PDA

View Full Version : سوال: به هم خوردن رنگ فرمها بعد از نصب مجدد vs

sarnev6t
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 15:54 عصر
با سلام!
اگر این سوال قبلا مطرح شده پوزش می طلبم چون نمی دونستم چه چیزیو باید جستجو کنم!
من بعد از عوض کرد ویندوز و نصب مجدد vs چندین فرمم نا خواسته تغییر رنگ دادن همین طور فرمهایی که Transparenykey داشتند هم به هم خوردند!
از همه جالب برنامه هایی که قبلا دیباگ کرده بودم تو ویندوز جدید همین مشکلاتو دارند!
این مسئله آخر این احتمال زیاد کرد که مشکل مربوط به چیزی غیر از vs میشه مثل فریم ورک یا درایور کارت گرافیکی ! اگه دوستان راهنمایی کنند متشکر میشم! :لبخندساده:

sarnev6t
شنبه 21 اردیبهشت 1387, 18:04 عصر
از دوستان کسی تا حالا به این مشکل بر نخورده؟؟
من واقعا گیج شدم!:گیج:

Mahdi.Kiani
شنبه 21 اردیبهشت 1387, 18:42 عصر
از دوستان کسی تا حالا به این مشکل بر نخورده؟؟
من واقعا گیج شدم!:گیج:

سلام

مثلا کاربری که میگه "برنامه ام تا دیروز خوب کار می کرد، اما از امروز موقع خروج ویندوز بهم پیغام خطا میده" انتظار داره چه جوابی دریافت کنه؟!

موفق باشید

sarnev6t
شنبه 21 اردیبهشت 1387, 21:17 عصر
سلام مجدد دوست من بهتر بود این نقل قول را به صورت کامل قرار میدادی تا باعث انحراف افکار نشه! باید دید چه چیزی مطرح شده وچی جواب داده شده البته کامل!
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=512559
من از روز اولی که تو این سایت عضو شدم درده سر ساز بودم! واین صدمین پست من هم شاید باعث جنجال بشه و حتی موجب اخراج من اما یکسری حرف هست که باید زده بشه!
ببین عزیزم من از اول هم گفتم تازه کارم و تا بخوام مثل شما استاد بشم خیلی زمان لازم
پس اگه سوالی هم میپرسم از روی بیکاری و خوش گذرونی نیست!
مسئله اول:
بعضی از سولات هست گه بارها و بارها تو این سایت مطرح شده و بار ها و بارها هم پاسخ داده شده! ولی به چند دلیل دوباره مطرح میشه:
1-عدم مطالعه کامل قوانین برای تازه کارها تا بدونند باید جستجو کنند که نخوندن قواتین چیزه عجیبی برای ما ایرنی ها نیست!
2-پیچیده بودن سوال ایجاد شده و یا عدم اطلاع از اسم یا اصطلاح مربوط به مسئله که باعث میشه سوال تکراری پرسیده بشه!
3-تنبلی!!
به هر حال اگه سوالی تکراری پرسیده میشه نحوه برخورد بسیار مهمه که باعث سرخردگیه این کاربر تازه وارد نشه!
متاسفانه خیلی وقت ها برخورد بسیار زننده ای میشه!
مسئله دوم:
بعضی مواقع مسئله ای مطرح میشه و دوستان اظهار نظر میکنند و این وسط یک بی سواد مثل من یک نظر میده که شاید پاسخ در سطح بالایی نباشه یا حتی غلط باشه و یا کد بهینه ای ایجاد نکنه!
در این موقع برخی دوستان با سواد به جای راهنمایی وخط دادن به این ایده یا فکر با بمباران کردن این ایده با سوادی خودشون را به رخ میکشند!
مسئله سوم:
تمام اعضای این سایت اعم از با سواد و بی سواد با میل و رقبت خودشون تو این سایت عضو شدند ودر ادامه فعالیت جبری وجود ندارد اونایی که بی سوادند سوال میپرسند واونایی که باسوادند اگر دوست داشتند وبه قول آقای کشاورز حال کردند لطف میکنند جواب میدند!
و این باعث تشکر و من دست تمام این معلمان را میبوسم (معلمی شغل انبیاست)
اما دوست با سوادو کمالات من که خیلی لطف میکنی جواب سوال منو میدی مواظب باش دچار غرور نشی!
این علم تو ذاتی نیست اکتسابیه! قطعا سوالی که الان برای من مطرحه هر جوری بهش نگاه کنی یک وقتی هم برای تو سوال بوده فقط نحوه حل کردنش متفاوت بوده(من ایجا پرسیدم شاید تو با مطالعه حلش کرده باشی)
خلاصه این که تمام دوستانی که خدایی نکرده دچار غرور شدند و فکر مکنند همه چیز را بلدند بهتره یکمی چشماشون را باز کنند وببیند که علم چه قدر پیشرفت کرده :چشمک: وچقدر سریع پیش میره و اگر شبانه روز هم مطالعه کنی بازم به گرد پاش نمیرسی!
هیچ کس تو دنیا نیست که ادعا کنه حتی تو یک زمینه علمی علمش کامله!!

نظریه کانت:آدمی بی واسطه و مستقیم به جهان واقع دسترسی ندارد ودرک واقعیت های جهان بر اساس مفاهیم ذهنی ما است.
بحران معرفتی _ تحیر معرفتی نوین

Mahdi.Kiani
شنبه 21 اردیبهشت 1387, 22:34 عصر
سلام مجدد دوست من بهتر بود این نقل قول را به صورت کامل قرار میدادی تا باعث انحراف افکار نشه! باید دید چه چیزی مطرح شده وچی جواب داده شده البته کامل!
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=512559
من از روز اولی که تو این سایت عضو شدم درده سر ساز بودم! واین صدمین پست من هم شاید باعث جنجال بشه و حتی موجب اخراج من اما یکسری حرف هست که باید زده بشه!
ببین عزیزم من از اول هم گفتم تازه کارم و تا بخوام مثل شما استاد بشم خیلی زمان لازم
پس اگه سوالی هم میپرسم از روی بیکاری و خوش گذرونی نیست!
مسئله اول:
بعضی از سولات هست گه بارها و بارها تو این سایت مطرح شده و بار ها و بارها هم پاسخ داده شده! ولی به چند دلیل دوباره مطرح میشه:
1-عدم مطالعه کامل قوانین برای تازه کارها تا بدونند باید جستجو کنند که نخوندن قواتین چیزه عجیبی برای ما ایرنی ها نیست!
2-پیچیده بودن سوال ایجاد شده و یا عدم اطلاع از اسم یا اصطلاح مربوط به مسئله که باعث میشه سوال تکراری پرسیده بشه!
3-تنبلی!!
به هر حال اگه سوالی تکراری پرسیده میشه نحوه برخورد بسیار مهمه که باعث سرخردگیه این کاربر تازه وارد نشه!
متاسفانه خیلی وقت ها برخورد بسیار زننده ای میشه!
مسئله دوم:
بعضی مواقع مسئله ای مطرح میشه و دوستان اظهار نظر میکنند و این وسط یک بی سواد مثل من یک نظر میده که شاید پاسخ در سطح بالایی نباشه یا حتی غلط باشه و یا کد بهینه ای ایجاد نکنه!
در این موقع برخی دوستان با سواد به جای راهنمایی وخط دادن به این ایده یا فکر با بمباران کردن این ایده با سوادی خودشون را به رخ میکشند!
مسئله سوم:
تمام اعضای این سایت اعم از با سواد و بی سواد با میل و رقبت خودشون تو این سایت عضو شدند ودر ادامه فعالیت جبری وجود ندارد اونایی که بی سوادند سوال میپرسند واونایی که باسوادند اگر دوست داشتند وبه قول آقای کشاورز حال کردند لطف میکنند جواب میدند!
و این باعث تشکر و من دست تمام این معلمان را میبوسم (معلمی شغل انبیاست)
اما دوست با سوادو کمالات من که خیلی لطف میکنی جواب سوال منو میدی مواظب باش دچار غرور نشی!
این علم تو ذاتی نیست اکتسابیه! قطعا سوالی که الان برای من مطرحه هر جوری بهش نگاه کنی یک وقتی هم برای تو سوال بوده فقط نحوه حل کردنش متفاوت بوده(من ایجا پرسیدم شاید تو با مطالعه حلش کرده باشی)
خلاصه این که تمام دوستانی که خدایی نکرده دچار غرور شدند و فکر مکنند همه چیز را بلدند بهتره یکمی چشماشون را باز کنند وببیند که علم چه قدر پیشرفت کرده :چشمک: وچقدر سریع پیش میره و اگر شبانه روز هم مطالعه کنی بازم به گرد پاش نمیرسی!
هیچ کس تو دنیا نیست که ادعا کنه حتی تو یک زمینه علمی علمش کامله!!

نظریه کانت:آدمی بی واسطه و مستقیم به جهان واقع دسترسی ندارد ودرک واقعیت های جهان بر اساس مفاهیم ذهنی ما است.
بحران معرفتی _ تحیر معرفتی نوین

دوست عزیزم
منظور من از پست قبل اینی نبود که شما برداشت کردین..
اتفاقا اگر در پست های من توی این سایت بگردین، بار ها و بار ها این جمله را در پست های من می بینید "همه یه روز مبتدی بودند، همه یه روز نوشتن یه برنامه hello world جزء آرزو های دست نیافتنی اونا بوده".
شما 100 پست در این سایت دارید، پس یک کاربر تازه وارد محسو.ب نمی شوید. همانطور هم که میبینید به دلیل تعداد پست هایتون بالای آواتارتون نوشته شده کاربر دائمی ..
هدف من از پست قبل این بود که واقعا چه جوابی به این سوال میشه داد؟
... این تاپیک ... (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=104198) را نگاه کنید.
همه پست های آن را بخونین، خودتون متوجه منظور من میشید..
اگر خود شما با یه همچین سوالی که خودتون مطرح کردید، بر خورد کنید چه جوابی به ذهنتون میرسه؟
بنده هم هیچ گاه خودم را با سواد نه می دانم و نه معرفی می کنم... چون یدک کشیدن این عنوان خیلی شرایط نیاز داره..

به هر حال قصد بنده به هیچ عنوان جسارت به شما نبوده و اگر این چنین احساس کردید، من عذر خواهی می کنم
موفق باشید

sarnev6t
شنبه 21 اردیبهشت 1387, 22:45 عصر
دوست خوبم که قبلا هم نسبت به شما ارادت داشتم و دارم(به هر حال چند سال مهمونتون بودم)
من اصلا منظورم شما نبودید ولی به هر حال این مسائلی که گفتم پیش اومده و در آینده هم پیش میاد
به هر حال بیخیال هر کسی یک طرز فکری داره و طرز فکرش هم محترم!
سلامت و پیروز باشید
به امید ایرانی آباد..........