PDA

View Full Version : Silent Hill

Pichidehtarin
چهارشنبه 21 مرداد 1383, 14:28 عصر
با سلام به همگی
نمیدونم اینجا میشه مشکلاتی که در حین بازی های فکری پیش میاد رو مطرح کرد و جواب گرفت یا نا ؟! به هر حال تنهای جای مرتبط با این موضوع اینجاست و من هم امتحان میکنم !؟

من کلا بازی نمیکنم ولی وقتی پای یعضی از بازی ها مثل Resident Evil یا Silent Hill و از این قبیل به میون میاد نمیتونم خودم رو نگه دارم ...

الان دارم Silent Hill 2 رو بازی میکنم .

سناریو اصلی رو (با جیمز) در حالت Normal-Normal تموم کردم همه مردن جز خودم و لرا ؟! :(
بعدش سناریو فرعی رو (با ماریا) بازی کردم که این هم زود تموم شد :(

دوباره سناریو اصلی رو در حالت Normal-Hard در پیش گرفتم رسیدم به بیمارستان _ ایست تا اینجا من سه تا چیز اضافی نسبت به حالت قبل دارم سنک آبی ، مایع سفید و کتاب تاریخ (فکر میکنم باید سنگ آبی رو مثل Silent Hill 1 تو جاهای سرباز و مخصوص اسفاده کنم ولی جاهای دقیقش رو نمیدونم :? در مورد مایع سفید هم فکر میکنم آخر کار بدردم بخوره و در مورد کتاب تاریخ هیچی نمیدونم) _ من الان طبقه سوم بیمارستان گیر افتادم اونجایی که باید پسورد در رو وارد کنم این بار دیگه مثل حالت Normal نیست که رمز رو تو طبقه اول بهم بده وقتی میرم تو طبقه اول به جای رمز چیزی شبیه اطلاعات پاینی رو بهم میده :

شماره رمز در در این ماه "T" بود و در ماه قبل "X" و در ماه قبلش "Z" .
ماه بعد چه خواهد بود .
همه آنها میتوانند بیانگر 4 عدد باشند.

من 5 دقیقه ور رفتم بعد بیخیال شدم
نظر شما چیه ؟

اگه اطلاعات یا سوال دارید همین جا مطرح کنید .
متشکرم .

Gladiator
چهارشنبه 21 مرداد 1383, 17:46 عصر
شماره رمز در در این ماه "T" بود و در ماه قبل "X" و در ماه قبلش "Z" .

O.P.Q.R.S یکی از اینا باید باشه . :heart: :flower:

Pichidehtarin
پنج شنبه 22 مرداد 1383, 12:09 عصر
O.P.Q.R.S یکی از اینا باید باشه .

آیا به نظر شما اول یکی بعد سه تا بعد پنج تا نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! اگه این حالت باشه میشه N

مشکل اساسی من اینه که چطوری از این حروف عدد رمز رو دربیارم ؟ :?:

Gladiator
پنج شنبه 22 مرداد 1383, 13:12 عصر
عدد رمز چند رقمیه ؟

Pichidehtarin
پنج شنبه 22 مرداد 1383, 20:43 عصر
همه آنها میتوانند بیانگر 4 عدد باشند.

4 رقم

Gladiator
پنج شنبه 22 مرداد 1383, 21:36 عصر
من نمیدونم ولی یه داداشی دارم ٬ اونم نمیدونه . :mrgreen:

Pichidehtarin
یک شنبه 25 مرداد 1383, 08:55 صبح
متشکرم

Hint برای Silent Hill 2 پیدا کردم
اون میگفت باید به تلفن نگاه کرد از بالا به پایین و از چپ به راست و خود عدد و ...
که رمزش در اومد 1382

استفاده از Hint هم بد چیزی نیست (فایل های uhs که با برنامه uhs Reader خونده میشن)