PDA

View Full Version : ابزاری برای چاپ فرم بدون کریستال ریپورت و برنامه نویسی زیاد

shahinghorbani
دوشنبه 13 خرداد 1387, 10:33 صبح
می خواستم بدونم کسی ابزاری سراغ نداره که بشه از جایی دانلود کرد که یک فرم یا دیتا گرید را برای چاپ آماده بکنه چون خود برنامه نویسی سی شارپ خیلی سخته و من سر از
e. های مختلف در نمی آورم و کریستال ریپورت هم که یاد گرفتنش وقت می بره و شنیدم باید یک سری از ابزارها رو همراه فایل اجرایی برنامه قرار داد.

behzadk
دوشنبه 13 خرداد 1387, 18:41 عصر
لطفا قبل از ایجاد تاپیک یه سرچی بکنید
اینم جواب

shahinghorbani
چهارشنبه 15 خرداد 1387, 17:06 عصر
عذر میخام اما این که با وی بیه بعد هم ابزار نیست برنامه نویسیه من یک ابزار میخام که برنامه نویسی نخاد.

top7news
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 01:48 صبح
دوست عزیز تا یه کم کد نویسی نکنی که برنامه نویس نمیشی
منم ترم قبل این مشکل رو داشتم و باور کنم همین کلاس و برنامه که الان بچه ها برات گذاشتن ، همینم نداشتم و از روی یه کتاب نشستم و خط به خط کد نوشتم
واقعا دخلم اومد ولی به جاش کلی هم مطلب یاد گرفتم
برای تبدیل این کدها هم به سی شارپ من توی تالار vb.net یه ابزار معرفی کردم به اسم sharp developer که توی یه تاپیک به اسم مبدل کد های سی شارپ به VB.net هستش
اون نرم افزار رو دانلود کن و این کدها رو به سی شارپ برگردون و باشون کار کن
ایشالا که حتما موفق میشی

gdevnb
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 14:28 عصر
سلام
منم با دوستان موافقم تا زمانی که تو کد نوسیس به تبحر نرسیدید دنبال ابزار نگردید.
در هر صورت بهترین ابزاری که برای این کار دیدم کمپوننتهای دو اکسپرسه که با یه خط کد تمام امکانات حرفه ای چاپ رو در اختیارتون میزاره
http://www.devexpress.com

behzadk
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 17:00 عصر
دوست عزیز وقتی از سایت در خواست کد یا component می کنی انتظار نداشته باش که کل پروژه شما رو حل کنن
اولنآ اینجا محل حل پروژه نیست
ثانیا در اینجا به شما یه راهنمایی می شه که بتونین ادامه بدین
در ضمن برای کار با پرینتر بخواهین عکس یا جدول چاپ کنین حدود 2 یا 3 روز طول می کشه

top7news
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 18:44 عصر
دوست عزیزم gdevnb این سایت و که شما معرفی می کنی امکان دانلود دو اکسپرس رو نداره
شما اگه خودت دارش و میتونی به صورت چند قسمتی تو راپیدشیر آپلودش کن و برای بقیه بچه ها هم بذار
ممنون

gdevnb
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 22:04 عصر
دانلود نسخه تریال (http://www.componentsource.com/logon.asp?ReturnTo=%2Fproducts%2Fdxperience%2Fdown loads%2Ehtml%3Frv%3D41754)

shahinghorbani
جمعه 17 خرداد 1387, 17:00 عصر
برنامه نویسی من اونقدر هم ضعیف نیست اما وقتی که یک دیتاست رو توی کدنویسی به کریستال ریپورت ویور می فرستی دیگه امکان جابجا کردن و تغییر اندازه ستون ها وجود نداره.مثلا اگر بخواهی یک رکورد که سی تا فیلد داره رو توی کریستال ریپورت نشون بده به مشکل میخوره یا نمیدونم من خوب بلد نیستم حتما. برای برنام نویسی چاپ عادی هم باید تعداد سطر ها بر کل صفحه تقسیم کرد و فونت را مشخص کرد و .... که خیلی کار می بره
به هر حال از دوستان ممنون.
فقط این ابزار 140 مگه یا من لینک اشتباه رفتم.

saeidfar
یک شنبه 08 خرداد 1390, 10:45 صبح
لطفا قبل از ایجاد تاپیک یه سرچی بکنید
اینم جواب
اينا كه vb هستش با كد سي شارپ نداريد