PDA

View Full Version : سوال: bind در دیتا گرید

asp2.net
دوشنبه 13 خرداد 1387, 19:53 عصر
در ASP.net
1- یک گرید ویو بوسیله ویزارد ASP.net طراحی کردم ،من نمی خواهم این گرید ویو موقعی که صفحه load می شود Bind() شود وقتی که یک کنترل مثل چک باکس را تیک زدم می خواهم عمل Bind() انجام شود اگر کسی می داند راهنمایی کند
2- چطور می شود تعداد سطر ها (فیلد های ) یک گرید ویو را شمرد؟

twelve
دوشنبه 13 خرداد 1387, 21:10 عصر
1- باید یک روال بایند برای گرید بنویسی و چک باکس رو auto postback = true کنی و در رویداد CheckedChanged اون رو صدا کنی
2- اگر میخوای تعداد رکوردهای پیدا شده رو به دست بیاری در حالت ساده میتونی از کوئری Select Count استفاده کنی.

asp2.net
شنبه 18 خرداد 1387, 02:13 صبح
با تشکر از شما در رابطه با جواب اول از طریق ویزارد می شود یا نه اگر ممکنه راهنمایی کنید

asp2.net
شنبه 18 خرداد 1387, 02:14 صبح
در ASP.net
1- یک گرید ویو بوسیله ویزارد ASP.net طراحی کردم ،من نمی خواهم این گرید ویو موقعی که صفحه load می شود Bind() شود وقتی که یک کنترل مثل چک باکس را تیک زدم می خواهم عمل Bind() انجام شود اگر کسی می داند راهنمایی کند
ممنونمی شوم که جواب بدهید

asp2.net
شنبه 18 خرداد 1387, 02:15 صبح
در ASP.net
ممنون می شوم که جواب بدهید

twelve
شنبه 18 خرداد 1387, 11:46 صبح
با تشکر از شما در رابطه با جواب اول از طریق ویزارد می شود یا نه اگر ممکنه راهنمایی کنید

میتونی از طریق وایزارد گرید رو پر کنی ، اما برای کنترل از طریق چک باکس باز هم باید در رویداد CheckedChange کدی بنویسی که bind رو قطع و وصل کنه.

asp2.net
چهارشنبه 22 خرداد 1387, 11:04 صبح
میتونی از طریق وایزارد گرید رو پر کنی ، اما برای کنترل از طریق چک باکس باز هم باید در رویداد CheckedChange کدی بنویسی که bind رو قطع و وصل کنه.

در رویداد CheckedChange عمل Bind() مشکل ندارم ولی کدی که عمل bind() قطع بشه چیه در ضمن با زبان vb می نویسم