PDA

View Full Version : سوال: مشكل در ذخيره و اعمال تعييرات

Afshin160
دوشنبه 06 خرداد 1387, 11:29 صبح
سلام....
يه سوال بچگانه..!؟
آقا اين vb.net 2005 چشه .. اولا" كه يك سري تغييرات در فرم يا كد نويسي ميدم ولي اعمال نمي كنه..! يعني تغييرات را نشون ميده ولي وقتي برنامه را Run ميكنيم
تغيرات را چه در كد و چه در ظاهر را اعمال نمي شه ..

ولي اگر تمام كنترلها و كد ها را Cut كنيم و در يه فرم جديد قرار دهيم تمام تغييرات اعمال مي شه ...

بابا اين چه جورش ديگه تاحالا 3 ... 4 بار اين كارو كردم .
راستي بعضي وقتهاي با Restart كردن سيستم درست ميشه..!!!!؟
و اما بعد بايد با چه حالتي save كنم كه رو كامپيوتر ديگري
فوتهايش بهم نريزه..؟

reza6384
دوشنبه 06 خرداد 1387, 15:46 عصر
سلام افشین جان ، من هم دقیقا به همین مشکل برخوردم پارسال و دقیقا مثل تو همه فرم ها و کد ا رو از اول می ساختم و کپی می کردم و :گریه: ام می گرفت، نمی دونم چرا این مشکل پیش میاد ، اما راه حلی که بهش رسیدم این بود که فولدر Project ات رو باز کنی و همه Exe هاش رو پاک کنی یا بهتره بگم پوشه Debug رو پاک کنی و بعد روی Project کلیک راست کن و Rebuild کن و بعد Run کن. مشکلت حل می شه.

Afshin160
دوشنبه 06 خرداد 1387, 16:51 عصر
رضا جان متشكرم از راهنماييت كارم راه افتاد .
يه سوال ديگه ...

بايد با چه حالتي save كنم كه رو كامپيوتر ديگري
فوتهايش بهم نريزه..؟

reza6384
دوشنبه 06 خرداد 1387, 16:58 عصر
خواهش می کنم ، برای اینکه روی کامپیوتر دیگه فونت ها به هم نریزه باید فونتهایی رو که ازشون توی برنامه ات استفاده کردی توی اون برنامه دومت هم نصب باشن و هم اینکه موقع Save کردن فرم باید با UTF8 فرم و کدش رو Save کنی که البته خود Visual Studio موقع Save کردن فرم اگر کاراکتر فارسی توش وجود داشته باشه می پرسه که با چه Encoding ای Save کنم و اومجا باید UTF8 With Signature رو انتخاب کنی.
:چشمک::چشمک:

mojtaba-saleh
دوشنبه 06 خرداد 1387, 23:06 عصر
این که تغییرات رو اعمال نمی کنه معمولا به دلیل اینکه یک اشکالی در کد نویسی هست. و شما تیک اون پنجره ای که میگه خطایی توی کد ها هست رو زدید که دیگه نشون داده نشه.
به همین دلیل این اتفاق می افته.( یعنی یک بار برای من اینجوری شده بود)