PDA

View Full Version : سوال: آیا میشه کاری کرد که سریال سی دی دستی رایت بشه؟

soheil_programmer
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 14:36 عصر
با سلام

من میخوام با استفاده از سریال سی دی یک قفل نرم افزاری ایجاد کنم که توی برنامم شرط بزارم که فقط هنگامی اجرا شو که سریال سی دی مثلاً N بود!!
حالا این وسط هنگام رایت سی دی ظاهراً ویندوز خودش یک سریال Random به سی دی میده که فکر نکنم بشه حدسشم زد!!
حالا سوال من اینه که آیا میشه سریال سی دی را دستی و اون سریالی که ما میخواهیم رایت کرد؟؟

H4i0 ACP
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 14:46 عصر
شما میتونید شماره سریال DVD/CD-Rom رو بدست بیارید و بگید هر چی به غیر از اون بود اجرا نشه . بهتره اطلاعات درون فایل های Clone CD رو هم ببینید یا پروژه مخفی Nero که روی CD رایت میشه و یه جور کپی رایته .

soheil_programmer
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 15:08 عصر
شما میتونید شماره سریال DVD/CD-Rom رو بدست بیارید و بگید هر چی به غیر از اون بود اجرا نشه . بهتره اطلاعات درون فایل های Clone CD رو هم ببینید یا پروژه مخفی Nero که روی CD رایت میشه و یه جور کپی رایته .

با سلام و تشکر...
لطفاً اگه میشه بیشتر توضیح بدین در مورد بدست آوردن سریال سی دی که کار آسونیه اما اولاً سی دی خام که سریال نداره در ثانی اگه سی دی به صورت multi session هم که باشه نمیشه حدس زد بعد از رایت نرم افزارمون بر روش چه سریالی قراره بگیره که ما حدسش بزنیم!!
در مورد پروژه مخفی هم چیزی دستگیرم نشد!:افسرده:

H4i0 ACP
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 15:11 عصر
سلام

خوب برنامه سریال CD/DVD-Rom رو بدست میاره .
در این صورت رایت ما نباید به صورت multi session باشه ، چون در این صورت قفل معنا نداره .
منون

H4i0 ACP
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 15:14 عصر
اوه ......
یه چیزی من تازه منظورتونو فهمیدم . سریال خود CD رو می خواید بدست بیارید که اگر رایت شد برنامه اجرا نشه ؟
اگر منظورتون اینه ، با درایو مجازی میشه قفلشو شکست .

soheil_programmer
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 23:58 عصر
اوه ......
یه چیزی من تازه منظورتونو فهمیدم . سریال خود CD رو می خواید بدست بیارید که اگر رایت شد برنامه اجرا نشه ؟
اگر منظورتون اینه ، با درایو مجازی میشه قفلشو شکست .

واقعاً؟؟؟
یعنی درایو مجازی سریال سی دی را هم عیناً شبیه سازی می کنه؟؟

H4i0 ACP
پنج شنبه 02 خرداد 1387, 10:02 صبح
واقعاً؟؟؟
یعنی درایو مجازی سریال سی دی را هم عیناً شبیه سازی می کنه؟؟
----------------------------------------------------------------------------
سلام
نه
درایو مجازی یه CD درست نمیکنه ،از طریق فایل مشخصات شبیه سازی میکنه .
ولی میشه تو این شبیه سازی کمی دستکاری کرد .

soheil_programmer
جمعه 03 خرداد 1387, 10:30 صبح
با سلام

جسارتاً ؛ بدی توضیح دادن شما اینه که فکر میکنید همه مثل خوتون دکتر-مهندسن و خیلی مختصر توضیح میدین طوریکه 4 تا بیسواد مثل من اصلاً متوجه نمیشن!
:افسرده:
:عصبانی++:
:چشمک:

sinpin
جمعه 03 خرداد 1387, 11:18 صبح
من میخوام با استفاده از سریال سی دی یک قفل نرم افزاری ایجاد کنم که توی برنامم شرط بزارم که فقط هنگامی اجرا شو که سریال سی دی مثلاً N بود!!
حالا این وسط هنگام رایت سی دی ظاهراً ویندوز خودش یک سریال Random به سی دی میده که فکر نکنم بشه حدسشم زد!!
حالا سوال من اینه که آیا میشه سریال سی دی را دستی و اون سریالی که ما میخواهیم رایت کرد؟؟
در اين مورد جستجو كنيد - بارها تو همين سايت مطرح شده
اما بصورت خيلي خلاصه : بكارگيري اين عدد تصادفي هيچ امنيتي براي شما به ارمغان نمي آورد.