PDA

View Full Version : چطوري با يه progress زمان select رو نشون بدم

maisam57
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 13:42 عصر
سلام
من دارم روي يه سيستم با بانك اطلاعاتي اراكل كا ميكنم و از view زيادي استفاده كردم بعلت حجم زياد اطلاعات بعضي اوقات طول ميكشه تا يه select انجام شه ميخواستم بدونم ميشه توي اون وقفه يه progress bar فعال شه
با تشكر

B-Vedadian
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 14:05 عصر
اگه منظورت نشان دادن میزان پیشرفت کار توسط Oracle هست که جواب منفیه. ولی میشه یه Marquee Progress Bar رو نمایش بدین که کاربر احساس کنه که داره کاری انجام میشه.

maisam57
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 14:44 عصر
خوب حالا ميخوام اينكارو بكنم كه كار بر بقول شما فكر كنه داره كار انجام ميشه ولي من كه نميدونك چه وقت زمان ميگيره تا select انجام بشه

B-Vedadian
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 14:54 عصر
برای همین نوشتم Marquee چون مشخص نیست چقدر طول میکشه، چندتا مستطیل سبز! توی پروگرس بار میچرخن.

اصغر (پآچ)
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387, 23:49 عصر
برای همین نوشتم Marquee چون مشخص نیست چقدر طول میکشه، چندتا مستطیل سبز! توی پروگرس بار میچرخن.

خوب همین کار چطور امکان پذیره؟

SYNDROME
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 07:12 صبح
البته می توانید موس را در صفحه نمایش به شکل ساعت شنی در بیاورید و یا از ابزار Animate استفاده کنید.
موفق باشید

vcldeveloper
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 15:46 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=105910

m-khorsandi
جمعه 27 اردیبهشت 1387, 11:11 صبح
من دارم روي يه سيستم با بانك اطلاعاتي اراكل كا ميكنم و از view زيادي استفاده كردم بعلت حجم زياد اطلاعات بعضي اوقات طول ميكشه تا يه select انجام شه ميخواستم بدونم ميشه توي اون وقفه يه progress bar فعال شه

اگه از ADODataSet و مثلاً ADOQuery استفاده ميكنی، ويژگی به نام OnFetchComplete و OnFetchProgress ميتونن كمكت كنن كه چيزی رو به كاربر نشون بدی تا متوجه انجام كار بشه.