PDA

View Full Version : درخواست کامپوننت checksem MD5

skmkh6056
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 12:17 عصر
کامپوننت یا یونیتی برای CHECKSUM MD5 اگه سراغ دارین لینک بدین یا راهنماییم کنین. مر30

mojtabadj
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 18:02 عصر
براي استفاده از الگوريتم Md5 من يك يونيت سراغ دارم تو اين سايت كلمه md5 رو جستجو كن پيدا

ميكني http://torry.net

vcldeveloper
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 19:49 عصر
TurboPower LockBox را در گوگل جستجو کنید.

SirMehdi
پنج شنبه 06 اسفند 1388, 00:43 صبح
سلام
در مورد نحوه کارکردن با TurboPower LockBox راهنمایی سراغ دارین؟

vcldeveloper
جمعه 07 اسفند 1388, 12:12 عصر
خودش یک فایل PDF برای دانلود داره که به طور مفصل هم درباره رمزنگاری توضیح داده، هم درباره کار با TurboPower LockBox. همچنین، مثالهای متعددی هم با خودش داره.

SirMehdi
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 23:07 عصر
این چیزی که من دارم کامل نیست مثال هاش کار نمی کنه!!!میشه لینک بدین کاملشو دانلود کنم

SirMehdi
چهارشنبه 12 اسفند 1388, 23:13 عصر
یه سوال دیگه هم دارم از MD5 استفاده کنیم یا از TurboPower LockBox یا به عبارتی آیا توصیه شده از یکی از این ها استفاده نکنیم؟؟

vcldeveloper
پنج شنبه 13 اسفند 1388, 00:18 صبح
این چیزی که من دارم کامل نیست مثال هاش کار نمی کنه!!!میشه لینک بدین کاملشو دانلود کنم
https://sourceforge.net/projects/tplockbox/

از MD5 استفاده کنیم یا از TurboPower LockBox یا به عبارتی آیا توصیه شده از یکی از این ها استفاده نکنیم؟
MD5 یک الگوریتم تولید هش کد هست؛ LockBox یک مجموعه کامپوننت هست که الگوریتم های مختلف رمزنگاری و تولید هش کد را پیاده سازی کرده؛ یکی از الگوریتم هایی که LockBox پیاده سازی کرده، MD5 هست. پس سوال شما مفهوم خاصی نداره.

برای استفاده از MD5 باید از LockBox یا هر کد دیگه ایی که MD5 را پیاده سازی کرده، استفاده کنید.

SirMehdi
پنج شنبه 13 اسفند 1388, 12:14 عصر
ok گرفتم چی شد. من فکر می کردم LockBox الگوریتم های مختص به خودش رو داره اگر از MD5 استفاده می کنه که هیچی . این سوالو پرسیدم که بفهمم آیا ممکنه الگوریتم LockBox از MD5 قوی تر باشه یا بلعکس یا یکی شون دچار Collision شده باشه .
ممنون از راهنمایی و جواب سریع

SirMehdi
پنج شنبه 13 اسفند 1388, 14:50 عصر
https://sourceforge.net/projects/tplockbox/

این لینک فقط راهنماس مثال ازش نداره! خیلی هم با دردسرو وقت گیر دانلود میشه حتما باید با فیلتر شکن بری چون نامردا محدودیت دانلود برای کشور ما گذاشتن!!!
لینک دیگری که خود برنامه هم باهاش باشه و مثالی هایی از نحوه استفاده از اون تو دلفی داشته باشه دارین

vcldeveloper
پنج شنبه 13 اسفند 1388, 17:13 عصر
لینک دیگری که خود برنامه هم باهاش باشه و مثالی هایی از نحوه استفاده از اون تو دلفی داشته باشه دارین
این پروژه در SourceForge نگهداری میشه، پس همه متعلقاتش هم در همان سایت هست. برای محدودیت دانلود هم کافیه شما برای شروع دانلود از فیل_تر شکن استفاده کنید، بعد از اینکه دانلود شروع شد، می تونید دانلود را Pause کنید، فیل_تر شکن را ببندید، و به طور عادی دانلود را ادامه بدید.

من قبلا برای بعضی از مدیران پروژه های SourceForge پیام فرستادم که گزینه مربوط به لغو محدودیت دانلود از برخی کشورها را در تنظیمات پروژه شون فعال کنند. فکر کنم باید برای Nick Hodges هم پیام بفرستم، ولی این چون مربوط به رمزنگاری هست، دردسرش بیشتر هست، و احتمالا قبول نکنه که این کار رو بکنه، چون آمریکا برای ابزارهای رمزنگاری قوانین صادراتی بسیار دست و پا گیر و مبهمی داره، که کمتر کسی به خودش زحمت میده با این قوانین ور بره.