PDA

View Full Version : ارسال تصویر کلاینت(بافر ویدئو) برای سرور از طریق سوکت

mah.yar
سه شنبه 31 اردیبهشت 1387, 18:29 عصر
من یه برنامه کلاینت سرور نوشتم که:
برای دیدن مانیتور کلاینت،برنامه کلاینت از دسکتاب عکس میگیره و بعد عکس با فرمت BMP ذخیره میشه سپس BMP رو با یه DLL به JPG تبدیل میکنه و برای سرور میفرسته و با انجام این کار به صورت پی در پی مانیتور کلاینت رو میبینم.
منتها چون فرآیند عکس گیری توسط کلاینت و سپس تبدیل به JPG و ارسال برای سرور، چیزی در حدود یه ثانیه اختلاف بین اونچی که تو سرور میبینیم واونچه که تو کلاینت هست وجود داره.
شنیدم که میتونیم مستقیما محتوای بافر ویدئو رو گرفته و برای سرور بفرستیم و اونجا نمایش بدیم.
حالا کسی چیزی در رابطه با بافرویدئو و نحوه دسترسی به اطلاعاتش، اطلاعی داره.
اگه راه بهتری هم هست پیشنهاد بدین ممنون.

mah.yar
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 22:19 عصر
من منتظر راهنمايي هستم...

vbhamed
پنج شنبه 02 خرداد 1387, 00:17 صبح
سلام

من فكر مي كنم تاخير شما به خاطر سرعت فرستادن هست نه سرعت عكس گرفتن

ضمنا حجم اطلاعات در بافر خيلي زيادتر از فايل هست، چون تو فايل فشرده ميشه ولي تو بافر باز شده هست، پس حجم ارسالي شما خيلي بيشتر ميشه

دسترسي به اين مكانهاي حافظه هم هميشه در ويندوز با دردسر زياد همراه هست و ممكنه اجازه نده بهتون

artamis
شنبه 26 اردیبهشت 1388, 12:46 عصر
. موضوع پروژه منم همینه اگه ممکنه کد برنامه تون رو بدین

Mr'Jamshidy
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 13:52 عصر
سلام

من فكر مي كنم تاخير شما به خاطر سرعت فرستادن هست نه سرعت عكس گرفتن

ضمنا حجم اطلاعات در بافر خيلي زيادتر از فايل هست، چون تو فايل فشرده ميشه ولي تو بافر باز شده هست، پس حجم ارسالي شما خيلي بيشتر ميشه

دسترسي به اين مكانهاي حافظه هم هميشه در ويندوز با دردسر زياد همراه هست و ممكنه اجازه نده بهتون

منم موافقم

اگه شما یک راهی برای فشرده کردن عکس پیدا کنی مشکلت حل میشه من رو هاردم داشتم اما متاسفانه هاردم سوخت :((

یا حق