PDA

View Full Version : سوال: در مورد XSS و MS Anti XSS

m.hamidreza
شنبه 28 اردیبهشت 1387, 12:06 عصر
برای محافظت در برابر حملات XSS جناب راد (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=7945)دو تا راهکار رو معرفی کردن :

استفاده از Reqular Expressions
کد کردن مقادیر ورودی

دو تا سوال :

در روش اول اگه کاربر JavaScript مرورگر رو غیرفعال میکنه مشکل ایجاد میشه که اینو میشه با دستور

Context.Request.Browser.JavaScriptبر طرف کرد ولی در حالتی که توی FireFox از Webdeveloper استفاده کنه و از اون طریق جاوااسکریپت رو بیاد Disable کنه دیگه هیچی تعطیل میشه میره ! این مساله رو چه جوری میشه حل کرد ؟
---------
من وقتی یه اسکریپت رو در حالت معمول تو یه TextBox مینویسم چرا اسکریپته Run نمیشه ؟ این پیغام رو میده :

A potentially dangerous Request.Form value was detected from the client چند تا سمپل در مورد Anti XSS دیدم تو همش اسکریپت run میشد ! بعد میمومد از AntiXSS.HtmlEncode استفاده میکرد ، منتها من هر کاری میکنم باز همین error میاد .
از متد HtmlEncode کلاس HttpUtility هم استفاده کردم (در هنگام درج تو db) ولی باز هم همین error میاد (البته وقتی اسکریپت مینوسیم تو Textbox)!

Behrouz_Rad
شنبه 28 اردیبهشت 1387, 12:39 عصر
اون هندلر که باعث وقوع اون خطا میشه به عنوان اولین هندلر چرخه ی حیات هست که باید غیر فعالش کنی و خودت مقادیر ورودی رو کنترل کنی.

موفق باشید.