PDA

View Full Version : نصب قسمتی از .NetFramework برای برنامه

nasr
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 10:17 صبح
سلام
من در برنامه ام فقط از عبارتهای مربوط به ADO استفاده کردم مثل SQLCommand , SQLConnection , DataSet و چیزهایی که مال ارتباط با SQLServer است

حالا برای نصب برنامه می خوام مجبور نباشم کل .NetFramework را نصب کنم

آیا امکانش هست

ممنون

hozouri
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 11:13 صبح
netframework یه مکمل نرم افزاری که فقط به یه برنامه مربوط نمیشه و همه برنامه های جدید از کلاس های اون بهره می برن این کار غیره ممکنه که شما قسمتی از اون رو نصب کنید اگر هم ممکن بود اگر برنامه ای باشه که اونم از نت فرم ورک بهره بگبره چون اون بسته به طور کامل روی سیستم نصب نیست اون برنامه هم با مشکل مواجه می شه.

nasr
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 11:19 صبح
netframework یه مکمل نرم افزاری که فقط به یه برنامه مربوط نمیشه و همه برنامه های جدید از کلاس های اون بهره می برن این کار غیره ممکنه که شما قسمتی از اون رو نصب کنید اگر هم ممکن بود اگر برنامه ای باشه که اونم از نت فرم ورک بهره بگبره چون اون بسته به طور کامل روی سیستم نصب نیست اون برنامه هم با مشکل مواجه می شه.

ممنون
ولی خوب من کاری به برنامه های دیگه ندارم
من میخوام برنامه خودم فعلا اجرا بشه

hozouri
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 11:40 صبح
گفتم که امکان نداره

nasr
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 12:19 عصر
این واقعا خیلی بده
وقتی آدم یه برنامه خیلی کوچیک مینویسه حتما باید .netframework را نصب کنی

aliaaa
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 13:19 عصر
عزیزان چرا راه وجود نداره حتما برای هر کاری راهی وجود داره. یکی از این راه ها استفاده از نرم افزار Xeno code ه که برنامه تون رو از دات نت مستقل می کنه.
اما این نرم افزار نه کرک داره نه چیزی قیمتش هم که .... خدا به هیچ برنامه نویس کم مایه ای نشون نده.

gdevnb
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 13:25 عصر
عزیزان چرا راه وجود نداره حتما برای هر کاری راهی وجود داره. یکی از این راه ها استفاده از نرم افزار Xeno code ه که برنامه تون رو از دات نت مستقل می کنه.
اما این نرم افزار نه کرک داره نه چیزی قیمتش هم که .... خدا به هیچ برنامه نویس کم مایه ای نشون نده.
چرا من ک ر ک ورژن 2006 این نرم افزار رو دیدم :لبخندساده:

SabaSabouhi
شنبه 28 اردیبهشت 1387, 11:16 صبح
این واقعا خیلی بده
وقتی آدم یه برنامه خیلی کوچیک مینویسه حتما باید .netframework را نصب کنی

سلام
دوست عزيز، به هيچ وجه بد نيست.
به DotNetFramework يه جور ديگه نگاه كنيد. فرض كنيد كه بخشى از سيستم عامل هست كه بايد جداگانه نصب شود.
كم كم اغلب برنامه‌ها نياز به Framework خواهند داشت و سيستم عامل‌هاى جديد مانند Windows Vista و Windows Server 2008 و Winows Vienna همراه با اين Framework عرضه خواهند شد ( تو ويستا كه هست ).

صبا صبوحى

sinpin
شنبه 28 اردیبهشت 1387, 11:46 صبح
من در برنامه ام فقط از عبارتهای مربوط به ADO استفاده کردم مثل SQLCommand , SQLConnection , DataSet و چیزهایی که مال ارتباط با SQLServer است
حالا برای نصب برنامه می خوام مجبور نباشم کل .NetFramework را نصب کنم

اين تاپيك رو ببينيد :
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=2540