PDA

View Full Version : مشکل در طراحی فرم

Borland-Delphi7
پنج شنبه 02 خرداد 1387, 15:21 عصر
با سلام
دوستان من در پروژه خودم یک یوزر کنترل درست کردم البته تمام صفحه و میخواستم در تمامی فرم هام ازش استفاده کنم ولی به یک مشکل خوردم وقتی یوزر کنترل را روی فرم میزارم و در فرم اگر از جدول استفاده کنم کنترل میره پائین و اگر از لایه ها و غیره استفاده کنم در صفحه با تغییر سایز صفحه کنترلها ثابت هست و تکان نمیخوره
در ضمن من با vs 2003 کار میکنم

ezamnejad
پنج شنبه 02 خرداد 1387, 16:25 عصر
خاصيت valign سلول را به TOP تنظيم کنيد .

Borland-Delphi7
پنج شنبه 02 خرداد 1387, 21:35 عصر
خاصيت valign سلول را به TOP تنظيم کنيد .
ممنون از نظر شما دوست عزیز ولی من در یوزر کنترلم چند جدول دارم و کلا قالب سایت رو درون اون گذاشتم حالا تو فرم اصلی من چطور یوزر کنترل به این بزرگی رو ببرم تو سلولها ی جدول (من میخوام یک جدول روی یوزر کنترل من قرار بگیره این کار رو هم انجام دادم ولی جدولی که روی فرم اصلی است align =center رو وقتی روش میزارم وسط صفحه قرار نمیگیره:عصبانی++:

baran_mehr
پنج شنبه 02 خرداد 1387, 23:19 عصر
سلام عزیزم.
برای اینکه کنترولهایی که روی فرم میزاری از جاشون تکون نخورن کافی روی یک جای خالی از فرم کلید کنی و بعد از منو مسیر زیر رو طی کنی
Layout>>>>Position>>>>Auto-Position Option>>>>>Html Designer>>>>>Css Positioning
و بعد چک باکس اول رو تیک دار کن و از کنبو باکس گذینه اول رو انتخاب کن.
به همین سادگی

Borland-Delphi7
جمعه 03 خرداد 1387, 11:05 صبح
سلام عزیزم.
برای اینکه کنترولهایی که روی فرم میزاری از جاشون تکون نخورن کافی روی یک جای خالی از فرم کلید کنی و بعد از منو مسیر زیر رو طی کنی
Layout>>>>Position>>>>Auto-Position Option>>>>>Html Designer>>>>>Css Positioning
و بعد چک باکس اول رو تیک دار کن و از کنبو باکس گذینه اول رو انتخاب کن.
به همین سادگی

ممنونم ولی این روشی که شما میگین مربوط به vs 2005 است در 2003 فرق میکنه عزیزم