PDA

View Full Version : سوال: آپدیت کردن تیبل یا دیتا بیس از روی موراد مشابه

karzari
دوشنبه 13 خرداد 1387, 22:07 عصر
سلام من می خوام یه تیبل رو از روی یه تیبل دیگه که فیلد مشابه داره رو آپدیت کنم
و یا دو تا دیتابیس رو که باز هم عینا مثل هم هستند رو از روی هم آپدیت کنم
چطور اینکاررو بکنم

رضا عربلو
سه شنبه 14 خرداد 1387, 00:01 صبح
replication چاره کار شما است. در همین انجمن بسیار مورد بحث قرار گرفته است. جستجو کن چیزهای مفیدی پیدا می کنیو

Accidentboy
سه شنبه 14 خرداد 1387, 01:05 صبح
این 2 database تون روی یه سرور یا رو دوتا سرور؟

karzari
چهارشنبه 15 خرداد 1387, 08:38 صبح
این 2 database تون روی یه سرور یا رو دوتا سرور؟
روی یک سرور فقط اسم دیتا بیس فرق میکنه

AminSobati
چهارشنبه 15 خرداد 1387, 17:23 عصر
آیا این Update کردن بصورت مداوم باید انجام بشه یا فقط یک باره؟ اگر مداوم هست، Replication روش خوبیه، اگر یک مرتبه باشه، Export کنین

karzari
جمعه 17 خرداد 1387, 10:13 صبح
ببینید در واقع من چندتا کاربر دارم که با کامپیوتر خودشون که به سرور هم وصل نیستند و sql server روش نصب هست اقدام به ایجاد و آپدیت اطلاعاتی می کنند که دیگران امکان ایجاد اطلاعات مشابه رو ندارند یا بعارتی اطلاعات کاملا تقسیم شده و امکان تکرار یک اطلاعات توسط دو نفر وجود نداره حالا من باید اینها رو توی یک دیتابیس جمع آوری کنم و این روال باید هفته ای یکبار تکرار بشه
برای همین هم می خوام از هرکدوم یک بکاپ بگیریم و به نوبت تو سیستم خودم باز کنم و دیتابیس خودمو که در همون سرور هست رو آپدیت کنم اما شرایط اینه که حتما باید آپدیت بشه یعنی اگر چیز جدیدی وارد شده باشه به دیتابیس من هم منتقل بشه و اگر رکوردی آپدیت شده باشه روی دیتا بیس من هم آپدیت بشه و اگر چیزی هم حذف شده باشه روی دیتابیس من هم حذف بشه
در ضمن فکر کنم Replication برای دوتا سرور جدا بر روی یک شبکه کار میکنه ولی برای local کار نمیکنه
حالا اگر شما راه حل مناسبی سراغ دارید به ما هم بگید

AminSobati
جمعه 17 خرداد 1387, 15:56 عصر
به تناسب سناریو، شما میتونین از انواع Replication استفاده کنین. امکان استفاده Local هم وجود داره. همچنین در این مورد شما، از Export هم میشه استفاده کرد اما باید Packageهای مجزا بسازین براش

karzari
جمعه 17 خرداد 1387, 22:31 عصر
به تناسب سناریو، شما میتونین از انواع Replication استفاده کنین. امکان استفاده Local هم وجود داره. همچنین در این مورد شما، از Export هم میشه استفاده کرد اما باید Packageهای مجزا بسازین براش

لطفا بصورت گام به گام آموزش بدید فکر اینطوری هم من یاد بگیریم و هم دیگران بتونن ازش استفاده کنند

AminSobati
شنبه 18 خرداد 1387, 10:36 صبح
دوست عزیزم Forum برای رفع اشکال هستش، کتاب Replication صدها صفحه آموزش داره. مطالعه کنید و سوالتون رو پست بفرمایید