PDA

View Full Version : سوال: جدول و کوئری !!

fq12966
چهارشنبه 15 خرداد 1387, 19:21 عصر
سلام
من می خوام بعد از گرفتن کوئری جوابش در یک جدول قرار بگیره مثلا اگر این یک کوئری باشه:
<?php
$conn = mysqli_connect("localhost", "root", "", "swd_course");
$result = $conn->query("select name,from d ");
while ($row = $result->fetch_row()) {
print $row[0] . "<br>\n";
}
$result->free();
$conn->close();
?>
می خوام جوابش در جدول قرار بگیره جدولی با HTML طراحی شده باشه:
<TBODY>
<TR >
<TD >cell 05</TD>
<TD>cell 06</TD>
<TD>cell 07</TD>
</TR>
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

vahid4134
چهارشنبه 15 خرداد 1387, 19:33 عصر
<?php
$result = $conn->query("select name from d ");
echo "<table>";
echo"<tr>";
echo "<td>".$row[0]."<td>";
}
echo"</tr>";
echo "</table>";
$result->free();
$conn->close();
?>

fq12966
چهارشنبه 15 خرداد 1387, 21:47 عصر
ممنون ولی این کد داده ها رو پشت سر هم چاپ می کنه!! توی یک سطر!!!!
من می خوام داده ها زیر ستون مورد نظر خودشون چاپ بشن ! یعنی نام ستون های جدول چاپ بشه و زیر هرستون هم داده ی مورد نظرش
مثل جدولی که در کوئری گرفتن با mysql ایجاد می شه حالا می خوام این کوئری در php با همون جدول نمایش داده بشه!!
ممنونننن

vahid4134
چهارشنبه 15 خرداد 1387, 22:05 عصر
دوست عزیز قدرت برنامه نویسی خودتون رو ببرید بالا دیگه این که کاری نداره.
یک کتاب php و html حتما بخونید

<?php
$result = $conn->query("select name from d ");
echo "<table>";

echo"<tr>";
echo "<td>".$row[0]."<td>";
echo"</tr>";
}

echo "</table>";
$result->free();
$conn->close();
?>

fq12966
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 02:05 صبح
اولا ارزش کمکتو با این رفتار از بین نبر :متعجب:!!! اینو باید تا الان می دونستی متاسفم:لبخندساده:
دوما ادمای دیگه ای هم اینجا هستن التماس نکردم فقط شما جواب بدی اگر جواب می دی لطف می کنی و لی منت هم نذار !!!
از کمکت ممنون

sama01
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 02:29 صبح
بعضی دوستان متاسفانه اینجا (من قبلا در بخش asp.net بودم) دقیقا سفارش کد می‌دن و بدون کوچکترین تلاشی، انتظار دارند اعضای فروم براشون کد نویسی کنند. وضعیت شما که خوبه. لااقل تا یه جاییش رو رفتی. شما هم به جای چنین برخوردی، بهتره به پیشنهاد توجه کنید. اگر اطلاعات اولیه از php و html داشته باشید، به راحتی مشکلتان حل می‌شود.

fq12966
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 10:45 صبح
عجب ادمایی پیدا می شنا!!!!!!!!!:متعجب:
من اطلاعات اولیه از php و html ندارم !!!!من وقت خوندن کتاب و غیره هم ندارم !!
من توقع کد حاضر و اماده رو دارم !! وقت فکر کردن هم برای تغییر و اصلاحش ندارم !!
حالا مشکل شما حل شد؟
خیالتون راحت شد؟
ابهام هاتون همه برطرف شد؟
شما چرا اینجوری هستید؟من مگه التماس کردم کمک کنید؟هر کی دلش خواست میاد جواب سوالای دیگران رو میده هر کی هم که نخواست جواب نمیده حالا مگه شما رو اجبار کردن که جواب بدی اگه دیدی طرف مثل من توقعش بالاست یا سوادش کمه جواب نده و الکی هم سر و صدا نکن اینجا اتیشم به پا نکن !!

vahid4134
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 11:13 صبح
عجب ادمایی پیدا می شنا!!!!!!!!!:متعجب:
من اطلاعات اولیه از php و html ندارم !!!!من وقت خوندن کتاب و غیره هم ندارم !!
من توقع کد حاضر و اماده رو دارم !! وقت فکر کردن هم برای تغییر و اصلاحش ندارم !!
حالا مشکل شما حل شد؟
خیالتون راحت شد؟
ابهام هاتون همه برطرف شد؟
شما چرا اینجوری هستید؟من مگه التماس کردم کمک کنید؟هر کی دلش خواست میاد جواب سوالای دیگران رو میده هر کی هم که نخواست جواب نمیده حالا مگه شما رو اجبار کردن که جواب بدی اگه دیدی طرف مثل من توقعش بالاست یا سوادش کمه جواب نده و الکی هم سر و صدا نکن اینجا اتیشم به پا نکن !!
دوست عزیز اینجا همه دوستانه برخورد می کنند.
اول از همه اگر من به شما توهینی کردم همینجا معذرت می خوام
اما قصد بنده توهین به شما نبود.من هم مثل شما بودم و اطلاعاتی نداشتم و اگر دارم این پیشنهاد رو به شما میکنم برای موفقیت خود شماست.
از این به بعد هم چشم من دیگه جواب پستهای شما رو نمیدم تا ناراحتی و مشکلی پیش نیاد:لبخندساده:

twelve
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 11:22 صبح
ای بابا دوست من ، خونسردی خودت رو حفظ کن ، اتفاقی نیوفتاده که :لبخندساده: دوستان اگر قرار بود کمکی نکنند ، پست نمی ذاشتن براتون و وقت صرف نمی کردند و شما هم همینطور برای جواب یا حتی پیشنهاد منتظر می موندین درسته ؟! :لبخندساده:
اینجا یک انجمن علمی هست و همه کسانی که اینجا میان ، جویای علم و یاد گرفتن هستند و چنین کسانی هم هیچ وقت فخر فروشی یا کم فروشی نمی کنند مطمئن باش.
البته اگر دوستانی که تجربه بیشتری دارند ، لحن صحبت خودشون رو کمی متواضعانه تر کنند این سو تفاهمات به وجود نمیاد.

خب دوست دل انگیز و پر هیجان من جواب سوال شما رو آقای وحید توی پست 4 دادند ، شما باید از یک حلقه استفاده کنید ، این حلقه تا زمانی که داده ها دارن واکشی میشن میتونه برای شما در یک جدول (<table> ) تعداد سطر ها (<tr>) و ستون ها (<td>) مشخصی (به تعداد سطر ها و ستونهای جدول دیتابیس ) تولید کنه .:بامزه:

سرافراز و پیروز باشید .:چشمک::بوس:

fq12966
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 11:38 صبح
دوست عزیز اینجا همه دوستانه برخورد می کنند.
اول از همه اگر من به شما توهینی کردم همینجا معذرت می خوام
اما قصد بنده توهین به شما نبود.من هم مثل شما بودم و اطلاعاتی نداشتم و اگر دارم این پیشنهاد رو به شما میکنم برای موفقیت خود شماست.
از این به بعد هم چشم من دیگه جواب پستهای شما رو نمیدم تا ناراحتی و مشکلی پیش نیاد:لبخندساده:

من منظورم به شما نبود منظورم به اون شخص محترم بعد از شما بود
از اینکه جواب سوالامو دادید ممنون بازم از این کارا بکنید من اگه بلد بودم اینجا چیزی نمی نوشتم