PDA

View Full Version : کمک برای نصب کامپوننت

sallysat
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 19:30 عصر
سلام دوستان من یک کامپوننت comport دانلود کردم نمیدونم چه جوری توی delphi7 نصبش کنم خواهشن کمک کننین برای پایان ترم لازمش دارم:عصبانی++:

mojtabadj
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 19:37 عصر
اگه پکیجه رو کامپوننت دو بار کلیک کن دکمه ی کامپایل رو بزن

sallysat
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 19:48 عصر
اگه پکیجه رو کامپوننت دو بار کلیک کن دکمه ی کامپایل رو بزن

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز که اینقدر سریع جواب دادید ولی متاسفانه کامپوننت من به صورت پکیج نیست من خودم زیاد کامپوننت نصب کردم ولی این یکی نمیدونم چرا اینطوریه خواهشن کمکم کنید الان 1 هفته است که اعصابمو خراب کرده اگه جواب بدین ممنون میشم:گریه:

اصغر (پآچ)
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 19:49 عصر
شما در دلفی باید روی منوی کامپوننت بری و گزینه ...Install Component رو بزن از پنجره باز شده روی ...Browse اول کلیک کن و اسم کامپوننت رو انتخاب کن بعدش ok رو بزن یه پیغامی مبنی بر Update یه فایل بهت میده اونم OK کن بعد یه چند تا پنجره Unit توی دلفی باز میشه اونا رو دست نزن Editor دلفی رو یکم جابجا کن یه پنجره کوچیک زیرش هست اونو ببند یه پیغام میده که تغییرات ذخیره شود اونم ok کن تمام! روی Component Bar آخرش یه گزینه جدید اضافه میشه که کامپوننتت اونجاست.
موفق باشی

mojtabadj
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 19:54 عصر
شما در دلفی باید روی منوی کامپوننت بری و گزینه ...Install Component رو بزن از پنجره باز شده روی ...Browse اول کلیک کن و اسم کامپوننت رو انتخاب کن بعدش ok رو بزن یه پیغامی مبنی بر Update یه فایل بهت میده اونم OK کن بعد یه چند تا پنجره Unit توی دلفی باز میشه اونا رو دست نزن Editor دلفی رو یکم جابجا کن یه پنجره کوچیک زیرش هست اونو ببند یه پیغام میده که تغییرات ذخیره شود اونم ok کن تمام! روی Component Bar آخرش یه گزینه جدید اضافه میشه که کامپوننتت اونجاست.
موفق باشی

باید توجه داشت که پکیج داره یا نه اگه نداشت باید از راهی که شما گفتید رفت وباید از خود پکیج
دلفی استفاده کرد

sallysat
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 19:55 عصر
موفق باشی

مرسی ولی من این کارها رو خودم بلدم وقتی که اون unit ها باز میشن به چند خطش گیر میده نمیدونم چرا اگه از دوستان تا حالا کامپوننت comport برای کار با پورت سریال رو روی delphi7 نصب کردن خواهشن کمک کنن خیلی کارم گیره.:عصبانی:

اصغر (پآچ)
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 19:59 عصر
مرسی ولی من این کارها رو خودم بلدم وقتی که اون unit ها باز میشن به چند خطش گیر میده نمیدونم چرا اگه از دوستان تا حالا کامپوننت comport برای کار با پورت سریال رو روی delphi7 نصب کردن خواهشن کمک کنن خیلی کارم گیره.:عصبانی:
خوب کامپوننت رو اینجا Attach کن من تستش کنم بگم چیکار کنی! چرا عصبانی میشی در خونسردی چیزهایی رو می بینی که در عصبانیت نمی بینی

farzad_az_shiraz
سه شنبه 31 اردیبهشت 1387, 15:45 عصر
توی همین سایت سرچ کن یه آموزش در مورد نصب کامپوننت پیدا میکنی.
خیلی توپ هست

sallysat
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 09:59 صبح
خوب کامپوننت رو اینجا Attach کن من تستش کنم بگم چیکار کنی! چرا عصبانی میشی در خونسردی چیزهایی رو می بینی که در عصبانیت نمی بینی

با تشکر از شما دوست عزیز همون کامپوننت رو از یه جای دیگه دانلود کردم مشکلم حل شد با سپاس از همه:خجالت: