PDA

View Full Version : سوال: حذف تولبار

m.alizadeh
سه شنبه 07 خرداد 1387, 23:07 عصر
سلام دوستان عزيز
لطفاً بفرماييد چگونه مي توانم منو و تولبارها را در اکسس حذف و تولبار ساختگي را جايگزين آن نمايم.
خواهشمندم راهنمايي بفرماييد

Accidentboy
چهارشنبه 08 خرداد 1387, 00:29 صبح
تو کدوم ms access

amirzazadeh
چهارشنبه 08 خرداد 1387, 12:50 عصر
سلام دوستان عزيز
لطفاً بفرماييد چگونه مي توانم منو و تولبارها را در اکسس حذف و تولبار ساختگي را جايگزين آن نمايم.
خواهشمندم راهنمايي بفرماييد
دوست عزيز براي ساخت منوي جديد از منوي tools>customize رو انتخاب كن واز فرم باز شده تب اول يعني toolbars رو انتخاب وبعد روي new كيليك كن تا يك تولبار سفارشي برات ايجاد كنه اگر ميخواهي منو درست كني در همين مرحله روي دگمه properties كليك كن وخاصيت toolbarرو به menue bar عوض كن براي افزودن ايتم به منو هم بايد تب كامند command رو انتخاب كني وبعد ايتم هاي مورد نيازت رو به داخل منوي سفاريشت بكشي (drag & drop).از تصوير كمك بگير. براي حذف منوي خود اكسس هم از منوي tools>startup عمل كنين.

m.alizadeh
چهارشنبه 08 خرداد 1387, 22:06 عصر
سلام باتشکر
ببخشيد من کمي سؤالم را بد مطرح نمودم من مي خواهم در هنگام اجراي برنامه کليه تولبار و منو بار حذف و منوبار ساخته شده جايگزين گردد بطوري که در هنگام اجراي برنامه از منو بار ها خبري نباشد

amirzazadeh
پنج شنبه 09 خرداد 1387, 07:24 صبح
سلام باتشکر
ببخشيد من کمي سؤالم را بد مطرح نمودم من مي خواهم در هنگام اجراي برنامه کليه تولبار و منو بار حذف و منوبار ساخته شده جايگزين گردد بطوري که در هنگام اجراي برنامه از منو بار ها خبري نباشد
براي حذف تولبار اكسس روي نوار منو راست كليك كرده و تيك database رو بردارين.
..............................
موفق باشيد

m.alizadeh
شنبه 11 خرداد 1387, 23:30 عصر
با تشکر از amirzazadeh
آيا مي شود Menu bar را نيز حذف نمود.

amirzazadeh
یک شنبه 12 خرداد 1387, 07:20 صبح
با تشکر از amirzazadeh
آيا مي شود Menu bar را نيز حذف نمود.
دوست من منو بار رو ميتوني با منوي سفارشي خود جايگزين كني.(از طريق منوي استارت آپ)
.............................
موفق باشيد

مهدی قربانی
یک شنبه 12 خرداد 1387, 08:42 صبح
سلام
در تكميل فرمايشات آقا امير ، شما مي تونيد منوي مورد نظرتون رو در فرمها و گزارشها تعيين كنيد به اين ترتيب كه منوي دست سازتون رو از خصوصيت Menu Bar موجود در برگه Other انتخاب كنيد بنابراين منوي مورد نظر در زمان باز شدن فرم يا گزارش نمايش داده ميشه .

m.alizadeh
یک شنبه 12 خرداد 1387, 23:35 عصر
جناب amirzazadeh و mehdi-gh
سلام
با تشکر از کمک شما، متوجه کامل ساخت منو شدم.