راهنمائي كنه.
فكر ميكنم اين تاپيك مشكلتو حل كنه
...............................
موفق باشيد
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=103658

jaberian2
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 16:30 عصر
سلام خيلي ممون از پاسختون. البته هنوز چكش نكردم ولي خيلي بدردم خواهد خورد.

jaberian2
سه شنبه 24 اردیبهشت 1387, 16:30 عصر
سلام
فايلي كه معرفي كرديد رو ديدم كه خيلي عالي بود. ولي وقتي مي خوام ازش تو فايل خودم استفاده كنم تمام ماجولها و فرم هارو Export كردم تو فايل خودم اما وقتي مي خواستم فرم ها رو بازكنم پيغام ميده كه يك يا گروهي از ماكرها بنام "expro" رو نميتونه پيداكنه؟ البته فايل اصلي رو ديدم ولي توش ماكرويي نبود. ممنون ميشم اگه كمكم كنيد.

amirzazadeh
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 07:44 صبح
سلام
فايلي كه معرفي كرديد رو ديدم كه خيلي عالي بود. ولي وقتي مي خوام ازش تو فايل خودم استفاده كنم تمام ماجولها و فرم هارو Export كردم تو فايل خودم اما وقتي مي خواستم فرم ها رو بازكنم پيغام ميده كه يك يا گروهي از ماكرها بنام "expro" رو نميتونه پيداكنه؟ البته فايل اصلي رو ديدم ولي توش ماكرويي نبود. ممنون ميشم اگه كمكم كنيد.
دوست من برعكس عمل كن يعني اينكه جداول خودت رو به داخل اين برنامه ايمپورت كن.به اين نكته هم توجه داشته باش كه با اين برنامه فقط ميتوني به صورت offline بك آپ بگيري.

jaberian2
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 08:50 صبح
جناب امير زاده
اين كار بدليل حجم زياد جداول و Object هاي فايل خودم خيلي مشكله. ميشه يه راه ديگه معرفي كنيد. در ضمن متوجه قسمت دوم ( Offline ) نشدم، ميشه بيشر توضيح بديد.

amirzazadeh
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 10:32 صبح
جناب امير زاده
اين كار بدليل حجم زياد جداول و Object هاي فايل خودم خيلي مشكله. ميشه يه راه ديگه معرفي كنيد. در ضمن متوجه قسمت دوم ( Offline ) نشدم، ميشه بيشر توضيح بديد.
خوب من يك راه حل براي مشكلتون پيدا كردم كه اميدوارم به دردتون بخوره
براي قسمت اول مشكلتون (خطاي باز كردن فرم ويافت نشدن ماكرو expro) يك ماكرو خالي با همين نام ايجاد كن ودر مرحله بعد بايد به محيط كد اديتور vba وارد بشين و رفرنسهاي زير كه توي عكس ضميمه ميبينن بهش اضافه كنين در مورد offline بودن هم مشكلي نيست چون شما بك اپ رو از جداول يك مسير ديگه (غيراز ديتا بيسي كه توش هستين بر ميدارين)
.......................................

jaberian2
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 15:05 عصر
جناب امير زاده ممنون خيلي عالي بود.

jaberian2
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 15:38 عصر
جناب امير زاده يه سئوال داشتم. آيا همه ماژولها لازمند و آيا امكان حذف برخي از اونها نيست؟ البته شايد بتونم با بررسي بيشتر پيداش كنم و لي اگه شما قبلا" فايلرو بررسي كرديد جواب بديد. ممنون

amirzazadeh
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 18:33 عصر
جناب امير زاده يه سئوال داشتم. آيا همه ماژولها لازمند و آيا امكان حذف برخي از اونها نيست؟ البته شايد بتونم با بررسي بيشتر پيداش كنم و لي اگه شما قبلا" فايلرو بررسي كرديد جواب بديد. ممنون
بله همه ماژولها استفاده ميشه.فقط ميتونين برخي از قسمت ها رو حذف كنين مثلا كدهاي مربوط به فرم اسپلش.(اگر كد هاي مربوط به ايكون يابي وتايمر اسپلش غير فعال بشن (rem) عملا ماژولهاي asset icon‌ و pause رو ميتونين حذف كنين وهمچنين اگر از win zip براي فشرده سازي بك آپ استفاده نميكنين ميتونين كد هاي مربوطه رو حذف كنين)
...........................................
موفق باشيد