PDA

View Full Version : سوال: نمایش داده از data base

saeede_m
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 22:02 عصر
سلام
من نمیدونم به چه صورت میتونم داده را از data base با اعمال یک شرط به کاربر نشون بدم.
مثلا وقتی یک دانشجو وارد سایت میشود و بعد وارد بخش اطلاعات،فقط اطلاعات خودش را ببیند.
مرسی

shahab_ksh
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 23:33 عصر
با اعمال یک شرط به کاربر نشون بدم

شرط رو میتونی در رشته تقاضا اعمال کنی با دستور Where

twelve
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 23:58 عصر
از کنترل LOGIN استفاده میکنی ?

saeede_m
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 23:46 عصر
در quary,در قسمت where شرط گذاشته ام ولی نمیدونم چه طوری در gridview فقط همون اطلاعات رو نشون بدم و همه اطلاعات جدولم نشون داده نشه.

twelve
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 23:50 عصر
در quary,در قسمت where شرط گذاشته ام ولی نمیدونم چه طوری در gridview فقط همون اطلاعات رو نشون بدم و همه اطلاعات جدولم نشون داده نشه.
واضح نیست ، روند کار و اهدافت رو بگو یا کد بذار

saeede_m
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 00:02 صبح
می خواهم یک سایت برای دانشجویان طراحی کنم
به این صورت که فرد login میکند بعد وارد صفحه information میشود و در این صفحه
اطلاعات خودش را فقط می بیند.مثلا معدل و ...
من روی جدول information یک quary نوشتم که username دانشجو یی که وارد شده را می گیرد و بقیه اطلاعات را بر می گرداند ولی مشکل اینجاست که نمیدونم چه کدی بنویسم که gridview یی که در صفحه information گذاشتم فقط اطلاعات همون دانشجو رو نشونش بده نه همه دانشجوها.

twelve
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 00:12 صبح
مشابه این سوالت چندتا تاپیک پایین تر بحث شده یا خوندندش به جواب می رسی
سوال: نشان دادن اطلاعات کاربر login شده در صفحه دیگر (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=105457)

saeede_m
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 00:26 صبح
خیلی ممنونم از لطفت:لبخندساده:

saeede_m
جمعه 27 اردیبهشت 1387, 10:59 صبح
سلام
راستش جوابی که داده بودید خیلی کامل بود ولی مشکل منو حل نکرد یعنی من نتونستم اجراش کنم ،شما به زبان vb دستورات را نوشته بودید

twelve
جمعه 27 اردیبهشت 1387, 11:14 صبح
مشكل از vb بود ؟!!!

saeede_m
جمعه 27 اردیبهشت 1387, 11:27 صبح
بله آخه من با #c اونم در حد مبتدی آشنایی دارم.
مثلا پروسیجری که تو data base نوشته بودی رو نوشتم ولی اشکال میگیره.میگه must declare the scalar variable "@username.,,@id,..

twelve
جمعه 27 اردیبهشت 1387, 12:33 عصر
خب از مبدل ها استفاده كن خواهر من ، ضمن اينكه اون سورس و اكثر سورس هايي كه در اين سايت قرار ميگيره فقط راهنما هستند ، و شما بايد الگو برداري كنيد نه اينكه رو نويسي كنيد ;)
اون Procedure هم هيچ خطايي نداره و امتحان شده است

لينك : مبدل vb.net به سي شارپ و برعكس (http://labs.developerfusion.co.uk/convert/csharp-to-vb.aspx)