PDA

View Full Version : سوال: در مورد شبيه سازي شبكه هاي حسگر بي سيم

pandco
سه شنبه 07 خرداد 1387, 18:53 عصر
با سلام خدمت دوستان ارجمند
من در مورد شبكه هاي حسگر بي سيم تحقيق مي كنم و مي خواهم اين شبكه را شبيه سازي نماييم. يك نمونه از برنامه اي كه اروپايي ها طراحي نموده اند را ضميمه كرده ام و با كمي توضيحات فارسي. لطفا دوستان نظر خودشان را بگويند كه چگونه مي توانم چنين برنامه اي را طراحي نماييم. ضمنا اين نمونه برنامه با .Net اجرا مي شود.
با تشكر از دوستان گرامي

مهران موسوی
چهارشنبه 08 خرداد 1387, 14:19 عصر
دوست عزيز افراد كمي اينجا تجربه ي اين كارها رو دارن ...

يكم راهنماييت ميكنم .. قبلا از اين كارها كردم البته نه در زمينه ي شبكه هاي حسگر ... شما براي اين كار فكر كنم بهتر باشه از منطق فازي و هوش مصنوعي استفاده كنيد ... در كل اين مسئله به زبان برنامه نويسي محدود نخواهد شد و شما بايد دنبال پياده سازي هوش مصنوعي بريد .. بهترين روش هم همين بوده تا به حال ... بقيش با خودته كه جست جو كني و رفرنسهاي مربوط به اين مسئله رو تهيه كني ...

يا حق ...

top7news
چهارشنبه 08 خرداد 1387, 17:15 عصر
با سلام
من یکی از دوستام در همین زمینه فعالیت داره (منطق فازی و هوش مصنوعی) اگه نیاز به رفرنس داشتی بگو تا برات ازش چندتا رفرنس خوب بپرسم.

پ.ن : این دوستم که میگم تا حالا 2 تا مقاله IEEE فرستاده که Accept شدن و در مورد Ant Colony بودن

pandco
پنج شنبه 09 خرداد 1387, 16:41 عصر
با سلام خدمت دوستان گرامی
دوست گرامی اگر امکان دارد در مورد رفرنسی که صحبتش را کرده اید ، به من کمک کنید و از دوست خود سوال بفرمایید که من چگونه ای کار را انجام دهم.
با تشکر از top7news و top7news و ...
------------------------------------------------------------------------------------------
به جای آنکه سعی کنید جای کسی را بگیرید ، تلاش کنید جای واقعی خود را بیابید.