PDA

View Full Version : حذف import جدول

mansurireza
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 11:57 صبح
سلام بر اساتيد و دوستان
من نياز به يك راهنمايي سريع جهت جلوگيري از import كردن جداول برنامه دارم خواهش مي كنم مرا ياري نماييد.

amirzazadeh
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 14:22 عصر
سلام بر اساتيد و دوستان
من نياز به يك راهنمايي سريع جهت جلوگيري از import كردن جداول برنامه دارم خواهش مي كنم مرا ياري نماييد.
ساده ترين راه حل بستن كليد شيفت و غيرفعال كردن گزينه allow full menue در فرم startup و يا ايجاد منوي سفارشيه .(در هر دو مورد با جستجو در همين فروم ميتوني اطلاعات كافي به دست بياري)

mansurireza
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 14:46 عصر
دوست عزيز من شيفت را غير فعال كرده ام و تمام گزينه هاي STARTUP را نيز برداشته ام اما باز هم جداول از داخل يك بانك اطلاعات ديگر توسط Import قابل دسترسي است .

davood-ahmadi
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 15:10 عصر
ببین از منویTools --> User_Level Security Wizard فکر کنم بتونی این کار را انجام بدی.

mansurireza
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 15:26 عصر
داود جان ميشه يه كمي بيشتر توضيح بديد
ممنون

مهدی قربانی
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 15:50 عصر
سلام
به هر حال فكر نمي كنم بشه از ايمپورت جداول جلوگيري كرد . اين يكي از ضعفهاي اكسس هست . بهترين راه حل كد كردن اطلاعات جداول هست كه كار ساده اي هم نيست .

davood-ahmadi
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 17:56 عصر
اکسس توانایی تعریف کردن گروه کاری داره که می توان با توسط اون گروه کاری به کاربران دسترسی های لازم را داد. البته من خودم از این روش تا حالا استفاده نکرده بودم. ولی امروز با گفتن این موضوع خواستم ببینم که واقعاً این موضوع عملی هست یا نه. تا اینکه تست کردم و یک فایل را که در زیر ضمیمه کردم را توسط منویی که در تایپیک قبلی عرض کرده بودم، را سطح دسترسی دادم. البته این مورد فقط در کامپیوتر خودتان عملی است و اگر این کار را بخواهید در کامپیوتر دیگران استفاده کنید. اجازه عبور به شما نخواهد داد. مگر اینکه یک فایل با پسوند mdwکه در سیستم شما وجود دارد آنرا کپی و به سیستمهایی که می خواهید از آن استفاده کنید منتقل کنید. البته من روی آن کمی بررسی کردم . خود شما بیشتر این مسئله را بررسی کنید.

صبا9841
سه شنبه 31 اردیبهشت 1387, 17:56 عصر
با ایجاد سطح دسترسی نمیتوان جلوی import جداول را از برنامه دیگر حذف کرد.

amirzazadeh
سه شنبه 31 اردیبهشت 1387, 18:13 عصر
سلام بر اساتيد و دوستان
اگر من درست متوجه شده باشم برنامه شما روي يك شبكه نصب شده وشما ميخواهين دسترسي افراد غير مجاز رو به جداول بانك اطلاعاتي كنترل كنين .در اينصورت شما بايد از سكيوريتي xp كمك بگيرين يعني براي پوشه اشتراكي كه بانك در اون قرار داره پسورد بگذارين واجازه دسترسي رو به كاربران مورد نظرتون بدين.

mansurireza
سه شنبه 31 اردیبهشت 1387, 19:42 عصر
اما من قصد دارم جلو دسترسي كاربران مجاز به جداول ، را گرفته و از دستيابي آنان به اطلاعات داخل جداول جلوگيري نماييم

amirzazadeh
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 09:45 صبح
اما من قصد دارم جلو دسترسي كاربران مجاز به جداول ، را گرفته و از دستيابي آنان به اطلاعات داخل جداول جلوگيري نماييم
ميشه بگين چرا كاربر برنامه نبايد به اطلاعاتي كه خودش وارد ميكنه دسترسي داشته باشه؟

mansurireza
پنج شنبه 02 خرداد 1387, 12:53 عصر
چون من بانك اطلاعاتي طراحي كرده و براي كاربران سطح دسترسي تعيين نموده ام مثلاً بعضي از كاربران حق ورود و خروج و تغييراطلاعات را ندارند اما فرمي جهت جستجو اطلاعات براي آنان طراحي شده است حال اگر اين كاربران توانايي دستيابي به جداول را داشته باشند عملا سطح دسترسي بيهوده است