PDA

View Full Version : سوال: انتقال mysql به سیستم دیگر

nassim_20
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 12:06 عصر
دوستان سلام
مشکل من اینکه اگه برنامه رو بادلفی و بانک mysql بنویسیم میشه روی سیستم دیگر اجرا کرد بدون نصب mysql چه چیزهایی لازم منتقل شود
سوال دیگر من در مورد امنیت و رمز عبور روی mysql بانک است چطوری میتونیم رمز عبور بدیم
من با استفاده از wamp بانکم رو ساختم
تورخدا اگه کسی میدونه جوابم رو بدهد من دو روزه که دارم سرچ می زنم چیزی پیدا نکرد فردا هم باید کارم رو تحویل بدهم و هنوز در حد صفرم
حالا که این همه حرف زدم بذارید این رو هم بپرسم آیا پاردادوکس امنیت داره یعنی پسوردش واقعا امنیت ایجاد میکنه
اگه پارادوکس امن باشه 90 درصد مشکل من حله

با تشکر

vcldeveloper
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 14:10 عصر
اینایی که پرسیدید بیشتر از اینکه به دلفی ربط داشته باشند، به MySQL ربط دارند.
یک چیزی هم درباره سوال اولتون بگم، چون خیلی ها اینجور سوالاتی را می پرسند...ببینید، اینکه من در برنامه خودم از SQL Server یا Oracle یا MySQL و... استفاده کنم، بعد بگم میخوام کاری کنم که نیازی به نصب اونها نباشه، یک خواسته بیجا هست! یعنی چی که من از یه چیزی استفاده کنم، و بعد انتظار داشته باشم که اون چیز وجود نداشته باشه؟! وقتی از MySQL استفاده می کنید، باید یک MySQL ایی هم وجود داشته باشه که بتونید بهش متصل بشید. چطور انتظار دارید که برنامه شما بدون وجود MySQL کار کنه؟!
اینطور سوالات درباره SQL Server هم زیاد پرسیده میشه. یکی بانکش رو در SQL Server طراحی میکنه و ازش استفاده میکنه، بعد میگه چکار کنم که نیاز به نصب SQL Server نباشه؟! جواب این سوال فقط یک چیز هست؛ اگر می خواید نیاز به نصب یک چیزی نداشته باشید، اصلا ازش استفاده نکنید! چون نمیشه یک چیزی هم باشه، هم نباشه!

موفق باشید.

nassim_20
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 16:30 عصر
درسته من گفتم شاید راه حلی باشه که نیاز نباشه خود برنامه نصب بشه مثلا یکسری از فایلهای مخصوص تنها منتقل شود که گویا امکان پذیر نیست
اگه ممکنه در مورد امنیت پارادوکس کمی توضیح دهید حیاتیه

vcldeveloper
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 18:55 عصر
اگه ممکنه در مورد امنیت پارادوکس کمی توضیح دهید حیاتیه
من اطلاعی ندارم. در ضمن، این سوال را باید در یک تاپیک جداگانه بپرسید. چون ربطی به عنوان فعلی این تاپیک نداره.

موفق باشید