PDA

View Full Version : مشکل من با setup اصلا حل نشد لطفا راهنمایی بفرمایید

ramsess
دوشنبه 06 خرداد 1387, 10:52 صبح
سلام اهل فن و بخصوص سلام rezas کارهایی که گفتی را انجام دادم ولی باز نشد نشد نشد نشد نشد وقتی که کار برنامه نصب تموم شد بدون اینکه خطایی بگیره کامل شد ولی وقتی setup را اجرا می کنم تا برنامه نصب بشه این پیغام رو می ده invalidcommand - line parameter unable to continue نمی دونم از چه پارامتری ایراد می گیره اگه خطی از برنامه ایراد داره چرا در موقع کامپایل ایراد نگرفت لطفا هر کمکی می تونه بکن لطفا خیلی گیرم به خدا مرسی

vbhamed
دوشنبه 06 خرداد 1387, 11:08 صبح
سلام
اين تاپيك كه جديد هست ولي نگفتين مشكل اصلا چي بوده
اما براي ساخت Setup از نرم افزار بسيار راحت و قدرتمند Wise Installation System استفاده كنيد
راهنماي فارسيش تو سايت هست

majjjj
دوشنبه 06 خرداد 1387, 12:55 عصر
سلام اهل فن و بخصوص سلام rezas کارهایی که گفتی را انجام دادم ولی باز نشد نشد نشد نشد نشد وقتی که کار برنامه نصب تموم شد بدون اینکه خطایی بگیره کامل شد ولی وقتی setup را اجرا می کنم تا برنامه نصب بشه این پیغام رو می ده invalidcommand - line parameter unable to continue نمی دونم از چه پارامتری ایراد می گیره اگه خطی از برنامه ایراد داره چرا در موقع کامپایل ایراد نگرفت لطفا هر کمکی می تونه بکن لطفا خیلی گیرم به خدا مرسی
ایا شما از ocx در برنامتون استفاده کردین اگه اینجوریه اونو به برنامه نصب اضافه کنید

drwatson
دوشنبه 06 خرداد 1387, 13:20 عصر

من برای ساخت ستاپ از setup factory استفاده می کنم فقط کافیه سورس رو بهش بدی خودش تمام فایلهای لازمو برات در میاره

ramsess
سه شنبه 07 خرداد 1387, 14:04 عصر
از همتون ممنونم توی برنامم هم از ocx زیادی استفاده کردم ولی همه اونها رو add کردم به برنامه ولی باز نمی شه از دکتر واتسن هم که همشهری از آب در آومد مرسی - واقعا همشهری هستی یا مدتی ایلام بودی ؟ قدیم قدیما خلاف بود البته همه جا اینجوریه مرسی

drwatson
سه شنبه 07 خرداد 1387, 14:51 عصر
سلام
اگه از setup factory استفاده می کنی بعد از اینکه ocx ها رو add کردی طبق عکس زیر عمل کن

موفق باشی

vbhamed
سه شنبه 07 خرداد 1387, 14:54 عصر
سلام

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=107573

.:KeihanCPU:.
چهارشنبه 08 خرداد 1387, 12:54 عصر
دوست عزیز چرا خودت یه برنامه ستاپ نمیسازی
منظورم اینه که قبل از اینکه برنامه اصلی اجرا بشه یه برنامه (که خودت نوشتی و برنامه راه اندازه)
تمام فایلهایی رو که لازم داری از قبیل Ocx ها کپی کنه

فاطمه وطن دوست
چهارشنبه 08 خرداد 1387, 12:59 عصر
سلام
شما با وایس خیلی راحت میتونید ستاپ درست کنید شروع کنید کمکتون میکنیم.

ramsess
پنج شنبه 09 خرداد 1387, 07:57 صبح
خیلی خیلی از همتون ممنونم این روزا چند تا مشکل برام پیش اومد که نتونستم برم سراغ برنامه البته راستش رو هم بخواید کمی ناامید شدم و خواستم وی بی رو ول کنم ولی یاد اون مورچه معروف با اون دانه اش افتادم و اینکه شماها دوستای خوب و گرامی رو دارم وقتی که هر بار تو تاپیک می بینم جواب گذاشتین باز می رم سراغ برنامه و ادامه می دهم . من هرچی یاد گرفتم همش از همین تالار بوده و حتی یک استاد هم نداشتم مرسی از همتون مرسی

majjjj
پنج شنبه 09 خرداد 1387, 08:05 صبح
اگه مشکلت حل نشده برنامتو بذار این همه برنامه نویس اینجا هستن شاید یکی بتونه با یک ستاپ ساز مشکلت رو حل کنه

ramsess
پنج شنبه 09 خرداد 1387, 08:05 صبح
دوستان گرامی یادم رفته که اصلا بگم برنامم چی هست !!! برنامه من یک سیستم جامع در مورد آتش نشانی و خدمات ایمین هست خودم هم مسئول کامپیوتر ادارمون هستم خداوکیلی پولی هم واسه این کار نمی گیرم جزء وظایف اداری هست . یعنی واقعا دوست دارم این کار برای همشهریای خودم باشه برنامم هم کامل شده و وقتی به صورت آزمایشی توی آتش نشانی اجرا شد (البته توی محیط وی بی) 100 % کارهای اداری آتش نشانی و سیکل اجرای بروکراسی کاملا به صفر رسید ولی اگه ستاب بشه خیلی خوب می شه این کارهایی که گفتید رو انجام می دم ببینم چی می شه

ramsess
پنج شنبه 09 خرداد 1387, 16:56 عصر
انجام دادم دوستان البته با wise ولی چیز عجیب اینکه درست شد و نصب هم شد ولی وقتی از توی start رفتم و اجراش کردم باز دوباره شروع به نصب شدن کرد یعنی هر بار که اجرا می کنم به جای اجرا شدن دوباره شروع به نصب شدن می کنه ؟؟؟!!!! اگه یه آموزش اینجوری که می گم داشته باشین مشکلم حل می شه : مثلا ابتدا صفحه را باز کنم بعید مرحله بعدی - بعدی گزینه بعدی و ... همینطور تا آخر با فرض اینکه بانکم accsess باشه و از ocx های زیادی استفاده کرده باشم و برنامم هم داخل شاخه atash در درایو h روی کامپیوتر خودم باشه منتظر کمک شما دوستان گرامی هستم من تا آخرش هستم تا لحظه ایی که این مسئله رو یاد بگیریم مرسی از همتون ...

ramsess
شنبه 11 خرداد 1387, 08:08 صبح
سلام اهل فن فکر کنم من شما رو به این ستاب ساختن خسته کردم دیگه ولی کارهایی که دوستان گفته بودن رو با wise انجام دادم ولی یه مشکل جدید و عجیب اینکه برنامه بدون هیچ خطایی ستابش ساخته می شه و وقتی که میخوام ستاب رو انپجرا کنم و برنامه رو نصب کنم د وباره می رسه سراغ برنامه نصب یعنی هربار که می خوام نصب کنم می ره سراغ برنامه نصب !!!!چرا؟؟؟؟ لطفا راهنمیی بفرمائید

ramsess
چهارشنبه 15 خرداد 1387, 17:52 عصر
اگه یه نظرتون راهی نمی رسه که درست بشه بگین تا تاپیک رو حذف کنم و با وی بی خداحافظی واقعا اعصابم بهم ریخته شده بد جوری

safironlinee
دوشنبه 20 خرداد 1387, 17:29 عصر
سلام
چند حالت داره :
یکی از خط های برنامت مشکل داره احتمال قوی-- یعنی مثلا یه دستور نوشتی که غیر استاندارد هستش مثل این که یه متغییر از تایپ خاصی رو داخل نوعی دیگر که هم رو ساپورت نمی کنن ریخته باشی
حالت دوم اینکه او سی ایکس های شما حتی یدونش ریجستر نشده باشه !!!
برای رفع مشکلت هم از اینستال شیلد 10 فول استفاده کن اگه بلد هستی که خودش یه اینستالینگ کامل داره و تمام شرکت های معتبر دنیا از این استفاده می کنن ولی این مجموعه کمتر از 3 سی دی نیست.
موفق باشی خدانگهدار.

a_mohammadi_m
شنبه 08 تیر 1387, 08:32 صبح
با سلام
اولا من كه هميشه از Deployment خود VB استفاده ميكنم كه خيلي كارش درسته تا حالا هم هيچ مشكلي نداشتم
دوم اينكه نمي دونم شما از چي استفاده ميكني ( كدومشون ابزار اصلي شما براي ساخت Setup هست ؟ )
سوم اينكه براي اون Command Line Parameter حتما در تنظيمات برنامه ساخت ستاپ دستكاري شده كه يك پارامتر رو از شما ميخواد يا اينكه ورژنش قديميه و خود برنامش اشكال داره
چهارم اينكه اگه بجاي اجرا در منوي Program ويندوز دوباره فرايند نصب تكرار ميشه پس بجاي فايل اجرايي برنامه فايل Setup.exe برنامه در اون ShortCut براي اجرا تعريف شده حالا يا دستي عوضش كن يا دوباره برنامه نصب رو با دقت بساز
انشالله مشكلت حل ميشه
يه پيشنهاد هم داشتم ميخواي بده من برات Setup اش رو بسازم ( با حفط امانت )

amini699
یک شنبه 09 تیر 1387, 23:40 عصر
دوست عزیز شما فقط ازInstallShield 10.5 استفاده کن هیچ مشکلی هم پیش نمی یاد آموزش هم اگه جستجو کنی بصورت PDF هستش اگه پیدا نشد بگو تا بفرستم

ramsess
دوشنبه 10 تیر 1387, 11:32 صبح
گشتم چیز مناسبی
یر نیومد اگه داری لینکش رو بزار

مهدي هراتي
دوشنبه 10 تیر 1387, 11:42 صبح
دوست عزيز شما وقتي Setup رو ميسازي كجا تستش مي كني؟ روي همون كامپيوتري كه برنامه نويسي انجام ميدي يا روي كامپيوتر مشتري؟

ramsess
سه شنبه 11 تیر 1387, 08:26 صبح
دوست عزيز شما وقتي Setup رو ميسازي كجا تستش مي كني؟ روي همون كامپيوتري كه برنامه نويسي انجام ميدي يا روي كامپيوتر مشتري؟
من با wise ساختم و رو روی هیچ کامپیوتری اجرا نشد با setup factory ساختم فقط رو کامپیونر خودم اجرا شد با install shield ساختم رو هیچ کامپیوتری اجرا نشد با ستاب ساز خود وی بی ساختم اصلا شروع به نصب نمی کنه و خطای پارامتر می گیره در صورتی که هیچ خطی از برنامم وقتی که کامپایل می کردم error نمی گرفت حالا شما بگید حاضرم هر کاری بکنم فقط این ستابم بی مشکل حل بشه البته چند تا برنامه کوچیک ساختم با همون ستاپ ساز وی بی کار می کنه ولی این برنامه که وسیع تره نه کار نمی کنه

amini699
سه شنبه 11 تیر 1387, 23:30 عصر
لینک دانلود
http://www.4shared.com/file/53494862/8756b6ae/InstallShield_Learning.html

shaghaghi
چهارشنبه 12 تیر 1387, 07:34 صبح
سلام
رعایت نکته زیر را در ساخت setup از طریق خود Vb بررسی کنید:
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=540717&postcount=3

drwatson
چهارشنبه 12 تیر 1387, 12:31 عصر
با setup factory ساختم فقط رو کامپیونر خودم اجرا شد

رامسس جان
اینو ببین شاید این طلسم ستاپت حل بشه
بازم اگه حل نشد سوال کن ما هستیم تا آخرش اینو حل کنیم
راستی نگفتی روی سیستم دیگه ستاپت چه اروری داد؟

ramsess
چهارشنبه 12 تیر 1387, 15:44 عصر
دکتر عزیز
با ستاب فاکتوری کارش عالی بود ولی هر کجای ایلام رو بگی گشتم هیچ کس نداشت و نسخه تریل آن رو از اینترنت گرفتم و فقط رو کامپیوتر خودم کار می کنه و وقتی رو سیستم دیگه کار می کنم می گه که باید سیتاب فاکتوری رو ریجستر کنم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! ولی کارش درست بود مرسی

drwatson
پنج شنبه 13 تیر 1387, 16:48 عصر
دکتر عزیز
با ستاب فاکتوری کارش عالی بود ولی هر کجای ایلام رو بگی گشتم هیچ کس نداشت و نسخه تریل آن رو از اینترنت گرفتم و فقط رو کامپیوتر خودم کار می کنه و وقتی رو سیستم دیگه کار می کنم می گه که باید سیتاب فاکتوری رو ریجستر کنم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! ولی کارش درست بود مرسی
رامسس جان
سی دی programing2003 رو اگه تهیه کنی تو پوشه
indiagoRoze
میتونی پیداش کنی مطمئنا تو بازار هست چون من خودم چند روز پیش دیدم
اگه گیرت نیومد آدرس بده تا برات بفرستم
راستی حجم خودش زیاد بود واسه همین کرک نسخه v6.0.0.4 رو برات گذاشتم انشالله مشکلت حل بشه

ebrahimashori
جمعه 14 تیر 1387, 02:44 صبح
بالاخره مشکلت حل شد یا نه
اگر نشد من هم این مشکل رو داشتم . راه حل اصلی این هست که باید یک سری فایل را از سایت مایکروسافت دانلود کنی که حالا اونها چی هستن رو اگر خواستی بگو
اما راه حل دیگه ای که من انجام دادم و مشکلم بعد از یک سال حل شد عوض کردن ویندوز(اونم نه هر ویندوزی)
در آخر به ابزار ساخت setupo خود vb زیاد دل نبند.در کل ولش کن