PDA

View Full Version : سوال: Program Update

HjSoft
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 16:13 عصر
چه طور يك برنامه نوشته شده رو آپديت كنم مثلا با حجم 2.5 مگ
خودم يك راه بلدم اما در زمان آپديت برنامه هنگ ميكنه تا وقتيكه كامل از اينترنت گرفته بشه من مي خوام توي يك پروگرس درصد پيشرفت رو نشون بده بدون اينكه هنگ بشه

noorsoft
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 17:06 عصر
شما برای دانلود از چی استفاده میکنین چون اکتیو ایکس اینترنت وی بی درصد پیشرفت را گزارش میده

مهران رسا
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 18:07 عصر
چه طور يك برنامه نوشته شده رو آپديت كنم مثلا با حجم 2.5 مگ
خودم يك راه بلدم اما در زمان آپديت برنامه هنگ ميكنه تا وقتيكه كامل از اينترنت گرفته بشه من مي خوام توي يك پروگرس درصد پيشرفت رو نشون بده بدون اينكه هنگ بشه

. . . . . . . . . .

Mbt925
سه شنبه 24 اردیبهشت 1387, 00:52 صبح
Microsoft Internet Transfer Control یا همون MSINET بهترین گزینه هست.

می تونید از قسمت کمپوننت ها اضافش کنید.

HjSoft
سه شنبه 24 اردیبهشت 1387, 20:29 عصر
متشكرم مشكلم حل شد

nima_8m
دوشنبه 06 مهر 1388, 17:23 عصر
متشكرم مشكلم حل شد
سلام
شما این پست یک سال پیش گذاشتید اما من امروز به مشکل شما برخوردم میخوام برنامه ای که نوشتم از طریق host که دارم آپ دیت شه اصلاً اطلاعاتی راجع به موضوع ندارم تو جستجو پیداتون کردم
اگه خوندید لطفا راهنمایی کنید
نمونه بالا رو دانلود کردم
ممنون

omid5ive
شنبه 17 تیر 1391, 13:24 عصر
سلام
نميدونم جايي كه دارم مشكلم رو مطرح مي كنم درست هست يا بايد تو يه تاپيك ديژه مطرحش مي كردم
من 1 پكيج دارم كه شامل 2 تا فايل هست
1- يك فايل با فرمت qvw
2- فايل ديگر exe
من مي خوام برنامه رو از طريق clickonce بر روي كلاينت ها نصب كنم. براي ساخت clickonce هم از mage استفاده مي كنم
وقتي با mageui كار مي كنم هيچ مشكلي ندارم ولي وقتي مي خوام با mage.exe و از طريق command باهاش كار كنم به مشكل مي خورم
مشكل هم اضافه كردن پسوند .deploy به فايل ها هست كه مثل اينكه تو mage در حالت command پارامتري نداره (يا من بلد نيستم)
حالا مي خواستم بدونم راحي وجود داره كه بتونم اين مشكل رو حل كنم؟
command هايي هم كه براي اين كار استفاده مكنم به اين شكل هست:
application: mage -New Application -ToFile dashboard.exe
.manifest -name "dashboard" -Version 1.0.0.1 -FromDirectory C:\Inetpub\wwwroot\D
ashboard\1.0.0.1 -S dashboard.exe.manifest -CertFile C:\Users\ebrahimi.BARIDSOFT
\Desktop\Clickonce\setup.pfx -um true

Deployment : mage -New Deployment -Publisher "BaridBI" -ProviderUrl "http://155.155.5.100/dashboard/dashboard.application" -AppManifest C:\Inetpub\wwwroot\Dashboard\1.0.0.1\dashboard.exe .manifest -ToFile c:\inetpub\wwwroot\dashboard\dashboard.applicatio
n