PDA

View Full Version : کمک برای پیدا کردن سورس

mahmoodtaherinia
یک شنبه 12 خرداد 1387, 16:02 عصر
سلام

من یه برنامه دارم به اسم Karfarma 2006.mdb می خواستم ببینم میشه سورس این برنامه که با اکسس نوشته شده رو بدست آورد

با سپاس

amirzazadeh
یک شنبه 12 خرداد 1387, 17:36 عصر
سلام

من یه برنامه دارم به اسم Karfarma 2006.mdb می خواستم ببینم میشه سورس این برنامه که با اکسس نوشته شده رو بدست آورد

با سپاس
اگر mdb باشه كدهاش همراهش هست . اگر پسورد ورود نداره موقع لود برنامه كليد شيفت رو پايين نگه دارين اگه جواب نداد از كليد كنترل به همراه g استفاده كنين .اگر موفق نشدين برنامه رو آپلود كنين به كمك دوستان بررسي ميكنيم.

mahmoodtaherinia
یک شنبه 12 خرداد 1387, 22:21 عصر
با سپاس از دوست عزیز متاسفانه با استفاده از روش های شما موفق به باز کردن سورس برنامه نشدم در مورد هم آپلود برنامه هم متاسفانه امکان آپلود برنامه وجود نداره . اگه راهای دیگه هم بلدین ممنون می شم بقیه دوستان هم لطفا کمک کنن خیلی ضرروریه

با سپاس

amirzazadeh
دوشنبه 13 خرداد 1387, 08:41 صبح
با سپاس از دوست عزیز متاسفانه با استفاده از روش های شما موفق به باز کردن سورس برنامه نشدم در مورد هم آپلود برنامه هم متاسفانه امکان آپلود برنامه وجود نداره . اگه راهای دیگه هم بلدین ممنون می شم بقیه دوستان هم لطفا کمک کنن خیلی ضرروریه

با سپاس
دوست من اشاره نكردين كه ديتابيس پسورد داره يا نه ولي به هر حال يك روش ديگه اينه كه از يك بانك اطلاعاتي ديگر ،از طريق منوي file>get external data به ديتابيس مورد نظر وصل بشين وتمامي جداول فرمها وماژول ها رو import كنين.
.........................................
موفق باشيد

mahmoodtaherinia
دوشنبه 13 خرداد 1387, 10:21 صبح
دوست من اشاره نكردين كه ديتابيس پسورد داره يا نه ولي به هر حال يك روش ديگه اينه كه از يك بانك اطلاعاتي ديگر ،از طريق منوي file>get external data به ديتابيس مورد نظر وصل بشين وتمامي جداول فرمها وماژول ها رو import كنين.
.........................................
موفق باشيد

فکر نکونم پسورد داشته باشه .یه عکس از زمان اجرای برنامه براتون می زارم شاید بهتر بتونید راهنمای کنید

مهدی قربانی
دوشنبه 13 خرداد 1387, 10:44 صبح
سلام
دوست عزيز احتمالاً كليد Shift بسته شده ، شما مي تونيد با استفاده از برنامه موجود در پست زير كليد Shift برنامه مورد نظر رو باز كنيد و بعد در زمان باز كردن دكمه Shift رو نگه داريد تا به پنجره اصلي Database دسترسي پيدا كنيد :
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=373662&postcount=136

mahmoodtaherinia
دوشنبه 13 خرداد 1387, 12:28 عصر
سلام
دوست عزيز احتمالاً كليد Shift بسته شده ، شما مي تونيد با استفاده از برنامه موجود در پست زير كليد Shift برنامه مورد نظر رو باز كنيد و بعد در زمان باز كردن دكمه Shift رو نگه داريد تا به پنجره اصلي Database دسترسي پيدا كنيد :
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=373662&postcount=136

متاسقانه این روش هم جواب نداد

HAMRAHSOFT.IR
دوشنبه 13 خرداد 1387, 15:24 عصر

با سپاس

چرا وجود نداره اگه بخواي بهتر بهت كمك كنند دوستان بايد برنامه باشه تا بشه روش كار كرد

مهدی قربانی
دوشنبه 13 خرداد 1387, 18:18 عصر
چرا وجود نداره اگه بخواي بهتر بهت كمك كنند دوستان بايد برنامه باشه تا بشه روش كار كرد

سلام
منم با نظر دوستمون mrz9000 موافقم ديگه بنظر ميرسه تمام راه حلهاي ممكن ارائه شده و تنها راه حل باقي مونده گذاشتن فايل در اين بخشه.