PDA

View Full Version : انتقال اطلاعات

iransim
شنبه 11 خرداد 1387, 21:58 عصر
سلام دوستان
من برنامه ای دارم که در ان در خواست نصب کنتور و اطلاعات کنتور نصب شده را ذخیره می کند . روش ثبت اطلاعات قرار است که بدین شکل انجام شود که در واحد مشترکین اطلاعات در خواست کنتور تقاضا شده ثبت شود و در واحد کنتور بندی اطلاعات کنتور نصب شده مربوط به آن درخواست ثبت شود ( برنامه به روی دو سیستم مجزا نصب خواهد شد)
حال می خواهم :
پس از ثبت اطلاعات در خواست کنتور در واحد مشترکین که روزانه انجام می شود با کلیک به روی یک دکمه اطلاعات ثبت شده در یک فلاپی ذخیره شده با انتقال فلاپی به واحد کنتور بندی و قرار دادن فلاپی در سیستم و فشردن دکمه انتقال اطلاعات، رکوردهای درخواستها از فلاپی به سیستم کنتور بندی انتقال و پس از نصب کنتور و ثبت اطلاعات نصب، مجددا اطلاعات نصب آن درخواستها توسط فلاپی به کامپیوتر اول انتقال داده شود
لازم به ذکر است
1 - وجه تمایز درخواستها شماره درخواست آنها است و سیستم با مشاهده شماره درخواست تکراری اعلام کرده و از اضافه نمودن رکورد خودداری کند مگر با تایید کاربر
2 - انتقال اطلاعات بر اساس بازه زمانی می بایست باشد مثلا" درخواستهای از 01/01/87 الی 31/02/87
3 - هر بار انتقال اطلاعات می بایست رکوردهای جدید را به رکوردهای قبلی اضافه نماید

از دوستانی که راهنمائی بفرمایند روش اجرا و دشتورات به چه صورت باید انجام شود ممنون می شوم

karmand
یک شنبه 12 خرداد 1387, 07:58 صبح
شاید بخاطر حذف اضافات مشکلی داشته باشد بفرمایید تا رفع شود

iransim
یک شنبه 12 خرداد 1387, 20:35 عصر
شاید بخاطر حذف اضافات مشکلی داشته باشد بفرمایید تا رفع شود

دوست عزیز متوجه منظورتان نشدم

iransim
شنبه 18 خرداد 1387, 10:57 صبح
کسی نیست به من کمک کنه ؟

karmand
یک شنبه 19 خرداد 1387, 07:00 صبح