PDA

View Full Version : سوال: نصب SMTP روی سیستم خودم برای ارسال ایمیل؟

mohsen57
شنبه 11 خرداد 1387, 02:30 صبح
1- چجوری میتونم smtp رو روی سیستم خودم داشته باشم و از آن برای ارسال ایمیل استفاده کنم بعد از نصب iis چه تنظیماتی رو باید انجام بدم؟ یک کد ساده هم واسش بنویسید بی زحمت :متفکر:
2- من هنوز نفهمیدم بدون استفاده از smtp هم میشه ایمیل ارسال کرد یا نه؟ :گیج: اگه میشه چجوری؟

mohsen57
شنبه 11 خرداد 1387, 12:52 عصر
کسی بلد نیست؟

parsdadeh
شنبه 11 خرداد 1387, 13:05 عصر
سلام
منظور از mail کردن در outlook است؟ و استفاده از پروتکل SMTP ؟

mohsen57
شنبه 11 خرداد 1387, 14:15 عصر
من کاری به outlook ندارم. من می خوام یک برنامه بنویسم که باهاش ایمیل ارسال کنم. اگه بدون smtp بشه خوب خیلی خوبه. اگه هم smtp لازمه، می خوام smtp رو روی کامپیوتر خودم داشته باشم نمیدونم میشه یا نه؟
قبلا" من یه برنامه داشتم که ایمیل ارسال میکرد هیچ اطلاعاتی در مورد smtp و سرور و... هم از من نمی خواست من فقط ایمیل بهش میدادم و برنامه به ان ایمیل ارسال میکرد این نوع برنامه ها چجوری کار میکنند؟

.:KeihanCPU:.
شنبه 11 خرداد 1387, 22:37 عصر
قبلا" من یه برنامه داشتم که ایمیل ارسال میکرد هیچ اطلاعاتی در مورد و سرور و... هم از من نمی خواست من فقط ایمیل بهش میدادم و برنامه به ان ایمیل ارسال میکرد
================================================== ===========
احتمالش هست که شما وقتی آدرس ایمیلتون رو بهش میدادین برنامه خودش سرویس رو شناسایی میکرده و با استفاده از Smtp سرویس مربوطه ایمیل رو ارسال میکرده

mohsen57
شنبه 11 خرداد 1387, 23:41 عصر
کسی نگفت می تونم روی کامپیوترم SMTP نصب کنم و ازش استفاده کنم یا نه؟

رضا عربلو
یک شنبه 12 خرداد 1387, 05:42 صبح
Config the Server SMTP IIS to send Mail (http://www.codeproject.com/KB/winsdk/ConfigServerSmtp.aspx)