PDA

View Full Version : ارسال فایل در یاهو مسنجر

Payman62
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 02:36 صبح
سلام.
حتما برنامه هایی که میشه داخلشون آیدی یاهو لاگین کرد و به آیدی های دیگه پیغام فرستاد رو دیدید.
نمونش رو این جا گذاشتم.
http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=16053&d=1207569851

حالا من برنامه ای میخوام که غیر این کار امکان سند فایل رو هم داشته باشه. البته با روش خود یاهو. که از اون ور تو مسنجر طرف امکان دانلود فایل رو داشته باشه.

مهران رسا
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 10:12 صبح
آقا پیمان اگه یادت باشه یه بحث کوچولو در این مورد شده بود که به این نتیجه رسیدیم که اون Dll یاهو تا یه حدی اجازه ارسال داده ها رو میده ...

Payman62
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 17:39 عصر
سلام.
من نگفتم میخوام پیغام نا محدود ارسال کنم. گفتم میخوام فایل ارسال کنم. طوری که طرف از اون ور دانلود کنه. اونی که شما میفرمایید محدودیت در ارسال پیغام هست نه فایل.

DoctorJay
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 23:35 عصر
سلام .

من یه بار این موضوع رو مطرح کردم : >> ارسال فایل بوسیله ی یاهو مسنجر ( ؟؟؟؟ ) (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=89911) <<

به نتیجه رسوندیش ما هم استفاده می کنیم !!

موفق باشی

مهران رسا
جمعه 17 خرداد 1387, 19:58 عصر
سلام.
من نگفتم میخوام پیغام نا محدود ارسال کنم. گفتم میخوام فایل ارسال کنم. طوری که طرف از اون ور دانلود کنه. اونی که شما میفرمایید محدودیت در ارسال پیغام هست نه فایل.

خوب عزیزم تنها راه فرستادن فایل اینه که فایل رو به صورت متن ، قسمت قسمت بفرستی ! :لبخندساده:

Payman62
شنبه 18 خرداد 1387, 02:02 صبح
سلام.
میدونم دوست عزیز.
ولی ما تو یاهو 1 قسمت برای ارسال پیغام داریم که نهایتا میتونه حدود 2 کیلو دیتا بفرسته. بیشتر باشه سرور یاهو جلوشو میگیره. 1 قسمت هم برای ارسال فایل هست. تو اون قسمت شما میتونی فایل 2 مگی هم بفرستی و یاهو جلوشو نمیگیره. من میخوام از قسمت ارسال فایل استفاده کنم.

majjjj
یک شنبه 19 خرداد 1387, 08:22 صبح
برای ارسال فایل باید ip طرف رو داشته باشین که مبین تو سایت گذاشته بود
برای ارسال فایل تو مسنجر هم فکر کنم تو مباحث کد مستر یک چیزهایی دیده بودم

Payman62
شنبه 25 خرداد 1387, 09:25 صبح
سلام.
اینی که میگی مبین گذاشته تو یاهو منظورته یا به صورت عادی؟ به صورت عادی که کاری نداره من تو یاهو میخوام.