PDA

View Full Version : کد پیج پیش فرض بانک اکسس چیه

m_vb1386
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 11:09 صبح
کسی میدونه کد پیج اکسس چیه

davood-ahmadi
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 11:43 صبح
کدپیجهای پیش فرضی وجود ندارد.
همه کدپیجهای ویندوز در یک نوع هستند. مگر حروفی مثل ک، ی
کدپیجهای داس با ویندوز هم فرق نمی کند مگر در حروف فارسی و یا اینکه سازنده برنامه ای خودش آن را تغییر دهد.

m_vb1386
سه شنبه 31 اردیبهشت 1387, 08:18 صبح
کدپیجهای داس با ویندوز هم فرق نمی کند مگر در حروف فارسی

پس باید فرق کنه چوم من یک بانک داس دارم اون رو به اکسس تبدیل کردم بعد که دو باره به داس تبدیل میکنم فونتهاش قابل نمایش نیست

davood-ahmadi
سه شنبه 31 اردیبهشت 1387, 08:52 صبح
درست می فرمایید. وقتی شما بخواهید یک جدول تحت مثلاً فاکس پرو را به اکسس بیارید، خود اکسس یک سری عملیات تبدیل انجام می دهد. بنابراین شما نباید با اونرا تبدیل به اکسس کنید. من سر همین مسئله یک هفته سرکار بودم تا اینکه فهمیدم همان جدول تحت داس را وقتی به اکسل و اکسس تبدیل می کنم، چیزهایی که اکسل نشون می ده با اکسس فرق می کنه.
ولی این موضوع است که کدپیج فرقی نداره. چون اساس کار ویندوز و داس به این گونه است.

m_vb1386
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 08:45 صبح
درست می فرمایید. وقتی شما بخواهید یک جدول تحت مثلاً فاکس پرو را به اکسس بیارید، خود اکسس یک سری عملیات تبدیل انجام می دهد. بنابراین شما نباید با اونرا تبدیل به اکسس کنید. من سر همین مسئله یک هفته سرکار بودم تا اینکه فهمیدم همان جدول تحت داس را وقتی به اکسل و اکسس تبدیل می کنم، چیزهایی که اکسل نشون می ده با اکسس فرق می کنه.
ولی این موضوع است که کدپیج فرقی نداره. چون اساس کار ویندوز و داس به این گونه است.
خوب پس چجوری این بانکها رو بهم تبدیل میکنن

davood-ahmadi
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 12:37 عصر
باید خودتون کدپیجها را پیدا کرده و تبدیل کنید. و یا اینکه در اینترنت یک جستجویی بکنید شاید پیدا کردید.