PDA

View Full Version : ارسال ایمیل با winsock ?

mohsen57
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 13:20 عصر
چجوری میتونم با winsock ایمیل بفرستم می خوام از روشی که در telnet استفاده میشه استفاده کنم ظاهرا باید ساده باشه. یه سورس دیدم که از smtp گوگل استفاده می کرد اینجوری نمی خوام.
این سوال را در انجمن VB هم پرسیدم ولی کسی جواب نداد!

babak_delphi
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 13:55 عصر
در دلفی با استفاده از Indy می توانید ایمیل ارسال کنید
در این مورد مطالب زیادی در سایت وجود دارد
جستجو کنید

mohsen57
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 14:25 عصر
با winsock نمیشه؟

babak_delphi
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 15:16 عصر
من نگفتم که میشه یا نمیشه
ولی تا جایی که می دونم روش متداول اون استفاده از INDY است
شما در سایت جستجو کنید
مطالب زیادی وجود داره

pm_hamze
سه شنبه 14 خرداد 1387, 03:58 صبح
آقا به خدا کل سایتتون رو گشتم ولی هیچکدوم از برنامه هاتون یا کدهاتون نمیتونه حتی یه کلمه رو ارسال کنه

vcldeveloper
سه شنبه 14 خرداد 1387, 16:07 عصر
آقا به خدا کل سایتتون رو گشتم ولی هیچکدوم از برنامه هاتون یا کدهاتون نمیتونه حتی یه کلمه رو ارسال کنه
یحتمل مشکل از جنابعالی هست، چون حداقل برای Indy، من مطمئن هستم که در اینجا هم لینک Demoهاش گذاشته شده که در آن یک Mail Client بطور کامل پیاده سازی شده و کسی هم گزارشی بابت کار نکردنش نداده، هم یکی دو تا مقاله در زمینه ارسال ای میل با Indy هست که از کدهای آنها بعضی از دوستان در برنامه های خودشون استفاده کردند.
بجای اینکه هی بگید نمیشه، لینک بدید که از مطلب کدوم پست استفاده کردید و چه کدی نوشتید و به چه مشکلی برخوردید.

Inprise
سه شنبه 14 خرداد 1387, 17:30 عصر
براي كار با Winsock در دلفي از اينجا شروع كن :
http://www.felix-colibri.com/papers/web/socket_programming/socket_programming.html
اگر بخواهي با خود Winsock از چيزي مثل SMTP استفاده كني خودت بايد پياده سازيش كني . كار چندان سختي نيست البته . يعني همانطور كه در كلاينت Telnet با سرور صحبت ميكني و فرمان ميدي ميتوني به سرور SMTP متصل بشي و ايميل بفرستي . روي گوگل بگرد همه جزئياتش هست