PDA

View Full Version : سوال: ایجاد محدودیت بوسیله PASSWORD

rkhmb246
یک شنبه 29 اردیبهشت 1387, 16:29 عصر
من برنامه ای دارم که USERNAME و PASS را ازاستفاده کننده برنامه سوال میکند اما نمی توانم کاری کنم که هر USERNAME محدودیت خاص خودش را داشته باشد و کارهای خاصی را بکند لطفا راهنمایی نمایید. با تشکر

مهدی قربانی
یک شنبه 29 اردیبهشت 1387, 17:38 عصر
سلام
دوست عزيز در پست 133 تاپيك زير نمونه اي مرتبط با خواسته شما موجوده كه مي تونيد از اون ايده بگيريد وقتي فايل رو باز كرديد در فرمي كه باز ميشه User Name شبكه يا Account Name دستگاه رو وارد كنيد و گزينه Edit يا Read رو انتخاب كنيد بعد در صورتي كه مشخصه هاي فوق الذكر رو درست وارد كنيد و يك بار فرم رو ببنديد و مجدداً فرم MainMenu رو باز كنيد خواهيد ديد كه تب دوم در فرم موصوف قابل رويت هست .
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=53141&page=14

amirzazadeh
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 07:49 صبح
من برنامه ای دارم که USERNAME و PASS را ازاستفاده کننده برنامه سوال میکند اما نمی توانم کاری کنم که هر USERNAME محدودیت خاص خودش را داشته باشد و کارهای خاصی را بکند لطفا راهنمایی نمایید. با تشکر
دوست من شما ميتونين با استفاده از user group and account يك يوزر تعريف كنين وبعد دسترسي اون كاربر بنا بر دلخواه تغيير بدين.(لازمه فعال شدن اينه كه براي admin پسورد بگذاريد وبه اين نكته توجه داشته باشين كه بهتره يوزر تعريف شده توسط شما بايد عضو ادمين نباشد تا محدوديت هاي اعمال شده بدون تغيير دسترسي ادمين وتنهااز طريق تغيير دسترسي يوزرها قابل اجرا باشد)براي ايجاد محدوديت هم از user and group permissions ميتونين دسترسي مورد نظر رو اعمال كنين البته شما بايد محدوديت رو بر روي گروه اعمال كنين نه يوزر
............................
موفق باشيد

HAMRAHSOFT.IR
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 08:00 صبح
من دربرنامه هام از اين روش استفاده مكنم كه بك تيبل بنام فرمها درست مكنم و بعد مگم اين كابر مبتونه فلان فرم باز كن اين كاربر نتون

rkhmb246
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 11:17 صبح
با تشکر از دوستان