PDA

View Full Version : سوال: استفاده از رهنمودهای کامپایلر برای چک کردن Skin

Touska
سه شنبه 07 خرداد 1387, 13:13 عصر
با سلام

می خواستم ببینم میشه از طریق رهنمودهای کامپایلر اگر VClSkin فعال نبود ،

برنامه از XPMan یا همون {$R Windowsxp.res} استفاده کنه ؟

ممنون :)

مهران موسوی
سه شنبه 07 خرداد 1387, 14:28 عصر
منظورتون رو از فعال نبودن VCLSkin بيان كنيد ... خوب مگه خودتون به صورت پيش فرض فعالش نميكنيد .. بعد چطور ميشه فعال باشه ؟؟

B_YAGHOBI
سه شنبه 07 خرداد 1387, 16:31 عصر
با سلام

می خواستم ببینم میشه از طریق رهنمودهای کامپایلر اگر VClSkin فعال نبود ،

برنامه از XPMan یا همون {$R Windowsxp.res} استفاده کنه ؟

ممنون :)

نه خودش نداره ولي اگر سورسش را داري خودت با آن اضافه كن.

مهران موسوی
سه شنبه 07 خرداد 1387, 17:35 عصر
من هنوزم منظورت رو از فعال نبودنVCLSkin نفهميدم .. فكر كنم منظورت همونActive = False باشه .

اگه ميخواي هر وقت كه فعال نبود برنامه از XPManifest استفاده كنه كافي هست هر دو تا كامپوننت يعني VCLSkin و XPManifest رو بزاري روي فورمت .. اگه VCLSkin فعال بود كه هيچي در غير اين صورت مشاهده ميكني كه برنامت داره از XPManifest استفاده ميكنه ...

vcldeveloper
سه شنبه 07 خرداد 1387, 20:02 عصر
گه ميخواي هر وقت كه فعال نبود برنامه از XPManifest استفاده كنه كافي هست هر دو تا كامپوننت يعني VCLSkin و XPManifest رو بزاري روي فورمت .. اگه VCLSkin فعال بود كه هيچي در غير اين صورت مشاهده ميكني كه برنامت داره از XPManifest استفاده ميكنه ...
میخواد وقتی کاربر از VCLSkin استفاده میکنه، XPManifest عمل نکنه، و وقتی Skin غیرفعال هست، XPManifest عمل کنه. علتش هم اینه که VCLSkin و XPManifest که با هم اجرا میشند، گاهی VCLSkin درست عمل نمیکنه.

@Touska، در ورژن های جدید VCLSkin برخی از مشکلاتی که با XPManifest داشت برطرف شدند. همچین میتونی هر وقت که کاربر Skin را غیرفعال میکنه، از Skin ایی که XP را بدون Theme شبیه سازی میکنه استفاده کنی.

مهران موسوی
سه شنبه 07 خرداد 1387, 23:05 عصر
درسته ... منم منظورم همون نسخه ي جديد بود .. قبليا مشكلات فراواني داشتن كه به تدريج برطرف شده ...

اگه از جديدش استفاده كني همون كاري كه گفتم انجام بده عمل ميكنه .. من خودم شخصا امتحان كردم ..