PDA

View Full Version : مشکل اجرای سایت جدا از VS

yalameh
شنبه 11 خرداد 1387, 11:28 صبح
سلام . به عنوان نمونه صفحاتی را طراحی کردم و به یک بانک اطلاعاتی متصل شده ام در Visual Studio به طور صحیح کار می کنه و دیتا ها رو می آره ولی وقتی بیرون از VS اجرا می کنم برنامه اجرا نمی شود .
http://localhost/website3
توضیح اینکه iis هم روی سیستم من نصب است .

merlin_vista
شنبه 11 خرداد 1387, 12:03 عصر
خطا را اينجا بگزار

yalameh
شنبه 11 خرداد 1387, 12:33 عصر
http://i31.tinypic.com/2j2clqp.jpg

اینهم عکسش .

raravaice
شنبه 11 خرداد 1387, 19:25 عصر
اگر از 2 تا Web.config استفاده میکنید اولی باید توی روت باشه و دومی که داخل یکی از پوشه های برنامست باید پوشه مربوط را Virtual Directory کنید که این کار از طریق همون IIS قابل انجام هست.
و اگر از یه Web.config داره استفاده میشه برای IIS یه روت تعریف کنید و پروژه رو جوری توی روت قرار بدید که Web.config اصلی داخل روت قرار بگیره و در غیر این صورت Folder فعلی رو نیز باید Virtual Directory کنید.

موفق باشید

محمدامین شریفی
شنبه 11 خرداد 1387, 21:16 عصر
server=(local);uid="mamad";pw="sharifi" را به connection ات اظافه کن.
من هم تاپیکی برای تغییر آدرس در پایگاه داده خودکار asp.net نوشته ام

raravaice
شنبه 11 خرداد 1387, 21:32 عصر
را به connection ات اظافه کن.
من هم تاپیکی برای تغییر آدرس در پایگاه داده خودکار asp.net نوشته ام

چه ربطی داره؟!
از تصویر و متن ایراد مشخص هست که این دوستمون یه wwwroot داره و یه پوشه به اسم website3 که داخل wwwroot هست که متاسفانه Virtual Directory نیست.
شما چه جوری حدس زدی که مشکل از پایگاه داده است!;)

موفق باشید

yalameh
یک شنبه 12 خرداد 1387, 08:25 صبح
با تشکر از raravaise . مشکل من رو حل کردید.
ممنونم.
یه مشکل دیگه . چطوری می توان در یک dropdownlist که به یک datasource وصل است ، هنگام لود صفحه در ابتدا گزینه ای مثل "لطفا انتخاب کنید ..." ظاهر شود .

محمدامین شریفی
یک شنبه 12 خرداد 1387, 09:33 صبح
چه ربطی داره؟!
از تصویر و متن ایراد مشخص هست که این دوستمون یه wwwroot داره و یه پوشه به اسم website3 که داخل wwwroot هست که متاسفانه Virtual Directory نیست.
شما چه جوری حدس زدی که مشکل از پایگاه داده است!;)

موفق باشید
شرمنده استاد.من فقط connection رو تغییر دادم اگه غلط هست پاکش کنم؟
پیروز و اهورایی باشید

raravaice
یک شنبه 12 خرداد 1387, 12:31 عصر
یه مشکل دیگه . چطوری می توان در یک dropdownlist که به یک datasource وصل است ، هنگام لود صفحه در ابتدا گزینه ای مثل "لطفا انتخاب کنید ..." ظاهر شود .

باید جمله "لطفا انتخاب کنید ..." رو به عنوان item با index صفر به Droplist بعد از Bind شدن Add یا insert کنید. اگر نتونستی یه تاپیک جدید باز کن دوستان راهنماییت میکنن.

شرمنده استاد.من فقط connection رو تغییر دادم اگه غلط هست پاکش کنم؟

منظور من جسارت نبود دوست من شما هم موفق باشید