PDA

View Full Version : کد کردن کدها

houtanal
چهارشنبه 21 مرداد 1383, 23:55 عصر
من یه پروژه دارم که قرار است برای جایی ببرم و اونا تستش کنن و با هاش کار کنن
اما اینجوری سورس کار من هم قبل از خرید قطعی در اختیار آن ها قرار می گیرد راهی برای جلوگیری از این کار سراغ دارید؟

oxygenws
پنج شنبه 22 مرداد 1383, 07:35 صبح
به نظر من راه ساده اینه که سورست رو جایی آپلود کنی تا از اونجا استفاده کنند.
اما با برنامه هایی مثل Zend SafeGuard می تونی سورست رو انکود کنی (یه جورایی کامپایل کنی). البته انکود کردن به این روش لازمه که سمت سرور هم نرم افزارهایی مانند Zend Optimizer نصب داشته باشه.

موفق باشید، امید

houtanal
پنج شنبه 22 مرداد 1383, 09:59 صبح
اما با برنامه هایی مثل Zend SafeGuard می تونی سورست رو انکود کنی (یه جورایی کامپایل کنی). البته انکود کردن به این روش لازمه که سمت سرور هم نرم افزارهایی مانند Zend Optimizer نصب داشته باشه.
میشه بیشتر توضیح بدی که در این حالت چه بلایی سر کد میاد و به چه چیزهایی احتیاج دارم؟! :mrgreen:

oxygenws
پنج شنبه 22 مرداد 1383, 10:10 صبح
کد های شما کلا به هم می ریزه!! یعنی قابل خوندن نخواهد بود.
گفتم.... در سمت سرور احتیاج به Zend Optimizer و در سمت کلاینت احتیاج به Zend Safeguard.

houtanal
پنج شنبه 22 مرداد 1383, 10:59 صبح
خب بعد یعنی فقط کد ها اجرا می شوند و دیگر هیچ سورسی وجود ندارد دیگه.یعنی برم روی سرورشون zend Zend Optimizer رو نصب کنم و روی سیستم خودم هم با Zend Safeguard سورس رو کد کنم تمومه؟

oxygenws
پنج شنبه 22 مرداد 1383, 18:23 عصر
گفتم، این برنامه یه جورایی کد شما رو کامپایل می کنه. آره، همین کار ها رو بکنید.

hoja06101001
جمعه 25 بهمن 1387, 22:46 عصر
روش دیگه ای برای این کار وجود نداره

narsic
جمعه 25 بهمن 1387, 23:14 عصر
با سلام

روشهای دیگه ایی هم وجود داره که قابلیت اطمینانشون خیلی کمه مثله کد کردن به کمک توابعی همچون base64 که البته بهتربن راه همون zend هستش .
البته فراموش نکنیم که PHP یک زبان متن باز هستش Open Source و بصورت رسمی نمیشه کد ها رو مخفی کرد و فقط باید همراه با خودش فرهنگش هم میومد .
موفق باشید

as13851365
شنبه 26 بهمن 1387, 09:30 صبح
می شه لینک دانلود برنامه های یاد شده Zend Safeguard وZend Optimizer رو قرار بدید ؟

میـلاد
شنبه 26 بهمن 1387, 10:22 صبح
توی سایت های وارز سرچ کنید.