PDA

View Full Version : سوال: TextBoxسفارشی(نمایش سوابق تایپ)

jannati
دوشنبه 06 خرداد 1387, 10:32 صبح
به نام خدا
همانطور که همه میدونید وقتی در مثلا سایت گوگل چیزی را در تکس باکس تایپ میکنیم (برای جستجو)یک مستطیل کوچک زیر تکس باکس باز میشود و سوابق داده هایی را که ما وارد کرده ایم نمایش میدهد.در همین سایت هم همچین چیزی هست.
در سایتی که من طراحی کرده ام در برخی IEها اینکار انجام میشود و در برخی دیگر نه.این دسته از کاربران که سوابق تایپشون را نمیبینند باید Option ای را در IEست کنند؟من چطور میتونم تکس باکسم را طوری کنم که بدون نیاز به تنظیم اینکار رو انجام بده؟

KavoshGar_ir
دوشنبه 06 خرداد 1387, 21:14 عصر
به نام خدا
همانطور که همه میدونید وقتی در مثلا سایت گوگل چیزی را در تکس باکس تایپ میکنیم (برای جستجو)یک مستطیل کوچک زیر تکس باکس باز میشود و سوابق داده هایی را که ما وارد کرده ایم نمایش میدهد.در همین سایت هم همچین چیزی هست.
در سایتی که من طراحی کرده ام در برخی IEها اینکار انجام میشود و در برخی دیگر نه.این دسته از کاربران که سوابق تایپشون را نمیبینند باید Option ای را در IEست کنند؟من چطور میتونم تکس باکسم را طوری کنم که بدون نیاز به تنظیم اینکار رو انجام بده؟

بله!
IE = > "Tools" ==> "Internet Options" ==> "Content" tab.==> "AutoComplete" button.

به نظر من باید با استفاده از امکانات Ajax اطلاعات وارده را در یک کوکی یا دیتابیس ذخیره کنید و بعد از آنها استفاده کنید ... ( شاید دوستان نظر بهتری داشته باشند )

eyes_shut_number1
سه شنبه 07 خرداد 1387, 10:07 صبح
بهترین راهش همون آجاکس هست!
سمپل از این روش زیاد دیدم
auto complete