PDA

View Full Version : سوال: يک Editor کامل در ASP.NET 2.0

behzadzh
یک شنبه 12 خرداد 1387, 20:05 عصر
با سلام خدمت همه دوستان ;
من مدتي است با يک مشکل بسيار جدي روبرو شده ام که اگه دوستان لطف کنند و زحمت بکشند و من رو راهنمايي بکنند ممنون مي شم
من در وب سايتهايي که با ASP.NET 2.0 که با VB.NET در VS 2005 طراحي مي کنم با مشکل استفاده از يک Editor کامل که بشه رنگ متن و اندازه متن و نوع فونت و پس زمينه متن و ديگر خصوصيات يک متن را از طريق کنترل پنل سايت تغيير داده و آنها را در بانک اطلاعاتي وب سايت ذخيره کرده و در صفحات مختلف وب سايت به همانگونه که ذخيره کرده ايم به همانگونه نمايش داد ، مواجه شده ام
اگر ممکن است مرا در اين زمينه راهنمايي کنيد

پيشاپيش از زحمات همه دوستان سپاس گذارم...

twelve
یک شنبه 12 خرداد 1387, 20:10 عصر
Google >>> Download FCK Editor

milade
یک شنبه 12 خرداد 1387, 21:36 عصر
البته html است که همه می تونن با داشتن ادرس دسترسی داشته باشن!!!!

twelve
یک شنبه 12 خرداد 1387, 21:58 عصر
البته html است که همه می تونن با داشتن ادرس دسترسی داشته باشن!!!!
منظورت رو متوجه نشدم !

milade
یک شنبه 12 خرداد 1387, 22:02 عصر
یعنی ادیتور به زبان html است و اگه بخوای برای کارای ضروری استفاده کنی یا مثلا فقط به کاربرا اجازه کار بدی نمی شه

twelve
یک شنبه 12 خرداد 1387, 22:10 عصر
خب ادیتور باید html باشه تا متن رو به صورت html ذخیره کنه ! این ادیتور از محبوب ترین و کارا ترین ادیتورهای موجود هست و بسیار هم استفاده میشه ، کار این ادیتور هم مثل همه ادیتور های دیگه ویرایش متن هست.
اینکه اون کارهای ضروری چی هست و کاربر چه کاری رو نمیتونه انجام بده بر ما پوشیدست! بهتره مثالی بیارید.

milade
دوشنبه 13 خرداد 1387, 08:01 صبح
با عرض معذرت
این حرف شما اشتباه است
چون با asp.net هم می شه ادیتور نوشت

farzad_vb62
دوشنبه 13 خرداد 1387, 14:39 عصر
Google >>> Download FCK Editor
باسلام خدمت دوست عزيز
من ميخواستم از dll مربوط به FCK در سايت aspnet2.0 خودم استفاده کنم ولي خطا ميده و اجرا نميشه
آيا بايد کار خاصي انجام بديم.(من dll رو به پروژه اضافه و بعد مثل يه کامپوننت به صفحه اضافه مي کنم)
با تشکر

milade
دوشنبه 13 خرداد 1387, 14:43 عصر
چرا خود برنامه که html هست نمی گیری؟

FirstLine
دوشنبه 13 خرداد 1387, 16:20 عصر
با سلام
http://www.heidarnia.com/post-9.aspx

یه وب ادیتور توپ برای WYSIWYG HTML Editor
InsiteCreation WYSIWYG Editor 3.0

یه وب ادیتور خیلی باحال با امکانات فراوان

مدیریت صفحات وب ارسال عکس با شیوه جدید و مدیریت خیلی قوی و ...

ورود اطلاعات بداخل دیتابیس و ذخیره در فایل و....

با مثال كامل براي هر همه زبانها

WYSIWYG HTML Editor

with Manage html page, Upload image , import ms word file &....
PHP , ASP , ASP.NET , ASP.NET 2.0

با تشکر

farzad_vb62
جمعه 31 خرداد 1387, 09:49 صبح
يدونه سادش نيست ، عينه هميني که تو پاسخ سريع اين سايت هستش !؟
براي .net2 مي خوام...
اونايي که گفتين امتحان کردم ولي جواب نگرفتم....!!!

مهدی کرامتی
جمعه 31 خرداد 1387, 12:55 عصر
TinyMCE و تمام اونهایی که احتمالا دوستان معرفی کردند قابلیت سفارشی کردن تعداد دکمه هایی که در نوار ابزار نمایش داده میشه رو از طریق یک فایل پیکربندی دارند.

chaalesh
جمعه 31 خرداد 1387, 13:00 عصر
من چند مدت پیش یه obout Editor دانلود کردم که Free هم هست ؟
ولی الان بعد مدتی داره میگه شما مجوز کار باهاش ندارید !!!؟؟؟
دوستان تو پیشنهاداتتون رایگان بودن را نیز مد نظر بگیرید

mojniknam
شنبه 01 تیر 1387, 13:10 عصر
بنظر من بهترین ، راحت ترین و علالی ترین ادیتور ، FTB هست که کاملا رایگان هست
تمام ابزار های مورد نیاز رو داره
گالری تصاویر با امکانات آپلود ، مدیریت فایل و فولدر و غیره رو داره
کاملا رایگان هست
نصبش خیلی خیلی راحته (اصلا میتونم بگم نمیخوات نصبش کنید که بخوات سخت باشه یا آسون!)
ظاهری شکیل با امکان انتخاب قالب رو داره
دیگه چی میخواین؟؟؟؟

IranVisual
یک شنبه 02 تیر 1387, 08:11 صبح
ادیتوری که آقای MasoodHeidarnia معرفی کردن خیلی خوبه هم کار باهاش راحته هم این که با همه مرورگرها مطابقت داره ادیتورهایی مثل freetextbox و fckeditor و radeditor و NoeEditor همه با مرورگرهای opera مشکل دارن البته در ورژن های جدید opera این مشکلات بر طرف شده برای ورژن های جدید ادیتور

olkamiz
یک شنبه 02 تیر 1387, 10:42 صبح
یک ادیتور کاملا رایگان بدون زمان انقضا

www.exporttechnologies.com/Downloads.aspx

jaza_sa
یک شنبه 02 تیر 1387, 12:33 عصر
FCK Editor یکی از قدرتمندترین Editor هایی هست که در بازار وجود داره . بد نیست بدونید که این پررژه کاملا Open Source هست و در حقیقت یک پروژه دانشجویی بوده و به مرور زمان تبدیل به همچین چیزی شده .

این ویرایشگر آنقدر قدرمند هست که شرکت هایی مثل Adobe , Oracle , MailChimp , CorePublish CMS , DotNetNuke , ... دارن از اون استفاده میکنن .
همچنین این ویرایشگر به سادگی کانفیگ میشه و میتونید دکمه ها و قالب و ... رو اونطوری که خودتون دوست دارید تنظیم و طراحی کنید .

در آخر لازم به ذکر است که این پروژه کاملا بر پایه Java Script هست و اینجاست که قدرت این زبان برنامه نویسی مشخص میشه .

برای دانلود این ویرایشگر میتونید به سایت http://www.fckeditor.net/download برید و آخرین نسخه اون رو که درحال حاضر 2.6.1 هست رو دانلود کنید و بطور رایگان ازش استفاده کنید . همچنین برای تست اونهم یک نسخه دمو وجود داره که میتونید به این آدرس برید : http://www.fckeditor.net/demo

war1351
پنج شنبه 03 مرداد 1387, 10:16 صبح
ی ی ی یی