PDA

View Full Version : سوال: وقتی روی یک کلمه کلیک کردیم و کپی گرفتم در بانک ذخیره شود

amir21233
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 11:50 صبح
من میخواهم 1 دیکشنری تهیه کنم که وقتی روی یک کلمه کلیک کردیم و کپی گرفتم در بانک ذخیره شود و بعد معنی کلمه را خودم اضافه کنم.
کپی از طریقه کلید ctrl +c یا کلیک راست و کپی
برنامه هم run و minimize باشه و هر موقع کپی گرفته شد maximize بشه و باید تشخیص بدهد که چیزی که کپی شده رشته است
چه جوری برنامه را ( run(maximize کنم وقتی کپی گرفتم؟و چه جوری برنامه بفهمه که من کپی گرفتم?اگر از طریقه صفحه کلید کپی بشه ,میشه از بافر صفحه کلید خوند ولی اگر کلیک راست کرد و کپی گرفت حالا اطلاعات را از کجا بخونه؟]

mamali_programer
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 12:00 عصر
سلام دوست عزیز
شاید بهتر باشه با ویندوز سرویس کار کنی

amir21233
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 23:17 عصر
لطفا بیشتر توضیح بده

mohammad272005
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 23:32 عصر
ويندوز سرويس UI نداره. نميتونه فرم نشون بده.

محمدامین شریفی
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 23:48 عصر
پرسشت خیلی گنگ هست .یک مثال در دنیای نرم افزار بیار.
دیکشنری تو شبیه pocket oxford یا babylon است؟
تا بعد ببینیم windows service یاweb service می خواد.

mzjahromi
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 07:37 صبح
اخطار: عنوان سوالتون رو اصلاح کنید

amir21233
سه شنبه 24 اردیبهشت 1387, 10:11 صبح
سلام
شبیه babylon است.

محمدامین شریفی
سه شنبه 24 اردیبهشت 1387, 11:21 صبح
اخطار: عنوان سوالتون رو اصلاح کنید
عنوان پرسش من یا چیزه دیگه؟
----------------------------------
دوست گرامی c+p کردن چه با صفحه کلید و چه با موشواره فرقی در clip board نمی کند اگه می خوای با کلید های ترکیبی مانند(cnt+shift+a) برنامه حادثه ای را خلق کند باید مثلا منو ای را ایجاد کرده و در یک گزینه آن رایت کلیک کرده و proprties را زده و hotkey آن را به هر چیزی که دلت می خواهد تغییر بدی.
ویندوز سرویس هم برای ارتباط بین چند چیز(مثلا چند برنامه یا پایگاه داده) که به کارت نمیاد
بدرود

vcldeveloper
سه شنبه 24 اردیبهشت 1387, 11:31 صبح
با اجازه محمد آقای جهرمی...

عنوان پرسش من یا چیزه دیگه؟
بله عنوان تاپیک شما. در قوانین سایت توضیح داده شده که از عناوین مناسب استفاده کنید، اما شما رعایت نکردید.
از اونجایی که الان دیگه نمی تونید عنوان تاپیک را تغییر بدید، در پست اول زیر نام کاربری خودتون دکمه "آگاه کردن مدیریت از مخالفت" (شکل مثلث) را کلیک کنید و در کادر نمایش داده شده دلیل گزارش را "عنوان نامناسب" ذکر کنید و خودتون یک عنوان مناسب پیشنهاد بدید تا یکی از مدیران عنوان فعلی را با عنوان پیشنهادی شما عوض کند. وگرنه تاپیک حذف میشه.

موفق باشید

محمدامین شریفی
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 10:16 صبح
با اجازه محمد آقای جهرمی...

بله عنوان تاپیک شما. در قوانین سایت توضیح داده شده که از عناوین مناسب استفاده کنید، اما شما رعایت نکردید.
از اونجایی که الان دیگه نمی تونید عنوان تاپیک را تغییر بدید، در پست اول زیر نام کاربری خودتون دکمه "آگاه کردن مدیریت از مخالفت" (شکل مثلث) را کلیک کنید و در کادر نمایش داده شده دلیل گزارش را "عنوان نامناسب" ذکر کنید و خودتون یک عنوان مناسب پیشنهاد بدید تا یکی از مدیران عنوان فعلی را با عنوان پیشنهادی شما عوض کند. وگرنه تاپیک حذف میشه.

موفق باشید

با عرض پوزش که من دارم به این تاپیک جواب می دم و من آن را ایجاد نکرده ام.
اگر مشکلی است تمام جواب هایم را در این تاپیک حذف کنم؟

محمدامین شریفی
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 10:37 صبح
آقای :amir21233 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=36774) در هنگام ایجاد تاپیک نباید از مهم ضروری فوری و ... استفاده کرد

vcldeveloper
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 12:16 عصر
با عرض پوزش که من دارم به این تاپیک جواب می دم و من آن را ایجاد نکرده ام.
من اشتباها تصور کردم که شما ایجاد کننده تاپیک بودید، چون مفهوم "عنوان نامناسب" کاملا مشخص هست و من دلیلی نمی دیدم که کاربری که تاپیک را ایجاد نکرده، هشدار مربوطه را به خود بگیرید! در متن پست من و همینطور در هشدار آقای جهرمی کاملا مشخص هست که منظور از عنوان نامناسب چی هست. حتی توضیحات من درباره پست اول هم کاملا مشخص هست که منظور چه کسی هست.
فکر کنم حتی با وجود جمله اول پست من، "بله عنوان تاپیک شما" هم کسی در این تاپیک، غیر از شما این هشدار را مربوط به شخص شمایی که تاپیک را ایجاد نکردید، ندانسته!

اگر مشکلی است تمام جواب هایم را در این تاپیک حذف کنم؟نه، اگر مشکلی بود، مدیریت خودش جواب های داده شده را پاک می کرد و لزومی نداشت از خود کاربر بخواد که جواب هایش را پاک کند!