PDA

View Full Version : درخواست KewlButtonz.ocx

hrj1981
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 16:41 عصر
دوستان با سلام
خواهشمندم اگر فايل KewlButtonz.ocx را داريد برايم آپلود كنيد شديدا به آن احتياج دارم ، براي خودم ويروسي است و كل برنامه ام در حال حاضر تعطيل شده.

meisambandari
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 16:51 عصر
سلام
لینک دانلود KewlButtonz.ocx
http://www.pcrepaircentral.com/ocx/kewlbuttonz.zip

hrj1981
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 17:45 عصر
ويروسي بود

مهران رسا
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 18:04 عصر
دوستان با سلام
خواهشمندم اگر فايل KewlButtonz.ocx را داريد برايم آپلود كنيد شديدا به آن احتياج دارم ، براي خودم ويروسي است و كل برنامه ام در حال حاضر تعطيل شده.

از کجا فهمیدی ویروسیه ؟!!

hrj1981
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 18:13 عصر
اگر ضد ويروس كامپيوترت nod باشه نمي شناسه ولي با مك آفي ، نورتون و اويج همگي اون رو ويروس با درجه ريسك بالا نشون مي دهند ضمنا دوست عزيزم PCM2008 براي شما هم ويروسيه.

مهران رسا
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 18:20 عصر
اگر ضد ويروس كامپيوترت nod باشه نمي شناسه ولي با مك آفي ، نورتون و اويج همگي اون رو ويروس با درجه ريسك بالا نشون مي دهند ضمنا دوست عزيزم PCM2008 براي شما هم ويروسيه.

حالا به هر چی که آنتی ویروس گفت نباید گوش کنی که .!!!

من مدت هاست از این فایل استفاده می کنم و هیچگونه مشکلی هم نداره .
پیشنهاد می کنم آنتی ویروس قدرتمندتون رو پاک کنید ...

hrj1981
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 18:27 عصر
شما ميگي خودم آنتي ويروسم را پاك كنم درست ! ولي وقتي برنامه اي بخواهد براي حداقل 20 كامپيوتر نصب بشه و حتما هر كدام از انها يك ضد ويروس "حالا از هر مدل" بر روي آنها نصب شده و هر روز هم آپديت ميشن به نظر شما به كاربرش بگم شما لطف كن ضد ويروست را پاك كن كه ميخواهي با برنامه من كار كني؟

مهران رسا
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 18:35 عصر
شما ميگي خودم آنتي ويروسم را پاك كنم درست ! ولي وقتي برنامه اي بخواهد براي حداقل 20 كامپيوتر نصب بشه و حتما هر كدام از انها يك ضد ويروس "حالا از هر مدل" بر روي آنها نصب شده و هر روز هم آپديت ميشن به نظر شما به كاربرش بگم شما لطف كن ضد ويروست را پاك كن كه ميخواهي با برنامه من كار كني؟

آهان . اگه اینطوری باشه باید به فکر یک راه حل اساسی باشی ...
باز هم یک پیشنهاد دارم .

از یک کنترل دیگه استفاده کن .