PDA

View Full Version : ساخت فایل MDE

iransim
چهارشنبه 08 خرداد 1387, 00:19 صبح
سلام دوستان
ببخشید چطور می توانم از برنامه ام یک فایل MDE بسازم ؟
ممنون

amirzazadeh
چهارشنبه 08 خرداد 1387, 13:33 عصر
سلام دوستان
ببخشید چطور می توانم از برنامه ام یک فایل MDE بسازم ؟
ممنون
اكسس يك ويزارد براي اينكار داره از منوي tools>data base utility>make mde رو انتخاب كنيد.
البته نرم افزار هاي ديگه اي هم براي اينكار هست مثل اكسس دولوپر.

iransim
پنج شنبه 09 خرداد 1387, 00:46 صبح
اكسس يك ويزارد براي اينكار داره از منوي tools>data base utility>make mde رو انتخاب كنيد.
البته نرم افزار هاي ديگه اي هم براي اينكار هست مثل اكسس دولوپر.

سلام
دوست عزیز این گزینه در اکسس من غیر فعال است و نمی دانم علت چیست ممنون می شوم راهنمائی کنید .

amirzazadeh
شنبه 11 خرداد 1387, 19:24 عصر
سلام
دوست عزیز این گزینه در اکسس من غیر فعال است و نمی دانم علت چیست ممنون می شوم راهنمائی کنید .
اگر با ادمين يا يوزر داراي امكانات ادمين وارد ويندوز بشين اصولا نبايد مشكلي داشته باشين.
.............................
موفق باشيد

iransim
شنبه 11 خرداد 1387, 21:06 عصر
اگر با ادمين يا يوزر داراي امكانات ادمين وارد ويندوز بشين اصولا نبايد مشكلي داشته باشين.
.............................
موفق باشيد

سلام
میشه بفرمائید چطور باید این کار را انجام دهم چون من مستقیم وارد ویندوز می شوم
ممنون

amirzazadeh
یک شنبه 12 خرداد 1387, 08:46 صبح
سلام
میشه بفرمائید چطور باید این کار را انجام دهم چون من مستقیم وارد ویندوز می شوم
ممنون
براي كنترل نوع يوزر بعد از بالا امدن ويندوز وارد كنترل پنل شده وسپس پوشه يوزر اكانت رو باز كنيد اگر در پايين نام يوزر عبارت computer administratorذكر شده باشد شما ميتونيد از امكانات
ادمين استفاده كنيد.
در ضمن اگر بانك اطلاعاتي شما نسخه replica باشه ويا به عبارت ديگه نسخه اصلي نباشه شما نميتونين از اون mde درست كنين.
......................................
موفق باشيد

HPARHIZI
یک شنبه 12 خرداد 1387, 14:07 عصر
براي كنترل نوع يوزر بعد از بالا امدن ويندوز وارد كنترل پنل شده وسپس پوشه يوزر اكانت رو باز كنيد اگر در پايين نام يوزر عبارت computer administratorذكر شده باشد شما ميتونيد از امكانات
ادمين استفاده كنيد.
در ضمن اگر بانك اطلاعاتي شما نسخه replica باشه ويا به عبارت ديگه نسخه اصلي نباشه شما نميتونين از اون mde درست كنين.
موفق باشيد

اتفاقا من هم همين مشكل رو دارم

با admin وارد ميشم اصلا برنامه رو با همين user ساختم اما mde من غير فعاله ، اكسس هم فول نصب شده نميدنم مشكل كجاست .

iransim
دوشنبه 20 خرداد 1387, 08:40 صبح
ادمين استفاده كنيد.
موفق باشيد

من برنامه ام را روی سیستم دیگری اجرا کردم و خوشبختانه MDE آن فعال بود ولی زمانی که فرمان Make MDE را اجرا می کنم خطای زیر ظاهر می شود
Microsoft Access was Unable to Create an MDE database
دوستان راهنمائی بفرمائید مشکل چیست ؟

amirzazadeh
دوشنبه 20 خرداد 1387, 09:45 صبح
من برنامه ام را روی سیستم دیگری اجرا کردم و خوشبختانه MDE آن فعال بود ولی زمانی که فرمان Make MDE را اجرا می کنم خطای زیر ظاهر می شود
Microsoft Access was Unable to Create an MDE database
دوستان راهنمائی بفرمائید مشکل چیست ؟
دوست من به اين تاپيك مراجعه كن.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=101044
................................
موفق باشيد