PDA

View Full Version : سوال: اشکال در برقراری ارتباط با Database بعد از publish کردن web site

leilav_1984
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 07:45 صبح
سلام
یه web site با ASP.net نوشتم که روی سیستم خودم راحت جواب میده و از سیستمهای دیگه هم میشه بهش وصل شد و کار کرد... ولی وقتی روی Server اصلی که نهایتا باید اونجا باشه publish می کنم دیگه نمی تونه با Database ارتباط برقرار کنه. یعنی فرم Login باز میشه ولی بعد از دادن username و password خطای زیر رو میده.
چکار می تونم بکنم؟

haste asli
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 11:57 صبح
کد کانکشنتون را بزارید ببینم چیکارکردید.

smrb59
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 12:02 عصر
شمال باید در سی پنل هاست تون جدول رو بسازید ( باید یوزر و پسورد یادتون باشه )بعد هم تو وب کانفیک باید بیایید و کانکشن استرینکش و درست کنید.

leilav_1984
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 14:44 عصر
کد کانکشنتون را بزارید ببینم چیکارکردید.

همون connection که با دیالوگ connection properties توی Settings برنامه ساخته میشه... DataTableAdapter ها رو با اون وصل کردم

mehrpars
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 14:51 عصر
شما به احتمال زياد database تون attach نشده و بايد username و pass و ip داشته باشي كه اونارو توي connection string بزاري
www.connectionstring.com (http://www.connectionstring.com) رو ببين

علیرضا مداح
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 17:12 عصر
سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز
در پی وقوع این پیغام خطا باید عوامل متعددی چک شوند ، چک کنید که سرویس Sql اجرا شده باشد ، اطمینان حاصل کنید که فایروال مشکلی ایجاد نکرده باشد ، نام سرور را در ConnectionString چک کنید ، مطمئن شوید که به Sql Server اجازه دسترسی به صورت Remote داده شده باشد ، برای اینکار Sql Server Surface Area Configuration را اجرا و سپس وارد قسمت Surface Area Configuration for Services and Connections شده و وارد بخش Remote Connections شوید و اطمینان حاصل کنید که Local and Remote Connections انتخاب شده باشد ، ......

محمدامین شریفی
سه شنبه 31 اردیبهشت 1387, 08:49 صبح
من هم دچار همین خطا شدم و از دوستان پرسش کردم و به جواب رسیدم http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=103575

leilav_1984
سه شنبه 31 اردیبهشت 1387, 13:46 عصر
مشکل من حل شد برای راهنمایی سایر افرادی که ممکنه به این مشکل برخورد کنن عرض می کنم:
من در پروژه از membership خود .net استفاده کرده بودم ولی تکنیکم ناقص بود
استفاده از کد

FormsAuthentication.RedirectFromLoginPage(User.Use rName, false);
باعث میشد که یه فایل script به نام ASPNETDB.MDF به پروژه اضافه بشه که به .\SQLEXPRESS وصله و چون روی Server این Datassource وجود نداره مانع میشه که Login درست انجام بشه...

البته مطلب خیلی مفصله و تغییر دادن این وضعیت از چندجای پروژه و سرور بانک باید صورت بگیره که مطالعش رو واگذار می کنم به خودتون