PDA

View Full Version : سوال: اجرای فایل ASP.net توی IIS

zahra_tulips
جمعه 03 خرداد 1387, 15:22 عصر
چه جوری میشه یه فایل .aspx رو تو IIS اجرا کرد . من برای این کار فایل دایرکتوری مجازی تعریف کردم تو IIS و از localhost سعی کردم اجراش کنم ولی فایل رو به من به صورت XML نشون میده یا اینکه به تگ های asp.net اشکال میگیره. البته اون رو میتونم تو .net framework با سرور داخلی اجرا کنم و .netframework هم تو localhost اما با یه پورت دیگه اون رو اجرا میکنه ولی لازم دارم حتماً تو IIS هم اجراش کنم.اگه متوجه مشکل من شدید و راه حل اون رو می دونید لطفاً راهنماییم کنید.

gdevnb
شنبه 04 خرداد 1387, 04:23 صبح
تو IIS رو فایل مورد نظرت کلیک راست کن و Browse رو بزن فایل تو مرورگر اجرا میشه بعد میتونی از آدرسش استفاده کنی.

zahra_tulips
یک شنبه 05 خرداد 1387, 02:02 صبح
ممنون از جوابتون . ولی آدرسش که همون localhost/virtual directrory name/page.aspx هست که میشه تو مرور گر تایپش کرد اما با اون من مشکلی نداشتم.
من خودم گشتم براش یه راه حلی پیدا کردم میذارم اینجا که اگه کسی به همچنین مشکلی بر خورد بتونه حلش کنه:

در command prompt دستور زیر راتایپ و اجرا کنید:

cd C:\windows\microsoft.net\framework\v2.0.50727 aspnet_iisreg.exe -i

hrmprog
یک شنبه 12 خرداد 1387, 14:32 عصر
شما مي توانيد كد هاي خود را در هر پوشه اي قرار دهيد فقط در IIS يك پوشه مجازي براي به آدرس آن ايجاد كنيد و بعد در آدرس را تايپ مي كنيد و فايل را اجرا مي كنيد

gdevnb
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 15:16 عصر
ممنون از جوابتون . ولی آدرسش که همون localhost/virtual directrory name/page.aspx هست که میشه تو مرور گر تایپش کرد اما با اون من مشکلی نداشتم.
من خودم گشتم براش یه راه حلی پیدا کردم میذارم اینجا که اگه کسی به همچنین مشکلی بر خورد بتونه حلش کنه:

در command prompt دستور زیر راتایپ و اجرا کنید:

cd C:\windows\microsoft.net\framework\v2.0.50727 aspnet_iisreg.exe -i
درستش اینه
C:\windows\microsoft.net\framework\v2.0.50727 aspnet_regiis.exe -i
اینم ببینید
aspnet_regiis -ga AccountName

شما مي توانيد كد هاي خود را در هر پوشه اي قرار دهيد فقط در IIS يك پوشه مجازي براي به آدرس آن ايجاد كنيد و بعد در آدرس را تايپ مي كنيد و فايل را اجرا مي كنيد
همیشه به همین راحتی نیست.

Himalaya
جمعه 17 خرداد 1387, 10:36 صبح
زیاد به iis 5,6 اعتماد نکن..چون با این 2 تا ورژن من هرچی زور زدم نشد...اما با ورژن 7 شد..
نه این که نشه ولی تنظیماتش واسه من که سخت بود .. آخرش هم بیخیال iis شدم ..یه سایت بهت معرفی میکنم برو اونجا فایلهاتو up کن
البته اول باید تو کنترل پنلش ورژن asp رو به 2 تغییر بدی (web>>iis set up) اگه برنامه ات مشکلی نداشته باشه اجرا میشه ... من خودم از اون استفاده کردم ... .ولی نمیدونم چرا
به یک هفته نرسیده منحلش کردن:متفکر:
راستی تو این سایت بهتره از ftp واسه آپلود فایلهات استفاده کنی... هر چند که از طریق
file mgr هم که تو کنترل پنل هست میتونی اپلود کنی ، ولی چون تو هر بار امکان انتخاب 5 فایلو از روی هارد بهت میده و پوشه ها رو هم خودت باید درست کنی ، خیلی طول میکشه...تو ایمیلی که برات میفرستن ftp server , ftp user , ftp pass وجود داره از اونا استفاده کن...این جواب رو هم بیشتر برای اونایی دادم که دنبال یه فضای مجانی برای آپلود میگردن..البته دیتا بیس من اکسس بود...
در مورد اینکه مثلا اسکیوال هم قبول میکنه یا نه خودتون باید نگاه کنید ...
www.somee.com

gdevnb
دوشنبه 20 خرداد 1387, 14:50 عصر
در مورد اینکه مثلا اسکیوال هم قبول میکنه یا نه خودتون باید نگاه کنید ...
www.somee.com (http://www.somee.com)
سلام
فضایی که شما معرفی کردی SqlServer رو پشتیبانی نمیکنه.(البته برای حالت Free)

Himalaya
دوشنبه 20 خرداد 1387, 22:30 عصر
اینم یه سایت دیگه که فقط با ftp میشه فایلها رو آپلود کرد
تو ایمیل دوم نام کاربری و رمز عبور و اسم سرور ، واسه ftp رو میفرستن
تو ایمیل اولی هم که براتون میفرستن روی لینک کلیک کنید تا اگه خوش سانس باشید تا یکی 2 ساعت دیگه ایمیل دوم رو براتون بفرستن...عکس زیر هم امکاناتیه که این هاست بهتون میده
یه نگاهی بکنید. ضرر نمیکنید.مثلا از ویندوز سرور 2008 استفاده میکنه با :متعجب:iis 7
www.qsh.es

artonline
یک شنبه 16 تیر 1387, 01:19 صبح
سلام من تازه عضو شدم امیدوارم در آینده بتونیم از تجربات همدیگه استفاده کنیم

راستش من هم یه مشکلی با IIS دارم
من یه برنامه #ASP.NET -C نوشتم وقتی با خود VS2005 اونرا اجرا میکنم اجرا میشه ولی
وقتی publish ش میکنم و داخل IIS میذارمش این خطا را میده

ASP.NET to identify an incoming user
<--
<authenticationmode="Windows"/>
--!>
The <customErrors> section enables configuration

البته تمام option های authentication mode را امتحان کردم ولی جواب نداد
فکر کنم یه چیزی را در IIS باید تنظیم کنم ولی نمیدونم چی .
لطفا اگه کسی میدونه اشکال از کجاست بگه .
متشکرم .

reza_program
پنج شنبه 17 تیر 1389, 09:15 صبح
سلام من تازه عضو شدم امیدوارم در آینده بتونیم از تجربات همدیگه استفاده کنیم

راستش من هم یه مشکلی با IIS دارم
من یه برنامه #ASP.NET -C نوشتم وقتی با خود VS2005 اونرا اجرا میکنم اجرا میشه ولی
وقتی publish ش میکنم و داخل IIS میذارمش این خطا را میده

ASP.NET to identify an incoming user
<--
<authenticationmode="Windows"/>
--!>
The <customErrors> section enables configuration

البته تمام option های authentication mode را امتحان کردم ولی جواب نداد
فکر کنم یه چیزی را در IIS باید تنظیم کنم ولی نمیدونم چی .
لطفا اگه کسی میدونه اشکال از کجاست بگه .
متشکرم .

کسی نبود به این سوال جواب بده