PDA

View Full Version : کنترل یک برنامه از راه دور

boof1364
سه شنبه 31 اردیبهشت 1387, 20:49 عصر
سلام.من یک برنامه نوشتم که نسخه آزمایش اون رو میخوام برای سازمانی نصب کنم.ولی نمی دونم چه جوری می تونم اونو از دور کنترل کنم.یعنی هر وقت که اراده کردم نذارم با برنامه کار کنند.
البته خودم یه راه رو امتحان کردم.با قرار دادن یک فایل متنی بر روی سرور و خواندن از آن هر 30 دقیقه چک میکند که آیا اجازه دسترسی به برنامه وجود دارد یا نه .ولی یک مشکل وجود داره و اون مربوط به خط زیر است :

filestream afile=new filestream(@"E:/a.txt",filemode.open,fileaccess.read);
این یعنی خوندن از فایل روی کامپیوتر local درست کار میکنه.ولی آدرس سرور را که میدم مشکل داره.لطفا منو راهنمایی کنید.

ASKaffash
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 08:34 صبح
با سلام
راه حل های مختلفی هست از جمله
1- استفاده از یک فیلد در بانک اطلاعاتی و بصورت پریودیک نگاه کردن به آن (اگر Encrypt شود بهتراست)
2- با Socket از راه دور فرمان عدم اجرا توسط یک نرم افزار در نقطه دیگری همواره صادر میشود
3- استفاده از یک فایل Share در یک مسیر وکنترل پریودیک آن
4- ....

SabaSabouhi
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 09:08 صبح
با سلام
اگه برنامه‌ى مورد نظر دسترسى مستقيم به اينترنت داره، يه WebService بنويس و روى يك Server كه مال خودته نصب كن. بعد كافيه تو برنامه‌ى Demo وجود اون WebService رو مرتب كنترل كنى و مثلاً اگه ظرف مدت 2 روز برنامه‌ى Demo موقت به تماس با اون WebService نشد ديگه كار نكنه. ( اون 2 روز براى اين گفتم كه ممكنه در مقاطعى به دلايل مختلف مثل قطعى اينترنت اين ارتباط برقرار نشه. )

صبا صبوحى

nilda_15
سه شنبه 14 دی 1389, 22:37 عصر
سلام
کسی نمونه برنامه ای واسه آپدیت برنامه ای(نرم افزار) که نوشتی از یک نسخه به یک نسخه دیگه اونم از راه وب سرویس داره؟؟؟؟